Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

Ja aktualnie "męczę" mgs digital graphic novel - świetne wykonanie i dobry sposób na kolejne przypomnienie sobie rewelacyjnej gry ale raczej tylko dla fanów.

 

ps

Ja również gram tylko z karty ale to dlatego że każdą grę ze swojej oryginalnej kolekcji zrzucam do iso - jest wygodniej, bardziej komfortowo - skoro mam taką możliwość dlaczego z niej nie skorzystać - są to kopie moich oryginalnych gier.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie raz już widziałem na tym forum rozmowy o piraceniu(pytania w stylu "kiedy gra będzie na torrentach") również z twoim udziałem CoAti, więc nie wiem za co ten warn miałby być.

Zresztą, równie dobrze mogłem zrzucić grę z umd i przerobić obraz na iso...

to wszystko zalezy od kontekstu wypowiedzi. pokaż mi jakis post gdzie ktos pomaga komus przy odpaleniu pirata. wszystkie rozmowy sa bardziej 'okologrowe'; a ze toczą sie czesto, kilka dni przed premiera to juz trudno.

 

fakt faktem moze z 3osoby udzielajace sie w tym dziale nie graja na kopiach... gdyby ktos tu mial byc super radykalny to musialby wprowadzic calkowity zakaz rozmow.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Twisted metal head-on - wcześniej omijała mnie ta gra - nie dawno wpadła za mały pieniądz i jestem niezwykle zaskoczony. Jest bardzo grywalnie - szybko, płynnie i intuicyjnie - wsysa jak diabli. Długość gry także zadowala jeśli ukończyć story każdą z postaci i odblokować wszystkie bonusy. Jeden minus, przydało by się nieco więcej aren powiedzmy o dwie więcej ale to już minus na siłę. Jeśli kogoś ominęła ta starsza już gra lub nie mógł się przekonać np. oglądając gameplay'e to polecam bo jest bardzo grywalnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

MHFU, czemu ja w to wczesniej nie grałem :pinch:, na liczniku 10h, a nic w grze właściwie nie zrobiłem, same materiały do pierwszej porządnej zbroi zbierałem z 1,5h.

 

gra jest po prostu zaje,bista :woot:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...