Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie też dlaczego ten koleś jest nazywany ksieciem, skoro nim nie jest?

"Książe" to jego przydomek :) po szczegóły odsyłam do manuala :P

 

Cóż, na kupno nowego PoPa namówiła mnie dziewczyna. Z początku gra mnie urzekła grafiką i klimatem, choć po godzinie gry lekko rozczarowała pod względem poziomu trudności. Dla mnie gra była troszke za mało wymagająca. Wciskanie przycisków bez nawet specjalnego przywiązania do timingu (margines błędu jest dość duży), to troche za mało jak na grę, która w zasadzie opiera się na ewolucjach. Skończyłem ją dla zasady, choć nie da się zaprzeczyć, że jest bardzo przyjemna w odbiorze. Po 3h gry już raczej nie spodziewałem się niczego nowego, i dobrze bo bym się rozczarował.

 

Ale gra ma drugie oblicze. Moja dziewczyna jest nią urzeczona. Zarówno klimatem, grafiką jak i sposobem rozgrywki i poziomem trudności. Nowy PoP trafia więc idealnie w gusta casuali. Przetestuje ją też na swoim tacie, który wciągnął Sands of Time i Warrior Within jak stary wyga, mimo iż nie gra wcale.

 

Jeśli chodzi o fabułę, to oboje jestesmy zgodni - zwroty akcji, chociaż obecne, to nie wgniatają w fotel. Może poza zakończeniem, które jednych zachwyci, innych zawiedzie. Ja osobiście się rozczarowałem, choć lepsza połówka określiła je jako "wgniatające w fotel". Oboje jednak się zgadzamy sie, ze jest dobra baza do kolejnej częsci (która zapewne się pojawi).

 

Ja potraktowałem ją, jako b. przyjemną interaktywną baśń, urzekającą graficznie, choć nie wybijającą się fabularnie ponad standard. Momentami nudna z racji monotonności rozgrywki i niskiego poziomu trudności. Dla casuali, gra ma jak dla mnie co najmniej +1 do oceny :)

Edytowane przez Dar
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Mam za sobą ponad połowę gry i wczoraj zacząłem po raz drugi przechodzić CoD 4 muszę spauzować na parę dni bo gra najnormalniej na świecie cholernie nudzi i nie mam na mysli tego , że w PoP jest mało walki . 7 w N+ jest zdecydowanie bardziej trafione niż 9 Kaliego .

Mam takie samo zdanie. Gra mnie znudziła maksymalnie i nie wydałbym na nia nawet 100 zl. Bawi przez pierwsze 2-3 godziny, pozniej jest coraz gorzej.

9+ jak nic za klimat, klimat, klimat oraz grafikę i eksplorację świata. Tego mi było trzeba, zresztą za 40 złotych to niezbyt wygórowana cena, zwłaszcza, że Tomb Raider Underworld mimo, że dobry to na jedno posiedzenie.

Nuda? w AC też ponoć była, a grę łyknąłem 2 razy ciesząc michę jak gupi.

AC tez byl mega nudny ;) I skad wziales PoP'a za 40 zl ? do dzisiaj cena nie spada ponizej 100 zl.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cena to 800 MSP. Tym którzy mają wersję PL proponuje sie wstrzymac z kupnem, poniewaz ja już ściągnąłem i nigdzie go się nie da włączyć :/

http://www.youtube.com/watch?v=hJO9fuvimwg

Koleś prezentuje wersję angielską. W menu nadal mamy Nowa Gra, Wczytaj Grę, Opcje oraz Dodatki, ale Bonus Content nie ma :/

Mam nadzieję, że wyjaśni się to.

Edytowane przez HudyPL
Odnośnik do komentarza

To jest po prostu niemozliwe co ci debile robia. Zawsze sa z nimi jakies problemy.

 

Skonczylem wlasnie epilog i szczerze to zaluje tych 800 msp.

Mialo byc dokonczenie a to po prostu jeden dodatkowy level (frustrujacy;) ). Nic sie nie wyjasnilo, bo Arhinam zyje i wyraznie widac ze bedzie kolejna czesc,

a to 800 msp to jawne dojenie kasy bo to powinno sie znalezc w podstawowej wersji gry. Najgorzej wydane 800 MSP. Jak sama gra mnie zachwycila to epilog oceniam baaaardzo nisko. Gdyby poziom trudnosci byl taki jak w podstawce to epilog skonczyl by sie w 1h.

Po prostu dodali duzo dluzsze elementy akrobacji i duzo coruption przez co jeden blad i zaczynasz wszystko od poczatku, w(pipi)ia. Przeciwnicy tez sa sporo trudniejsi

Nie warto kupowac, lepiej przeczytac zakonczenie

(dobre sobie xD)

na necie.

Odnośnik do komentarza
Ha ha! Wczoraj kupiłem sobie PoP'a po polsku(no w końcu!), a przed chwilą sprawdziłem na youtube wersję angielską i... Pierwszy raz polskie dialogi są zdecydowanie lepsze niż oryginalne!

 

to chyba graliśmy w inną polską wersję. Dla mnie dno a Zakościelny nawet gry nie widział jeno nawijał, fantazjując. Lipa, czuć to w gadce, chu.jowizna, że głowa mała. A te dodatki do gier to już mnie w(pipi)iają tylko. Nie dość, że gra słaba to jeszcze DLC ciśnięte na chama.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...