Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te posty i oczom nie wierze ;] Wiekszosc na forach pisze, ze nowy PESik jest naprawde niezly, a juz na pewno o niebo lepszy nic crapik 2008, a tu obrzucacie demo (pipi) :] Mi sie podoba bardziej niz Fifa, co nie znaczy, ze Fifa mi sie nie podoba ;] Demo jest imo swietne, lykne w preorderze :)

 

Ty po prostu jestes InSaNe ;)

Ok - pogralem - zostawie, zeby tylko pokazac kumplom, bo na slowo pewnie mi nie uwierza, ze moze byc az tak zle, przekonalem sie dokladnie o tym, o czym pisalem przez ostatnie kilka stron i nie zamierzam nawet tego komentowac.

"ludzie pisza na forach ze jest spoko". Moze nie maja zadnej innej alternatywy - moze pisza o wersji na PC, bo FIFA na ich kartach graficznych nie pojdzie, albo moze podchodza jak niektorzy tutaj - FIFA jest sama w sobie zla, "ale od wersji 98 nie gralem w zadna".

Ja koncze temat - Konami moze jedynie podziekowac niektorym fanom, ze jeszcze w tym roku wydadza kase na pre-order. ;)

 

A - zapomnialbym dodac, ze tutaj to jest dopiero FUN - jak w 2008 ! Kazdy strzal, z odpowiedniego schematu = GOL. LOL.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kilka spostrzeżeń które wyłapałem po rozegraniu kilku meczyków:

1. Wkońcu ukrócono trochę rajdy skrzydłami, o wiele łatwiej jest dogonić piłkarza z piłką obrońcą co zaliczam in plus...

2. AI piłkarzy znacznie sie poprawiło, mówię tu o zachowaniu piłkarzy własnej drużyny czy to w ataku czy też w obronie.

3. O niebo lepsza grafika i płynniutka animacja po prostu miodzik zwłaszcza to drugie.

4. Poprawiono (już trochę dało się odczyć w 2008) patent gdy jesteśmy w ataku i przymierzamy się do strzału, a na plecach siedzi nam obrońca, krótko mówiąc przeszkadza, podszczypuje i walimy w trybuny.

5. Trochę chyba ukrócono strzały z dystansu co akurat mnie trochę drażni ale trzeba by to jeszcze stestować jakimś Seedorfem ;)

EDIT: 6. Zapomnaiłem dodać, a Forebode mi przypomniał. Duży plus za wyeliminowanie przenikania! Była bardziej wkurzająca rzecz w 2008???

 

Podsumowując gra jest przednia! Tak powinna wyglądać odsłona 2008 ale ... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. jak dla mnie MUST HAVE.

 

Od razu powiem, że nie za bardzo się tym sugeruję ale jest to jedyne forum gdzie objeżdża się (objeżdżało we wcześniejszych postach) zupełnie bezzasadnie tę odsłonę PES. Naprawdę jest zacna i mówię to jako fan od czasów szaraka i ISS. Wiem tu wielu takich ale... ilu prawdziwych co wogóle grali w poprzednie odsłony??? bo jak można niezauważyć zmiany, która jest EWENEMENTEM W SKALI CAŁEJ SERII?!!! A mówię tu o tym, że jak zmienimy ustawienia na Manual (w tej części unassisted) to nie przejmujemy kontroli nad graczem do którego podajemy piłkę, musimy dopiero wcisnąć "zmianę gracza"... oczywiście beznadziejne rozwiązanie (prawdopodobnie będzie na to BAN na turniejach) ale na całe szczęście Semi Auto sprawdza się znakomicie, a nie tak jak miało to miejsce w poprzednich częściach, że dało się grać praktycznie tylko na Manualu.

 

Żeby nie było różowo to oczywiście (choć w demie nie da się tego sprawdzić) wiadomo, że licencja będzie znowu słaba...niestety :( ALE TEN GAMEPLAY!!! Składam Pre Ordera, wyrzucam kobitę z domu i zapraszam kumpli na sesję... ;)OGIEŃ!!!

 

PS: EASY zmień poziom na wyższy od EASY - bez urazy :D A najlepiej zagraj z kumplem, który potrafi grać w Pro Evo zobaczymy czy dopuści w ogóle do tych schematów... NA KOMPA ZAWSZE JEST SPOSÓB.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

easye, wszystko fajnie, dodalbys "moim zdaniem" i by gralo :D

 

20 userow forum PE, ktorzy objechali nowego PESa nic nie znaczy, gra i tak raczej zarzadzi ;] Czytajac rozmaite fora, reakcje sa w 9 przypadkach na 10 pozytywne :) Ja tam po demie jestem pozytywnie zaskoczony i na pewno gre nabede, jest swietna .

 

 

Odnośnik do komentarza

ok, poza pierwszym nie za dobrym wrazeniem, rozegralem kilkanascie meczykow i troszke sie z ta gra oswoilem. Przelaczalem sie tez miedzy fifa a pesem zeby porownac w co mi sie lepiej gra (mowie o wersjach na ps3). Musze przyznac, ze jesli da sie pesowi szanse, moze on dawac naprawde sporo radochy. Zaczale wylapywac plusy tego tytulu - wyeliminowanie przenikania w ataku, tak jak kolega u gory powiedzial trudniejsze rajdy skrzydlami - to fakty na pewno na plus. Spowolnienie gry, denerwujace mnie na poczatku, teraz tez bym zaliczyl do dobrych stron. Poza tym grafika wydaje mi sie o niebo lepsza niz w fife. Mowie tu glownie o wygladzie boisk z widoku Wide (lub Tele w fifie), bo wyglad zawodnikow nie robi mi roznicy patrzac z takiej odleglosci. Moze jestem naiwny, ale w miare grania, ta odslona coraz bardziej mi sie podoba, co dobrze wrozy na przyszlosc. Chyba jednak zdecyduje sie na kupno pesa w tym roku, fifa mnie dalej nie ciagnie (moze za rok?).

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po demku i niestety zawiodłem się. Gra się całkiem przyjemnie, ale animacja rodem z PS2 jest nie do przyjęcia. Animacja jest prawie taka sama jak w PES2008, dodano kilka ruchów. Piłkarze wyglądają bardzo ładnie i za to brawa, ale czy lepiej niż fifie ? No nie wiem.. stadiony to też jakieś nieporozumienie. Moim zdaniem KONAMI robi nas wszystkim w chu.ja. Spodziewałem się PES'a, który zarządzi,a nie będzie zaledwie na 8.Grafika jest lepsza niż w poprzedniej edycji. Cieszą mnie wreszcie płynne powtórki i brak zwolnień. Zmian powinno być więcej.. Ale zobaczymy jeszcze pełną wersję. Moim zdaniem FIFA jest lepsza, a pro evo dam szansę, ale jak stanieje do około 100 złotych bo to też dobra piłka.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Uuuuu PES powrócił panowie porządne granie się zacznie po dwóch padakach (6 i 2008) w końcu pogramy!!!!! :) Jest dobrze, jak zreszta z każdym PESem, na początku w(pipi)ia bo totalna niemoc. 0 ładnych strzałów, 0 ładnych podań. Natomiast po paru meczach gdy już "wsiąkniesz" w gre. Jest pięknie oj jest pieknie. CHOĆ PARADY BRAMKARZY WOŁAJĄ CZASAMI O POMSTĘ DO NIEBA!!!!

Odnośnik do komentarza

6 na 360tke byla chyba najlepsza odslona na next geny i miala najlepszy online - przy ktorym nawet przez head set mozna bylo pogadac, bez odczuwania lagow, wiec nie rozumiem Twojej oceny, chyba, ze zaraz napiszesz, ze grales 5 min. badz testowales na PC.

 

Z ostatnich stron wynika, ze wiekszosc posiadaczy Xbox'a z PES'a kpi, zas posiadacze PS3 pisza, ze jest to najlepsza czesc, moze wlasnie dlatego, ze nie mieli w miedzy czasie 6tki.

Odnośnik do komentarza

PES zszedł na psy, czy oni w ogóle cokolwiek tam zmieniają od czasów PS2?

Ta sama animacja, lekko zmienione menusy, grafika BRZYDKA, gameplay bardziej arcade itp. itd. To się robi typowy naciągacz. A Seabas to już lepiej nic na konferencjach nie mówi, bo się tylko ośmiesza. Co to ma być? Moda na sukces?

A z drugiej strony - Fifa 09. Szacunek, pierwszy raz od 10 lat twierdzę że jest lepsza od PESa. Chłopaki z EA idą cały czas dobrą drogą. A Konami IMO stoi, lub o zgrozo cofa się.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiedzialem, ze PES 6 wyszedl na PS3. Nie gralem, wiec w zaden sposob sie nie ustosunkuje, ale po demie 2009 moge powiedziec z cala pewnoscia jedno - ze w PES 6 na bank trudniej bylo strzelic gola, niz w tej czesci. Jak w 2008 - pyk, pyk do srodeczka - gol. Pyk pyk - strzalka do boku - gol.

A pad to kwestia przyzwyczajenie - po sprzedazy PS2 i 2 latach gry na 360tce nie wygodnie mi sie gra na DS.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

O widzę, że nie tylko mi się nie podoba odgłos kopanej piłki w tym PES'ie 09, może będzie inaczej jak w końcu w to zagram. Było dobrze z tym we wszystkich częściach to musieli to zmienić, lol, naprawdę, ale ja to słyszę jakby w jakąś piłkę lekarską kopali, lol! Na pewno po czasie to człowiek się przyzwyczai, ale ...

 

A co do tych osób, które nie umią sie przerzucić na Fife to i tak sie nie przerzucicie :P ciężko, ja tak mam, musiałbym od groma meczów zagrac, poznac te wszystkie ruchy, może wtedy, ale jak 09 jest takim troche dopakowanym 08 to chyba znowu będę grał w pes'a, no ale zobaczymy, może jednak spodoba mi się Fifa.

Odnośnik do komentarza
6 na 360tke byla chyba najlepsza odslona na next geny i miala najlepszy online - przy ktorym nawet przez head set mozna bylo pogadac, bez odczuwania lagow, wiec nie rozumiem Twojej oceny, chyba, ze zaraz napiszesz, ze grales 5 min. badz testowales na PC.

 

Z ostatnich stron wynika, ze wiekszosc posiadaczy Xbox'a z PES'a kpi, zas posiadacze PS3 pisza, ze jest to najlepsza czesc, moze wlasnie dlatego, ze nie mieli w miedzy czasie 6tki.

 

Nie do końca Easye, jestem posiadaczem XO, grałem w praktycznie każdą część, od PsOne do PS2, wliczając w to wersje na Xboxa 360: dobry PES6 no i na maksa zje...2008. A po wczorajszym ściągnięciu demka 9 jestem zachwycony, chcę już pełną wersję. Tylko jedno co mi się nasuwa 9 odsłona Pro Evo powinna ukazać się zamiast 8, rok temu. Bo ta część jest naprawdę dopracowana, no jeszcze sprawa z online. Ale jestem dobrej myśli.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

A ja mam tylko nadzieje, ze nie wiele jest az tak zachwyconych i Konami w koncu pojdzie po rozum do glowy, bo poki co - ja jako konsument czuje sie z lekka dym..y. Osobiscie do PES'a nie wracam, nie kupie nawet jak stanieje do 60 zl, choc cale zycie w niego gralem, bo byl bardziej symulacyjny i bardziej wymagajacy i wielka szkoda, ze od jakiegos czasu jest zupelnie inaczej.. <_< .

Odnośnik do komentarza
Nie do końca Easye, jestem posiadaczem XO, grałem w praktycznie każdą część, od PsOne do PS2, wliczając w to wersje na Xboxa 360: dobry PES6 no i na maksa zje...2008. A po wczorajszym ściągnięciu demka 9 jestem zachwycony, chcę już pełną wersję. Tylko jedno co mi się nasuwa 9 odsłona Pro Evo powinna ukazać się zamiast 8, rok temu. Bo ta część jest naprawdę dopracowana, no jeszcze sprawa z online. Ale jestem dobrej myśli.

 

Gramy w tą samą gre? Czy naprawdę jesteś tak naiwny czy ślepy? Obecnie czekam na kumpli aby im pokazać co konami zrobiło z naszą ukochaną serią (bo mi nie uwierzą na słowo) a później pozbywam sie z dysku tego kotleta bo tylko konsola się zawiesza przez to (pipi)!

 

Co mnie najbardziej drażni?:

-Ta gra niestety nie ma nic wspólnego z symulacja piłki nożnej

-ping-pong jak rok temu

-przenikanie PRZYKŁAD KLIK

-zwroty o 45 stopni normalnie żal.pl

-podania tylko w kilku kierunkach

-ruchy zawodników (jazda figurowa? tudzież balet)

-GK to totalna porażka....i gdzie się podział manual GK?

-sztywność ,nienaturalność

-schematyczność

-po przejęciu piłki zawodnik rusza sie jak by sie znalazł w bagnie po czym nienaturalnie szybko przyspiesza

-pes2008 upgrade.....

Edytowane przez sivkins
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie w 100% z Easye juz rok temu ba wiecej jak kupiłem PS3 z myśla ze bede mogł zagrywać sie w nowego tekkena czy moja ulubiona i najukochańsza piłe PES to byłem wniebowziety ale niestety jak i rok temu sie bardzo zawiodłem na tytule Konami to tak w tym roku po tych wszystkich obiecankach seby i jego społki ze 2009 bedzie wypas że Pes 2008 był na next geny ze niebardzo sie przylozyli ze nie bardzo wiedzieli jak pisze sie na PS3 gry... To im wtedy mogłem chyba nie tylko ja wybaczyc ale to co teraz (pipi)a zrobili z ta gra to totalne dymanie nas wszystkich i nie dziwie sie ze wiekszosc mowi ze Fifia jest lepsza chodz nigdy nie pomyślałem ze sam kiedykolwiek to powiem TAKA PANOWIE JEST PRAWDA w tym roku Fifa jest najlepsza kopanina jaka wyszła na next geny :) pozdro

Edytowane przez ŁYSIELEC
Odnośnik do komentarza
Nie do końca Easye, jestem posiadaczem XO, grałem w praktycznie każdą część, od PsOne do PS2, wliczając w to wersje na Xboxa 360: dobry PES6 no i na maksa zje...2008. A po wczorajszym ściągnięciu demka 9 jestem zachwycony, chcę już pełną wersję. Tylko jedno co mi się nasuwa 9 odsłona Pro Evo powinna ukazać się zamiast 8, rok temu. Bo ta część jest naprawdę dopracowana, no jeszcze sprawa z online. Ale jestem dobrej myśli.

 

Gramy w tą samą gre? Czy naprawdę jesteś tak naiwny czy ślepy? Obecnie czekam na kumpli aby im pokazać co konami zrobiło z naszą ukochaną serią (bo mi nie uwierzą na słowo) a później pozbywam sie z dysku tego kotleta bo tylko konsola się zawiesza przez to (pipi)!

 

Co mnie najbardziej drażni?:

-Ta gra niestety nie ma nic wspólnego z symulacja piłki nożnej

-ping-pong jak rok temu

-przenikanie PRZYKŁAD KLIK

-zwroty o 45 stopni normalnie żal.pl

-podania tylko w kilku kierunkach

-ruchy zawodników (jazda figurowa? tudzież balet)

-GK to totalna porażka....i gdzie się podział manual GK?

-sztywność ,nienaturalność

-schematyczność

-po przejęciu piłki zawodnik rusza sie jak by sie znalazł w bagnie po czym nienaturalnie szybko przyspiesza

-pes2008 upgrade.....

Nie zgadzam się z ŻADNYM z Twoich zarzutów i nie wierzę, że piszecie takie rzeczy!!! Jak dla mnie to zwykła prowokacja fanów Fifki i tyle, bo niektóre teksty świadczą o tym, że czepiacie się rzeczy dzięki którym ta seria rządzi od lat???.

Ta część jest ZAJE.BISTA! Poprawionio praktycznie wszystkie wady 2008 (żeby nie było wszystko wymieniłem w poprzednim poście), nie wiem co można było zrobić więcej. Chyba nikt (prócz paru prowokatorów na tym forum) nie spodziewał się, że wyjdzie taki kozak, stąd te wszystkie ochy i achy na zagranicznych i polskich forach (poza tym). Już nikogo nie będę przekonywał. Jak dla mnie po nieciekawym 2008 znowu MUST HAVE i godziny kopania balona (tak panowie dźwięk kopanej piłki w PES tak brzmi - ot co taki urok serii - ale tak było w każdej poprzedniej części więc nie wiem o co się czepiać skoro Gameplay znowu rządzi i dzieli).

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Ślepy fanboj z Ciebie Incognitos. To co dzisiaj zobaczyłem w demku zostanie w mojej pamięci chyba do końca życia. A dokładniej - chyba nie kupię już żadnej części PESa. Przecież to jest porażka. Nie grałem wiele w PESa2008 na nextgeny, ale to chyba dobrze, bo słyszałem, że straszna kapa. Dzisiaj sprawdziłem PESa 2009 i jestem zdruzgotany - Konami upadło na dno przy części szóstej i się do teraz nie podniosło. Po zagraniu w Fifkę08 i demko Fifki09 stwierdzam, że animacja zawodników to pomyłka. Biegają jakby mieli patyki w dupie. Zero normalnego dryblingu, wszystko na prędkości trzeba robić, inaczej nie da się kiwać. Jak wspomniał sivkins - po przyjęciu biegają w miejscu przez ułamek sekundy, a dopiero po chwili ruszają na pełnej prędkości. What's that? Krzyki kibiców już mnie doprowadzają do szału. Grałem kilka meczów, wszystkie druzyną ManUtd, a kibice przez 90minut każdego meczu "UNITED, UNITED". Nosz kurwa mać. To ma być dow(pipi)? Sędzia też nie mniej wkurwiający. Te jego gwizdanie jest świetne - robi to jakby był jakiś dziki. To nie jedno gwizdnięcie, tylko kilka razy w króciutkich odstępach czasu (ciężko wytłumaczyć, zwróćcie na to uwagę). Odgłos kopnięcia piłki został chyba wzięty z PESa1 (chociaż tam był lepszy troszkę). Kolorystyka opcji z dupy, od ustawiania składu bolą oczy.

 

Póki co nie mogę się przyczepić do niczego więcej, bo grałem w to mało, a nie wiem czy w to jeszcze zagram, więc zdaje się, że to moja ostateczna opinia na temat tej gry. Wiem, że to demo, ale EA się postarało "troszkę" bardziej i FIFA 09 jest bardziej dopracowana.

 

PS: Od zawsze byłem wielkim fanem PESa. We wszystkie części grałem jak maniak. W Master League robiłem po kilkanaście sezonów, ale już odechciało mi się grać w tą samą grę w lekko poprawionej oprawie. Sorry Konami, bye PES.

Odnośnik do komentarza

Tak czytam wasze wypowiedźi i juz sam nie wiem co o tym myśleć.Wiem jedno...cos jednak jest w tym gamepleyu pes-a tylko trzeba rozegrac sporo meczy.Acha pamietajcie że w pelnej wersji może być ogólnie lepiej niż w demku.Fajnie że 2009 chodz troche rozgrywkowo przypomina pes5(niedoscigniety wzór :D ) Wybór pes.Fifa jeszcze troszke musi posciagac patentow od konami żeby gamepleyem chodz troche się zbliżyć.Zreszta szczeże mowiac to 90% patentów sciagneła od japonców :P

Odnośnik do komentarza

Jakbyś grał "jak maniak" w poprzednie odsłony Figlarz to byś wiedział jak przyjąć piłkę z jednoczesnym wypuszczeniem jej do przodu na dobieg ... ja nie jestem tutorial, w PESie trzeba po prostu UMIEĆ dobrze przyjąć piłkę, a jeżeli jest źle dograna, bądź nie czysto przyjęta, bądź ze zmianą kierunku to zwolnienie zawodnika jest dla mnie bardzo realistyczne, przecież w prawdziwym meczu jest dokładnie tak samo.

Piłkę można przyjąć na 3 (jak jesteś w pełnym biegu nawet 4) sposoby w każdym kierunku - mało???. Oczywiście ważne jest jeszcze ustawienie zawodnika względem nadlatującej piłki, wtedy dochodzi jeszcze przepuszczenie podania, jednoczesne przyjęcie z zatrzymaniem się z piłką w miejscu itd. Dlatego właśnie jedni wolą Fifę, a inni PES ... z tym, że ja nie wchodzę na forum Fify i jej/ludzi w nią grających nie objeżdżam, mimo, że jeżeli chodzi o GAMEPLAY to uważam, że nie dorasta PES 2009 do pięt.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
A co do tych osób, które nie umią sie przerzucić na Fife to i tak sie nie przerzucicie :P ciężko, ja tak mam, musiałbym od groma meczów zagrac, poznac te wszystkie ruchy, może wtedy, ale jak 09 jest takim troche dopakowanym 08 to chyba znowu będę grał w pes'a, no ale zobaczymy, może jednak spodoba mi się Fifa.

Stary - nie bede nawet tego kometowal. Grales chociaz w ktoras ? Bo 08 daleko do 09, wchodzisz na temat FIFA 09 i jestes w szoku, ze sa asysty do zagran, wiec nie wiem, w ktora czesc FIFY grales ostatnio dluzej niz 5 minut?

No właśnie, tym samym dochodzimy do wniosku, że niektórym odpowiada nowy PES gdyż jest tym czego pragnęli - poprzednimi częściami w lepszej oprawie. Inni oczekują od Konami zupełnie nowego silnika i rewolucji, stąd ich zwrot w stronę FIFY. Dla każdego coś miłego :)

Dla takiej oprawy to chyba wam sie nie oplacalo konsoli zmieniac. Chyba lepiej bylo zostac przy PS2, badz Xbox'ie i ciorac co roku w to samo.

 

Ktos tez pisal, ze fanboye FIFY atakuja biednego PES'ka. LOL - przynajmniej prawie pod kazda opinnia na NIE widze Gamer Tagi,a w profilach FIFA i PES -rozne czesci. Wiec nie sadze, zeby ktos, kto ma, gra, gral badz testowal wsyztskie pileczki byl FANBOYEM ktorejkolwiek.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
A co do tych osób, które nie umią sie przerzucić na Fife to i tak sie nie przerzucicie :P ciężko, ja tak mam, musiałbym od groma meczów zagrac, poznac te wszystkie ruchy, może wtedy, ale jak 09 jest takim troche dopakowanym 08 to chyba znowu będę grał w pes'a, no ale zobaczymy, może jednak spodoba mi się Fifa.

Stary - nie bede nawet tego kometowal. Grales chociaz w ktoras ? Bo 08 daleko do 09, wchodzisz na temat FIFA 09 i jestes w szoku, ze sa asysty do zagran, wiec nie wiem, w ktora czesc FIFY grales ostatnio dluzej niz 5 minut?

No właśnie, tym samym dochodzimy do wniosku, że niektórym odpowiada nowy PES gdyż jest tym czego pragnęli - poprzednimi częściami w lepszej oprawie. Inni oczekują od Konami zupełnie nowego silnika i rewolucji, stąd ich zwrot w stronę FIFY. Dla każdego coś miłego :)

Dla takiej oprawy to chyba wam sie nie oplacalo konsoli zmieniac. Chyba lepiej bylo zostac przy PS2, badz Xbox'ie i ciorac co roku w to samo.

 

Ktos tez pisal, ze fanboye FIFY atakuja biednego PES'ka. LOL - przynajmniej prawie pod kazda opinnia na NIE widze Gamer Tagi,a w profilach FIFA i PES -rozne czesci. Wiec nie sadze, zeby ktos, kto ma, gra, gral badz testowal wsyztskie pileczki byl FANBOYEM ktorejkolwiek.

 

easye wyluzuj, co z Ciebie jakiś dzieciak ? zaraz się obrażasz bo ja napisałem, że w Fifie są jakieś asysty ala jak w grach wyścigowych ? lolz, same fanboje, tak wielce grałeś w pes'a, a teraz z Ciebie czysty fanboj Fify :x

Grałem w Fife 08, ale o tych asystach nie wiedziałem, można mnie nazwać noob'em czy coś w tym stylu, ale ja tylko tak żartobliwie napisałem/pytałem się, a ten zaraz już mu coś nie pasuje :/

 

Dajcie sobie na wstrzymanie bo popuścicie.

Odnośnik do komentarza

@ Incognitos - wiem, że można (albo raczej możnabyło) przyjąć piłkę na kilka sposobów i od razu wejść w szybki bieg, ale tutaj po prostu to nie funkcjonuje tak jak trzeba. Co się będę kłócił z fanboyami (czy po prostu fanami) PESa. Każdy zna się lepiej od innych, każdy wybiera co chce. Ja wyrażam swoje zdanie - PES w tym roku ssie, a FIFA robi gigantyczne postępy, choć też ma pewne niedoróbki (tego żadna gra się nie ustrzeże).

 

Czekam na finalny produkt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...