Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam grę od niedzieli i jestem już pod koniec. Gdzieś 80% za mną. Co prawda grałem dość dużo i właściwie tylko w PoP'a.

Myślę, że jak się pośpieszysz dasz radę, ale nie obiecuję, że się uda. Tym bardziej, że jednak tych ziaren światła trzeba trochę pozbierać, bo są potrzebne do wykupinia nowych mocy (550 / 1001 musisz mieć łącznie).

Ryzykujesz nieco. Ale warto, dla tak relaksującej i baśniowej gry. Masz nawet motywacje do acziwa - przejdź gre w czasie poniżej 12 godzin. 2-3 godzinki dziennie.

Odnośnik do komentarza

Gram od dzisiaj. Pierwsze co sie rzuca w oczy to zupełnie nowy klimat gry niz w poprzednich czesciach. Jest klimatycznie, spokojnie, lzej i jasniej. Bardziej mi sie podoba od poprzednikow, ale jest zdecydowanie za łatwo.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem,pograłem i myślę sobie, to już nie to co kiedyś, odstawiłem. Jednak postanowiłem dać grze jeszcze jedną szansę. I wciągnęła mnie na maksa. Cudowna grafika, świetny bajkowy klimat, i charyzmatyczni bohaterowie to główne atuty tej pięknej gry. Jestem zachwycony i czekam na część kolejną tej nietuzinkowej pozycji.

 

Brawo UbiSoft-Nowy Książę to dzieło, nic dodać nic ująć, po prostu grać i się zachwycać.

Odnośnik do komentarza

Nowy POP jest na pewno przepiękny i baśniowy. Narzekania że gra za łatwa to jakaś bzdura, wcale nie jest łatwo. A to że nie można zginąć? Przynajmniej coś nowego.

Gra cierpi jednak na dolegliwości Ubi Softu, taki syndrom Assassin Creed. To już nie są gry Action Adventure to co kiedyś. Niekoniecznie lubię taki otwarty świat w tego typu grach, mimo tego że design i miejscówki różnorodne to jednak cały czas robimy to samo, coś własnie jak w Assasynie. Oczyścić pole ( czytaj - zabij kilka razy tego samego bossa) i pózniej zbierz świecidełka. Nie było by w tym nic takiego złego gdyby nie fakt że robimy to przez cały czas:/ Trochę wkurza i burzy klimat i frajdę. Ubi Soft potrafi robić piękne i dopracowane gry, jednak w kwestii samej grywalności mają jakieś braki.

 

Na minus trzeba też zaliczyć zbyt mało różnorodnych wrogów. To że walk jest mało i jeden na jeden jest OK, tylko czemu walczymy po kilka razy z tymi samymi zwyrolami?

Na PLUS - grafika, sterowanie, muzyka, ELIKA, klimacik, design

 

To nie jest POP w stylu Sands of Time, i szkoda. Bo gdyby gra zachowała stary system z nową grafiką, animacją i bohaterami byłaby lepsza. A tak to się z tego zrobiła zwykła platformówka z elementami akcji. No i te ciągłe powtarzające się zadania:( Ubi nie idz tą drogą!!!

 

Mimo wszystko gra i tak jest dobra- długa, śliczna i mimo wszystko mniej irytująca od Assassyna, a zbieranie tych cholernych świecidełek wciąga:)

Odnośnik do komentarza

Popatrzyłem się jak kolega gra, no i szczerze mówiąc gra mi się niezbyt podoba, dlaczego? - ano cały czas skakanie, bieganie po ścianach i inne akrobacje, ja preferuję dużo walk, mniej skakania, albo żeby było to równomiernie rozłożone, a nie jak tu ;). Co do grafiki, to rzeczywiście jest śliczna, a jednocześnie inna niż w innych grach vide Mirror's Edge (oczywiście nie grafika podobna, tylko te dwie gry prezentują odskocznie od innych tytułów).

Warto wspomnieć o translacji, wszystko ładnie, ślicznie, ale coś mi się wydaje, że nie miał Zakościelny (twórcy, czy ktoś tam inny kto mu narzucił te teksty) pomysłu na tłumaczenie tego całego. W czasie gry wtrąca on jakieś oczywiste gadki, które są jakimś bełkotem jak dla mnie.

 

Wszystko to jest IMO :), aczkolwiek chętnie pogram w tą grę dłużej jak będę miał na własność i opiszę swoje wrażenia, miejmy nadzieje już bardziej pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Lepiej wszystko brać pod uwagę.

 

Dla zainteresowanych - promocja w empiku (bynajmniej we Wrocławiu, w pasażu grunwaldzkim) na POP PL (i kilka innych gierek) do 31.12.08 -30% , co przy cenie 230 za gierke musimy dać jedyne 161zł ;) Póki co najtańsza oferta na wersje PL.

 

Skusiłem się i nie żałuję. ;) Obszedłem parę empików. Gra miód, na pewno wycalakuję. Tylko trochę mnie te światełka przerażają.

Odnośnik do komentarza

Mimo, że fanem zbieractwa nie jestem, zebrałem łącznie 810 'świecidełek' (myślę o dobiciu do 900, ale 1001 na pewno nie zbiorę). Trochę przy okazji, trochę sam szukałem. W sumie warto po każdym wyleczeniu przeszukać dokładnie całą krainę. A, że teksturki sa zupełnie inne, to nudno nie jest. Chwała twórcom, że acziwy są za każde sto ziaren, a nie tak chamsko jak np. w GTA IV, za wszystkie gołębie. Jest jakaś motywacja przynajmniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...