Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie problem!!!

Czy w Tower of Ormazd w City of Light przy dojściu do miejsca walki z sub-bossem i uzdrawiania jest bug? Doszedłem elegancko w to:

miejsce i w momence gdy stoje przed tą niebieską poświatą podłoga zdaje sie przenikać i wpadam w dół, a gdy tylko sie wdrapuje na to miejsce gdzie powinna załączyc sie scenka i wejść sub-boss to w ogole nic sie nie dzieje, nie wychodzi bos, nie załącza sie scenka.....

Co jest grane, pomoze ktos???

 

EDIT:

O, znalazłem - jest problem na częstszą skale -

jak to obejść? Pomoże ktos? Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Cała gra jak wyżej napisał Smiti, natomiast zakończenie z leksza mnie wkurzyło

, nie po to tyle ganiałem, skakałem,kombinowałem , żeby na koniec wrócić do punktu wyjścia :huh:

 

Wkurzyło? Dla mnie jedno z lepszych zakończeń, jakie dane mi było oglądać. Do nowego Prince of Persia byłem początkowo nastawiony nieco sceptycznie, ale po tych kilku godzinach z nim spędzonych, uważam tę grę za dzieło sztuki. Serio.

 

Piękna gra. Nienachalna, malownicza, bajkowa. Nieprzekombinowana.

 

Nie potrzeba super-zawiłej fabuły, setek zwrotów akcji (wystarczy jeden konkretny;>), rozwoju postaci, dziesiątek przedmiotów, broni i pancerzy do zebrania, żeby stworzyć bardzo dobrą grę. A atmosfera w Prince of Persia jest bezbłędna.

 

 

Gdybym miał ją ocenić wystawiłbym naciągane i niesprawiedliwe 10/10. ;)

 

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź na moj problem: załadować stan gry jeszcze raz :)

 

@Hejas: Ciiiiiicho o tych zwrotach! :P uleczam właśnie ostatnią miejscówke w ostatniej krainie i chce sobie nie psuć zabawy ;)

Bez dwoch zdan, piękna baśniiowa przygoda z dwójka fajnych postaci, strasznie urzekająca i wciągająca (nawet po angielsku :P)

Odnośnik do komentarza
Cała gra jak wyżej napisał Smiti, natomiast zakończenie z leksza mnie wkurzyło

, nie po to tyle ganiałem, skakałem,kombinowałem , żeby na koniec wrócić do punktu wyjścia :huh:

 

Wkurzyło? Dla mnie jedno z lepszych zakończeń, jakie dane mi było oglądać. Do nowego Prince of Persia byłem początkowo nastawiony nieco sceptycznie, ale po tych kilku godzinach z nim spędzonych, uważam tę grę za dzieło sztuki. Serio.

 

Piękna gra. Nienachalna, malownicza, bajkowa. Nieprzekombinowana.

 

Nie potrzeba super-zawiłej fabuły, setek zwrotów akcji (wystarczy jeden konkretny;>), rozwoju postaci, dziesiątek przedmiotów, broni i pancerzy do zebrania, żeby stworzyć bardzo dobrą grę. A atmosfera w Prince of Persia jest bezbłędna.

 

 

Gdybym miał ją ocenić wystawiłbym naciągane i niesprawiedliwe 10/10. ;)

 

Ironia na grubą skale . Też bym tak ocenił.

W tym sezonie to tylko POP i L4D udało się na dobre odciągnąć mnie od multi w GOW .

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem Prince of Persia.Na początku nie grało mi się jakoś super.Ale później gdy się wczułem i na końcu zobaczyłem zakończenie,zmieniłem diametralnie zdanie o tej grze.Muszę powiedzieć,że gra jest po prostu za(pipi)ista .Dla mnie 9+/10 :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Pomóżcie proszę!

jak zdobyć ostatni (4 od góry) strój dla księcia i księżniczki?

dla tych którzy nie mają pozostałych (żeby nie było żem świnka):

strój altaira dostaje sie po zsynchronizowaniu konta z ps network

stroje z klasycznego POPa (sands of time ) po wpisaniu kodu 525858542

a strój dla księżniczki Jade-bge po ukończeniu gry.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Mam za sobą ponad połowę gry i wczoraj zacząłem po raz drugi przechodzić CoD 4 muszę spauzować na parę dni bo gra najnormalniej na świecie cholernie nudzi i nie mam na mysli tego , że w PoP jest mało walki . 7 w N+ jest zdecydowanie bardziej trafione niż 9 Kaliego .

Odnośnik do komentarza

9+ jak nic za klimat, klimat, klimat oraz grafikę i eksplorację świata. Tego mi było trzeba, zresztą za 40 złotych to niezbyt wygórowana cena, zwłaszcza, że Tomb Raider Underworld mimo, że dobry to na jedno posiedzenie.

Nuda? w AC też ponoć była, a grę łyknąłem 2 razy ciesząc michę jak gupi.

Odnośnik do komentarza
Mam problem. Zdobylem pierwsza moc dla Eliki (wziolem ta niebieska) i poszedlem tam gdzie dzieki tej mocy mozna bylo isc. Wpadlem na jakiegos bossa ze swiecaca sie na niebiesko morda i mam tu problem. Tlucze kolesia a jemu ani troche energia nie ulatuje, pewnie jest na niego jakis sposob, tylko jaki ? Pomozcie.

 

Podejdź tak by być koło przepaści i daj mu się uderzyć będąc w pozycji obronnej.Wtedy włączy się QTE,jak ci się uda je wykonać uderz go później jeszcze kilka razy mimo iż nie zabierze mu to życia i znowu poprawnie wykonaj QTE.

 

 

Mi tak wyszło :P

Odnośnik do komentarza
Mam problem. Zdobylem pierwsza moc dla Eliki (wziolem ta niebieska) i poszedlem tam gdzie dzieki tej mocy mozna bylo isc. Wpadlem na jakiegos bossa ze swiecaca sie na niebiesko morda i mam tu problem. Tlucze kolesia a jemu ani troche energia nie ulatuje, pewnie jest na niego jakis sposob, tylko jaki ? Pomozcie.

 

Podejdź tak by być koło przepaści i daj mu się uderzyć będąc w pozycji obronnej.Wtedy włączy się QTE,jak ci się uda je wykonać uderz go później jeszcze kilka razy mimo iż nie zabierze mu to życia i znowu poprawnie wykonaj QTE.

 

 

Mi tak wyszło :P

 

 

ale za nim go zrzucisz to 20 razy unik zrób przed jego ciosem Achiv ci wpadnie, potem może być trudniej

;)

Odnośnik do komentarza

Dopiero zacząłem grać. Jestem w Ruined Citadel, gdzie do zebrania jest 45 pierdółek. Mam 41 i została mi jedna nad takim czerwonym znakiem i 3 na jednej ze ścian budynku. Za nic nie mogę tam dojść. Patrzyłem na filmiki ludzi, ale u nich te znaki się świecą i Elika może ich używać. Jak to aktywować? :/

 

Musimy zbierać wszystkie światełka w levelach?

Odnośnik do komentarza

przeszedłem dziś ta grę i bardzo mi się spodobała, no może poza walkami z bossami, są wnerwiające. Gra ma za(pipi)isty klimat, przypomniało mi to Shadow of Collosus, szkoda tylko że zakończenie beznadziejne. Zastanawia mnie też dlaczego ten koleś jest nazywany ksieciem, skoro nim nie jest? i o co chodzi z tą jego rękawicą, w grze tłumaczy się, że znalazł, ale dla mnie jest jakas podejrzana sprawa z tym, może w DLC będzie wiecej nt.

Edytowane przez skyblue
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...