Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zbieranie ziaren wcale nie jest takie trudne , trochę cierpliwości i wszystkie idzie znależć bez poradnika.

Mam już wszystkie w : Mieście Swiatła , Pałacu Królewskim i Dolinie , jeszcze tylko jutro Cytadela i 1001witaj :P

 

BTW. bardzo prosty calak do wyciśnięcia.

 

Ano, ja już zebrałem 1001. Gra świetna, zostało mi 5 aczików, ale muszę przejść drugi raz grę. Odpocznę chwilę i za parę dni się zrobi.

Odnośnik do komentarza
Prosty tak jak cała gra. Trochę problemów sprawia mi jednak kombinacja 14 ciosów, bo nie mogę jakos jednocześnie patrzyć na kartkę z wypisanymi klawiszami i grać. Poza tym nie mam save wodpowiedniej częsci gry i przeciwnicy czesto zmieniaja formy, blokują itp.

 

Ja zacząłem 2 raz grać i na konkubinie zrobiłem. Nie umiałem zrobić od razu 14 ciosów, więc najpierw:

X, X, X, Y <pauza> X <pauza> Y <pauza> A, itd.

Odnośnik do komentarza

Trzy podejścia i gra skończona. Przed zagraniem miałem spore obawy czy przypadnie mi do gustu, ale na szczęście PoP okazał się fajną, odprężającą grą (chociaż przyznam, że momentami mnie ch*j strzelał :D). Tak 8/10 dałbym tej grze. Ale muszę przyznać, że jestem nieco zażenowany, ponieważ po przejściu gry nie ma możliwości hasania po wybranej krainie (w ogóle przycisk BACK jest nieaktywny), co prawda mogę wczytać "ręcznego" save, ale wtedy będę jakieś 70-80 ziarenek w plecy i nie będę miał możliwości zdobycia tego 1001, a poza tym nie mam jak zrobić osiągnięć czasowych (dwa mi zostały) bo akurat te potrzebne krainy mam nie uzdrowione, a nie uśmiecha mi się robić tego ponownie ;/

Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra tego roku, nic nie wciągnęło mnie tak jak ta gra. Gearsy, ok fajna wyrzynka. CoD, ok fajnie. Pop, jak dla mnie pierwsza gra z takim baśniowym klimatem, scenariuszem i gameplayem w tej generacji konsol. Mało ludzi robi już takie gry, w natłoku strzelanek jest to świetna odskocznia.

No, a zakończenie ładnie nastawia na sequel.

Odnośnik do komentarza

O ile dobrze pamiętam to musisz pójść kawałek dalej i po lewej stronie szukać na dole wystającej belki , potem to już tj cię droga zaprowadzi ;)

 

Tutaj masz poradnik do reszty acziwów jbc http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-...-of-Persia.html

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...