Skocz do zawartości

feel


Dziaddu

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj przezylem lekki szok. Podczas jazdy pksem moja uwage zwórcił chlopak stojący obok mnie, na oko 18 lat, dosyć poważny wygląd, sluchawki na uszach(oczywiscie muza tak głośno ze poł busa slyszalo.) No i co tam leciało? Sluchaj jajajajaj xD a po tym A teraz choć tudomnie lalala..

 

Sie pytam co sie dzieje z tym społeczenstwem :D? No bez jej ale zeby sobie na mp3ke wgrywac Fila O.o i sluchać tego mając bedac dosyć rosłym facetem? Ja rozumiem 12-13 latki, lub jakieś męzatki po 40.

 

Moze to norma, ale dla mnie szok :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

(pipi) tylko temat o kornie na tym subforum ma więcej stron.

 

Nie świadczy to dobrze.

 

Myślę, że ludzie od Crack the Sky znajdą w nowej płycie coś dla siebie. Nie słuchałem, ale uważam, że to analogia do nowego dzieła Mastodona. Tyle, że tutaj od początku wiadomo o jaki rodzaj gejowania biega! Cóż, ja podziękuje Feelowi za to, że nie muszę marnować transferu na sprawdzenie ich płyty więc tutaj ogromny + dla polskiego szołbiznesu.

 

 

żarty o mastodonie sa smieszne

 

Odnośnik do komentarza

Feel - Feel 2 [2009]

 

2mhetmq.jpg

 

01. Pokaż mi niebo [3:47]

02. No kochaj mnie [3:18]

03. Rano kawa budzi mnie [3:44]

04. A w noc, kiedy budzisz się [3:01]

05. Jeśli czegoś pragniesz [3:20]

06. Pomiędzy Bogiem prawda jest [4:15]

07. Tylko powiedz czego chcesz [4:42]

08. Rzeka marzeń [3:28]

09. To co ja dziś widzę w Tobie [3:47]

10. You May Keep [4:43]

11. Akustycznie w ciemnym klubie - Tylko Powiedz Czego Chcesz [4:19]

12. Mała filharmonia - No Kochaj Mnie [3:19]

 

Po sukcesie pierwszej płyty, przyszedł czas na kolejny krążek jednego z najpopularniejszych polskich zespołów.

 

Kwartet z Katowic podbił serca sopockiej publiczności i jurorów, zgarniając obie konkursowe statuetki - Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności. Po Festiwalu w Sopocie kolejne nagrody posypały się lawinowo, a sprzedaż płyty biła rekordy.

 

Kwartet FEEL powstał w maju 2005 roku w Katowicach, z inicjatywy wokalisty, kompozytora, autora tekstów i gitarzysty Piotra Kupichy.

 

Warto przypomnieć, że Piotr był filarem Zespołu Sami, laureata Super Jedynki Opole 2001. Piotr Kupicha jest m.in. autorem tekstu i kompozytorem wielkiego przeboju „Lato”, który tuż po premierze znalazł się na pierwszym miejscu listy Airplay Chart najczęściej emitowanych utworów w polskich stacjach radiowych. Kompozycje z debiutanckiej płyty Feela podbiły serca masowej publiczności. Zajmują czołowe miejsca na listach przebojów oraz także znalazły się na pierwszym miejscu listy Airplay Chart.

 

Zespół Feel okrzyknięty został „ objawieniem polskiej sceny muzycznej”.

 

Na nowej płycie znajdzie się 10 kompozycji oraz 2 bonusy instrumentalne. Niespodzianką dla miłośników dobrego polskiego blues’a jest duet Piotra Kupichy z Sebastianem Riedlem w piosence „Tylko powiedz czego chcesz”.

 

 

rozmiar: 104 MB
typ plików: mp3
bitrate: 320 kb

 

http://rapidshare.com/files/245518871/Feel_2.rar

 

:thumbsup:

 

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Feel - Feel 2 [2009]

 

2mhetmq.jpg

 

01. Pokaż mi niebo [3:47]

02. No kochaj mnie [3:18]

03. Rano kawa budzi mnie [3:44]

04. A w noc, kiedy budzisz się [3:01]

05. Jeśli czegoś pragniesz [3:20]

06. Pomiędzy Bogiem prawda jest [4:15]

07. Tylko powiedz czego chcesz [4:42]

08. Rzeka marzeń [3:28]

09. To co ja dziś widzę w Tobie [3:47]

10. You May Keep [4:43]

11. Akustycznie w ciemnym klubie - Tylko Powiedz Czego Chcesz [4:19]

12. Mała filharmonia - No Kochaj Mnie [3:19]

 

Po sukcesie pierwszej płyty, przyszedł czas na kolejny krążek jednego z najpopularniejszych polskich zespołów.

 

Kwartet z Katowic podbił serca sopockiej publiczności i jurorów, zgarniając obie konkursowe statuetki - Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności. Po Festiwalu w Sopocie kolejne nagrody posypały się lawinowo, a sprzedaż płyty biła rekordy.

 

Kwartet FEEL powstał w maju 2005 roku w Katowicach, z inicjatywy wokalisty, kompozytora, autora tekstów i gitarzysty Piotra Kupichy.

 

Warto przypomnieć, że Piotr był filarem Zespołu Sami, laureata Super Jedynki Opole 2001. Piotr Kupicha jest m.in. autorem tekstu i kompozytorem wielkiego przeboju „Lato”, który tuż po premierze znalazł się na pierwszym miejscu listy Airplay Chart najczęściej emitowanych utworów w polskich stacjach radiowych. Kompozycje z debiutanckiej płyty Feela podbiły serca masowej publiczności. Zajmują czołowe miejsca na listach przebojów oraz także znalazły się na pierwszym miejscu listy Airplay Chart.

 

Zespół Feel okrzyknięty został „ objawieniem polskiej sceny muzycznej”.

 

Na nowej płycie znajdzie się 10 kompozycji oraz 2 bonusy instrumentalne. Niespodzianką dla miłośników dobrego polskiego blues’a jest duet Piotra Kupichy z Sebastianem Riedlem w piosence „Tylko powiedz czego chcesz”.

 

 

rozmiar: 104 MB
typ plików: mp3
bitrate: 320 kb

 

http://rapidshare.com/files/245518871/Feel_2.rar

 

:thumbsup:

 

Polecam i czekam na Feel - Feel 3

Odnośnik do komentarza

Ostatnio w MM wszędzie stoją te kure.wskie płyty. Kupują je gimnazjalistki. Te same z naszywkami RHCP, Nirvana i System of a Down.

 

Liczyłem ich zobaczyć na dniach swojego miasta, dostałem w zamian IRĘ. Szkoda, wydawało mi się, że Feel lubi Radom, bo w ciągu roku z 5 razy już byli.

 

Bilety po 40 zł. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Ostatnio w MM wszędzie stoją te kure.wskie płyty. Kupują je gimnazjalistki. Te same z naszywkami RHCP, Nirvana i System of a Down.

 

Liczyłem ich zobaczyć na dniach swojego miasta, dostałem w zamian IRĘ. Szkoda, wydawało mi się, że Feel lubi Radom, bo w ciągu roku z 5 razy już byli.

 

Bilety po 40 zł. Dziękuje.

Mimo całego szacunku dla IRY (lubię ich muzykę i chłopaków ) to na tym koncercie grali trochę jak "za karę", ale ku....to i tak było lepsze niz zobaczenie Feela na zywca :P

Odnośnik do komentarza

Momentem kulminacyjnym koncertu było kiedy gość zaczął do tłumu krzyczeć, co by zaczęli śpiewać "Hey" w jakimś tam momencie. A z całego zbiorowiska może ze 20 osób krzyknęło i gość trochę się zmulił. Cóż, nie ma to jak rodzinne miasto ;]

 

Wczoraj był Szymon Wydra, nie czułem się na tyle mocny i odpuściłem.

 

Zastanawiam się teraz czy wolałem IRĘ czy może polski hip hop, który jest popularny na dniach miast.

 

feel chu.j

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...