Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha! Wczoraj kupiłem sobie PoP'a po polsku(no w końcu!), a przed chwilą sprawdziłem na youtube wersję angielską i... Pierwszy raz polskie dialogi są zdecydowanie lepsze niż oryginalne!

 

Dokladnie zakoscielny i ta panienka idealnie pasuja(1 raz chyba z takims czyms sie spotkalem) , z poczatku jak kupywalem to tylko myslalem zeby byla opcja zmieny glosu na angielski , a tu takie zaskoczenie ^_^

a co do patcha ponoc lipa wiec niema co plakac.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

....... hmmm..... jak uruchomić epilog :D?

 

Miałem trochę problemów ze ściągnięciem (nic nie rosło, przerywało), i teraz niby ściągnąłem-jest na dysku cały plik, i jak chcę pobrać ponownie to od razu wyskakuje "element pobrany" ale w grze nie widzę opcji do uruchomienia.

Mam nadzieję że nie uruchamia się automatycznie na końcu gry, bo nie wiem czy mam jeszcze tego save-a

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza
To jest po prostu niemozliwe co ci debile robia. Zawsze sa z nimi jakies problemy.

 

Skonczylem wlasnie epilog i szczerze to zaluje tych 800 msp.

Mialo byc dokonczenie a to po prostu jeden dodatkowy level (frustrujacy;) ). Nic sie nie wyjasnilo, bo Arhinam zyje i wyraznie widac ze bedzie kolejna czesc,

a to 800 msp to jawne dojenie kasy bo to powinno sie znalezc w podstawowej wersji gry. Najgorzej wydane 800 MSP. Jak sama gra mnie zachwycila to epilog oceniam baaaardzo nisko. Gdyby poziom trudnosci byl taki jak w podstawce to epilog skonczyl by sie w 1h.

Po prostu dodali duzo dluzsze elementy akrobacji i duzo coruption przez co jeden blad i zaczynasz wszystko od poczatku, w(pipi)ia. Przeciwnicy tez sa sporo trudniejsi

Nie warto kupowac, lepiej przeczytac zakonczenie

(dobre sobie xD)

na necie.

 

 

Też kupiłem Epilog,ale nie żałuje ;)

bo to w końcu jakaś dodatkowa rozgrywka, tylko szkoda że tak jak napisałeś dostaliśmy kolejny fragment z gry. Wolałbym aby zrobili dwójkę i zakończyli tą grę raz porządnie, a nie sprzedawali nam druga część gry w odcinkach bo to powili jakiś serial przypomina ....

 

 

.... choć z jednej strony Epilog powinienem znajdować się w pierwszej części, tylko niestety M$ nie postarał się już o to aby jego konsola posiadała pojemniejszy nośnik danych [ gdyby miał hd dvd to nic by się nim nie stało po upadku tego formatu pewno by jeszcze zyskali na tańszych częściach. Jakoś w psp gcn dc i innych konsolach mamy inne rodzaje nośników do gier niż standardowe i jakoś ceny nie była są wyższe od konkurencji .... ] i nie nauczyła developerów płatnych DLC i mamy co mamy [ 2 dodatkowe epizody z Tomb Raider Underworld które miały się znaleźć w grze i nie znalazły :( ]

 

 

Arhinam pewno zginie w ostatnim odcinku, tylko wkurza mnie że w dodatku był on dużo łatwiejszy niż połączanie dwóch bossów z 1 i 4 kwatery [ nie pamiętam jak tam oni się zwali łowca i ??? kto grał ten będzie wiedział o co biega ;) ]

Jeśli chodzi o trudności gry to rzeczywiście muszę przyznać że jest ona dużo trudniejsza niż podstawa, ano przez wspomnianego dwubossa właśnie.

 

 

Mimo wszytkiego czekam na kolejny DLC bo to przecież moje kochane Prince of Persia, a nie jakaś kolejna strzelana która powoduje u mnie już wymioty ;)

Jak to ktoś kiedyś napisał, dajemy przez to zarobić developerom na tym DLC i pełnej grze bo by go uruchomić DLC potrzeba postawy gry na płycie której przecież nie wymienisz no chyba że będziesz to robić co jakiś czas ale nie wiem czy to opłacalne ....

Odnośnik do komentarza

Pomóżcie

Jestem w tym momencie jak trzeba przestawiać takie wajchy, żeby odblokowały się te 3 tarcze czerwone co się skacze po nich. Jest jeden mechanizm do zmieniania kierunku kręcenia się tych krat, a drugi do kręcenia nimi. Wcześniej były tylko 2 kraty a teraz są już 3 :/

pomóżcie

Odnośnik do komentarza

@Signap - napisz sobie na czole , że o gustach się nie dyskutuje i często zerkaj w lusterko , bo robisz się nieco irytujący.

 

@Shinu - no widzisz , a ja scalakowałem przy pierwszym podejściu ;)

 

Gra mi się bardzo podobała i czaje się na DLC , tylko podobno nie działa z wersją PL , więc pytanko: jeżeli gre ukończyłem w wersji PL , a teraz odpale ANG celem zagrania w dodatek , czy wszystko zadziała jak należy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...