Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wyleczysz wszystkie obszary na mapce będziesz musiał udac sie z powrotem do świątyni. Nie rób tego, tylko zrób zapiskę (nadpisz któryś ze wcześniejszych zapisów). Teraz możesz wejśc do świątyni, zająć się bossem i czymś innym po nim, obejrzeć krótkie zakończenie i po sprawie. Potem władować poprzedni stan gry i zbierać ziarna światła.

Marioo- po walce z końcowym bossem nie mozna zebrac juz ani jednego ziarna światła. A konsola oczywiście nadpsiuje poprzedni autosave :P

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

Bez żadnych poradników spokojnie da sie uzbierać ponad 900. Trudniejsze mogą być te przeoczone, ostatnie.

Jeśli jakieś ziarno światła wisi w powietrzu nad przepaścią, a ty nie możesz tam doskoczyć, albo cie Elika ratuje, to poszukaj płyt mocy. Pamiętaj, że widziałes po drodze pewnie z parę płyt, ale nie mogłes z nich korzystać, bo nie miałes wykupionej potrzebnej mocy. Może nadal jej nie masz. To zalezy jak daleko zaszedłeś.

Co do Konkubiny to nie wiem kto podkłada jej głos w polskiej wersji, ale ta osoba zasługuje na duże brawa!

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza
Chyba chciałeś powiedzieć 'kilka' i to w miarę łatwych lokacji :| Naprawdę nie wiem jak zdobyć np. jakieś ziarenko na terenie Alchemika które leży praktycznie na samym dole mapy, a jak tam skoczę to już mnie Elika ratuje.

 

Nie , nie , nie ! To ty musisz nauczyć się szukać.

Na pierwszych dwóch stronach masz 12 różnych lokacji, dalej nie chciało mi się liczyć.

http://pl.youtube.com/results?search_query...rsia&page=1

 

Osobiście , po ukończeniu gry najpierw spróbuje swoich sił w poszukiwaniach ziarenek , dopiero w ostateczności sięgne do powyższego linka ;)

No i speedruny , już zacieram rączki.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Nadrill, daj fotkę to spróbujemy pomóc ;)

 

Ok

 

Pierwszy

 

dscn6221so0.jpg

 

W sumie zapomniałem gdzie to było ._.

 

dscn6223fj0.jpg

 

To na jakiejś lokacji u alchemika

 

dscn6224dx4.jpg

 

To u wojownika, kulka jest słabo widoczna ale jest

 

Sorri za jakość, ale Xbox nie ma print screena :/

Coś mnie trafi z tymi ziarnami, mam już 9 lokacji na tip-top(45/45) i wiele w których jest zwykle 43/45, 42/45 i ni cholery nie wiem gdzie jest więcej, patrzę wszędzie, a jak już coś znajdę i cieszę się to okazuje się, że to ziarno liczy się do innej lokacji... >.< Filmiki na YT niewiele dają, albo już mam porobione lokacje o których są filmiki, albo ich nie mam i na YT filmiku też nie ma. Ech...

BTW. Jak zrobić aczika Explorer?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...