Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czytanie to jedno, ale prosimy o udzielanie się, jak widzisz jest tam miejsce i dla wymiataczy i dla newbie jak ja :).

 

Monster Hunter Freedom Unite oczywiście.

PES 2009

Final Fantasy Tactics - na sprzedanym PSP zacząłem i nieskończyłem, czas więc grać dalej!

Odnośnik do komentarza

Pursuit Force: Extreme Justice - nieźle się zapowiada, rozbudowana i efektowna gra, z polskim dubbingiem (niestety Power Rangers znowu, SP chyba ich na etat wzięło), no i grafika dobra.

 

Valkyrie Profile: Lenneth - VP, to VP. Przynajmniej ładnie wygląda (nie te "psipsie" które zwano postaciami w FFT), no i świetna ścieżka dźwiękowa, plus perspektywa fabularna o wiele ciekawsza, niż jakieś tam bajki o honorze i telenowela rycerska powodowana ich naiwną ideologią :) Szkoda, że angielski dubbing jak z hentai :) Grunt, że mimo konwersji, gra wygląda wciąż ładnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Crisis Core: FFVII, bodajże jedyna gra na handheld Sony, która zdołała przykuć moją uwagę na dłużej niż 5 h. Obecnie na liczniku mam ich już 50 i nie zapowiada się, żebym miał rychło odłożyć ten tytuł na półkę. Świetna grafika, dobra fabuła, cholernie wciągający gameplay - niejedna gra na stoacjonarkę mogłaby się schować.

Odnośnik do komentarza

Metal Gear Ac!d - stęskniłem się za Snake'iem, więc czas poznać tę cześć.

Metal Slug Anthology - uwielbiam te gry, świetne na kilka minut, przpominają mi się czasy jak za dzieciaka stałem i marnowałem kolejne złotówki na grę właśnie Metal Szluga

Midnight Club: LA Remix - naprawdę dobra ścigałka, chyba najlepsza do czasu GT Mobile.

Odnośnik do komentarza
Holy Invasion of Privacy, Badman!

 

Gra miażdży na krótkich posiadówkach xD

 

No, demo całkiem całkiem i klimat fajny, taki oldschool'owy i mroczno-jajcarski zarazem. W sumie chyba sobie kupię tą grę, ale mam pytanie - czy poziom trudności jakoś potem drastycznie rośnie? Nie lubię popier.dółkowatych gier, w których się bardzo męczę, wolę relaks przy takich grach :)

Odnośnik do komentarza

Po ostatnich zawirowaniach z grami, kilka razy przetasowałem moją talię gier i teraz śmigam w:

 

Monster Hunter Freedom Unite - powrót do wymiatania gigantów :D

Final Fantasy VII - dopiero teraz wczułem się w tę grę i jej system, powoli to wszystko zaczynam ogarniać i doceniać. Szkoda, że jest tyle rzeczy, które można ominąć bezpowrotnie (YUFFIE KUR.WA)

Metal Gear Solid Portable Ops - ponowne podejście do missing link beetwen MGS3 i MG. Stęskniłem się za Snake'iem...

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanko w ktorym PE byla recenzja Final Fantasy Tactics na PSP i czy w ogole byla ? Dla tej gry zamierzam kupic PSP, przeszedlem ja kiedys na PSX ale teraz mam zamiar ja wymeczyc na 100% :) tzn odkryc wszystkie czary u wiekszosci postaci, bo moze nie u wszystkich. No i przejsc te 12 (ponoc hardkorowych)pieter. Moim zdaniem w takie gry (rpg )najlepiej gra sie na handheldzie, bo sa spokojne, gra sie powoli , i nie trzeba nawalac w przyciski non stop. Moze ktos by polecil mi jakies fajne rpg na ta konsolke, bo nie wiem dokladnie co na nia wyszlo, mam na razie valkyrie profile lenneth, moze byly jakies fajne konwersje z PS2 ? Z tego co sie orientuje to zbyt wiele rpg nie wyszlo na PSP. Tymbardziej fajne sa turowe rpg, jak FFT wlasnie. Czy ta Disgaea na PSP jest tak samo dobra jak ta na PS2 ?? Chyba jeszcze jest Star Ocean ale mam obawy co do jakosci tych konwersji/kolejnych czesci na PSP bo moga byc slabe. Dzieki za odp.

Edytowane przez Robal_09
Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

 

 

Witam, mam pytanko w ktorym PE byla recenzja Final Fantasy Tactics na PSP i czy w ogole byla ? Dla tej gry zamierzam kupic PSP, przeszedlem ja kiedys na PSX ale teraz mam zamiar ja wymeczyc na 100% :) tzn odkryc wszystkie czary u wiekszosci postaci, bo moze nie u wszystkich. No i przejsc te 12 (ponoc hardkorowych)pieter. Moim zdaniem w takie gry (rpg )najlepiej gra sie na handheldzie, bo sa spokojne, gra sie powoli , i nie trzeba nawalac w przyciski non stop. Moze ktos by polecil mi jakies fajne rpg na ta konsolke, bo nie wiem dokladnie co na nia wyszlo, mam na razie valkyrie profile lenneth, moze byly jakies fajne konwersje z PS2 ? Z tego co sie orientuje to zbyt wiele rpg nie wyszlo na PSP. Tymbardziej fajne sa turowe rpg, jak FFT wlasnie. Czy ta Disgaea na PSP jest tak samo dobra jak ta na PS2 ?? Chyba jeszcze jest Star Ocean ale mam obawy co do jakosci tych konwersji/kolejnych czesci na PSP bo moga byc slabe. Dzieki za odp.

imo FF I i FF II w odnowionej wersji na psp to najlepsze rpg'i na ten sprzęt. FF: CC jest w sumie ok ale już te stare finale sprzed 20 lat mają ciekawszy system walki. JEANNE D'ARC to również w miarę ciekawy taktyczny rpg podobny do FFT ( w sumie to nie podobny a prawie identyczny) niemniej strasznie łatwy a przez to szybko robiący się nudny. System w tej grze to też porażka bo styknie nawalać atak i używać heal by dojść do ostatniego boss'a. W FFT: Lion War nie grałem ale podobno zasysa w kwestii animacji skillli co jest bardzo irytujące i psuje fun płynący z grania. Dorzucono też profesje Dark Knight - czy warto dla mrocznego rycerza sięgać po tę grę? pewnie tak ale ja po D'arc nie miałem już chęci na taka rozrywkę :). Disgaea to kupa nie gra - nie wiem co jest fajnego w pakowaniu pontion'a na level 9999999 by potem użyć go w walce i poleczyć nie 100 a 150 hp (specjalnie przesadzam ale wiadomo ocb)/ Grafika zasysa, system to pożeracz czasu dobry dla nolife'ów a nie ludzi. Humor to największy plus tej gry. Puzzle Quest - to jest za(pipi)ista gra! Jedna z najlepszych gier rpg jak i w ogóle jedna z najlepszych gier na psp - świetny system walk (tetriso - podobne walki :) ) połączony z zajo muzą (wkręciły mi się utwory w tej grze) oraz ogromem questów, skilli i ekwipunku sprawia, że tytuł ten rządzi! Jest jeszcze Monster Hunter 2. Tylko czy to jest rpg? Dla mnie to pożeracz czasu z milionem encyklopedii, potworków, ekwipunku, itemów i innych pierdół :) Ja wymiękłem ale, że gra ma potencjał i może wciągnąć jak bagno, wiem i zdaje sobie z tego sprawę :) Niedługo wyjdzie nawalanka z postaciami z uniwersum FF - tylko, że to raczej nie takie typowe rpg a bardziej gra w stylu dragon ball :)

Edytowane przez Kalinho
Odnośnik do komentarza
Witam, mam pytanko w ktorym PE byla recenzja Final Fantasy Tactics na PSP i czy w ogole byla ? Dla tej gry zamierzam kupic PSP, przeszedlem ja kiedys na PSX ale teraz mam zamiar ja wymeczyc na 100% :) tzn odkryc wszystkie czary u wiekszosci postaci, bo moze nie u wszystkich. No i przejsc te 12 (ponoc hardkorowych)pieter.

 

Wszystko fajnie, ale wersja FFT na PSP nie ma nic wspolnego z PSX-owym pierwowzorem (oprocz ogolnego systemu oczywiscie).

 

 

Odnośnik do komentarza

Zapomniałeś Kal o Valkyrie Profile: Leneth, czyli remake'u Valkyrie Profile z PSX. Miód po prostu i orzeszki, nawet nowe animacje dodali, niezbyt wnoszące do rozgrywki, ale fajnie że są :) Poza tym to stary, dobry VP.

 

Warto też zwrócić uwagę na serię "Tales of... " (mają fajne intra, chociażby Tales of the World -> http://www.youtube.com/watch?v=Vo40u7ShpZ ) , oraz na Breath of Fire. Jest jeszcze Star Ocean, ale mi nie podszedł.

 

Poza tym na PS Store są rpg-i z PSX-a, np. Wild Arms 1&2, Suikoden, Final Fantasy VII, itd. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...