Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Il Brutto napisał:

To niezle je.banie polskiego konsumenta bo w kazdym niemieckim markecie Club Mate kosztuje 0.80-0.99 centow. Nawet doliczajac kaucje jest taniej. A Fritz Cole polecam rabarbarowa, zimna wchodzi jak zloto i do tego ma obnizona zawartosc cukru.

 

Ale wiesz, że to jest głównie importowane? Ten pośrednik chce też sobie coś zarobić :usmiech: W Krakowie jest taka sieć sklepów z alkoholami Kocyk i oni sami przywozili Club Mate, Fritze, Mischmasch i sprzedawali to po jakichś zupełnie irracjonalnych cenach typu Club Mate 0,5 za 2,99 plus kaucja za butelke. Lubiłem to bardzo.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już kiedyś tu wrzucałem i polecałem, ale:

coca-cola-zero-coffee-2.jpeg

 

BÓG, nawet tych słodzików nie czuć. Ale to nie jest największy sztos, jaki złapałem w Kuchniach Świata. Patrzcie na to:

CCSM-Range-Shot-2.png

 

Według opisu:

Cytat

Coca-Cola Company połączyła siły z czterema czołowymi barmanami, aby stworzyć nową gamę mikserów dla ciemnych alkoholi premium, o nazwie Coca-Cola Signature Mixers, a tym samym po raz pierwszy wkroczyła w przestrzeń alkoholową.

 

Ja kupiłem tę Herbal, czyli Stworzony przez Antonio Nevaresa z Dr Stravinsky w Barcelonie, Herbal Notes dostarcza „świeżych i ziołowych” nut, równoważących trawę cytrynową z nasionami kopru i aksamitki. Jest zalecany do whisky „bursztynowej” i większości rodzajów rumu. Oczywiście cena z dupy, bo 10 złotych za 200 ml, ale wieczorem spróbuję i zdam relację.

 

@Mejm

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2019 o 10:07, Rozi napisał:

 

CCSM-Range-Shot-2.png

 

Według opisu:

 

Ja kupiłem tę Herbal, czyli Stworzony przez Antonio Nevaresa z Dr Stravinsky w Barcelonie, Herbal Notes dostarcza „świeżych i ziołowych” nut, równoważących trawę cytrynową z nasionami kopru i aksamitki. Jest zalecany do whisky „bursztynowej” i większości rodzajów rumu. Oczywiście cena z dupy, bo 10 złotych za 200 ml, ale wieczorem spróbuję i zdam relację.

 

@Mejm

no piłem ostatnio i takie se, u mnie w UK po funciaku stały w Sainsbury na przecenie, coś tam czuć te zioła ale płacić 10zł to trzeba być poje.banym

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...