Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie tam łatwa. Trudna może nie jest, ale nie jest to total casual. Tobie signap się nic nie podoba:)

 

Jak dla mnie (i nie tylko) gra mocno śmierdzi casualem. Takie prowadzenie za rączkę może mocno zirytować. Ja wiem że gra jest ładna, prosta i milusia ale szczytem szczytów jest niemożność uśmiercenia głównego bohatera... Taki "god mode" dodany przymusowo...

 

@Shinu - no widzisz , a ja scalakowałem przy pierwszym podejściu ;)

 

hehe :) Mi zależało raczej na przejściu gry niż na wycalakowaniu :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TheBesTia - spoko :), przedstaw swoje argumenty a moze przekonam sie ze ta gra jest dobra :). Chcialem zrobic calaka ze 2 razem ale jestem na poczatku gry i dalej mi sie w nia nie chce grac. Szkoda ze dema nie bylo to bym zaoszczedzil kase bo tez gra dostaje superoceny jak FC2 ale jest potrwornie nudna. Nawet Asassin sprawial wiecej radochy niz to co robimy w POP - skocz, zgrinduj sciane, zlap sie, skoncz,itp

 

50 Cent zjada ta gre bez problemu :D

Odnośnik do komentarza

Ale jakie argumenty? Do niczego nie zamierzam cię przekonywać. Gra mi (i nie tylko) się podoba i tyle , tobie się nie podoba i na tym koniec gadki , więc po co konfrontować swoją opinie

... co nie zmienia faktu, że gra jest świetna

Jaka swietna? ...

z opinią innych , gdzie o wszystkim decydują gusta?

 

Ja nikomu nie narzucam co ma mu się podobać , jak zauważyłem ty zaczynasz to robić notorycznie , wprowadzają zbędną irytacje.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj skończyłem ten tytuł. Chciałbym się podzielić kilkoma spostrzeżeniami z mojej strony.

 

Nie ukrywam, że po dobrej trylogii PoPa oczekiwałem wiele po nowej odsłonie PoP. Niestety, ale dostałem słabą kalkę pierwszej części trylogii.

 

Grafika: Po prostu.. piękna. Widoki zapierają dech w piersiach, wszystko świetnie wygląda.

Muzyka: Dobra, nie męczy uszu, nastraja klimatycznie.

Fabuła: I tutaj mamy pierwszy zgrzyt. Straaaaasznie naciągana i naiwna. :/ Do tego samemu trzeba rozmawiać z Eliką. (kto to wymyślił? :/) Historia jest źle przedstawiona, powinno być tak, że wraz z rozwojem fabuły automatycznie dowiadujemy się niezbędnych informacji, a nie, że zamiast rozmawiać o czymś poważnym, to postacie grają sobie 'w grę'. Jeżeli twórcy chcieli stworzyć klimat wędrówki, podczas której postacie nie tylko rozmawiają na poważne tematy to można by to im wybaczyć, ale ja i tak czuję duży niesmak. Mam nadzieję, że odejdą od konwencji łażenia cały czas Eliki z Księciem :/

System walki: Porażka. Już ten z pierwszego PoPa mi się nie podobał, ale tutaj obecny to go przebił. Walki są MONOTONNE i strasznie SCHEMATYCZNE.

 

Podsumowując, uważam, że jest to gra z niewykorzystanym potencjałem. Dlatego też, ode mnie dostaje 6+/10.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość MasterShake

w warrior within oprocz klimatu najbardziej jaral mnie motyw gdy wchodzimy do nowego pomieszczenia, kamera robi najazd gdzie mamy dojsc i tylko - (pipi) tam sie nie da wejsc. A tu? Y wcisne i slicznie widze gdzie isc, co zreszta i tak jest zbedne bo kminienia drogi tu brak. Mam nadzieje ze gra ma jakies zle/smutne zakonczenie i sequel bedzie w klimatach WW. A jak nie tu wszyscy moga pozdychac tu

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dorwałem nowego PoPa za 70 zł nówkę jakiś czas temu i teraz strasznie żałuję wydanych pieniędzy. Myślałem, że skoro nówka i że to w końcu jest Prince of Persia (trylogię uwielbiałem) to warto brać w ciemno. Oj, jak ja się myliłem.

 

Gra jest przed wszystkim NUUUUDNA! Po cholerę mam biegać po tych samych obszarach drugi raz? Po co mam kilka razy wracać do świątyni? No i zerowy poziom trudności + God Mode - żenada, biegam i naciskam A, a nieśmiertolność wstawiona jest chyba jako rekompensta za gówniane sterowanie tj. reakcje bohatera na przycisk A. Ile raz mi się zdarzyło, by chciał wskoczyć na belkę a ten kretyn wskoczył obok, albo kiedy z biegu po ścianie ma wskoczyć na półkę skalną to on wszędzie, tylko nie na nią. W poprzednich częściach nie miałem takiego problemu.

 

Fabuła to szit - kto wpadł na pomysł, bym historię musiał wyciągać od Eliki? Postacie stoją w miejscu i gadają, na dodatek ciągle zmienia się głośność, raz mi Książe mówi głośno a raz tak cicho, że go nie słychać. Co gorsze, często zamiast "ciekawych" wątków słyszę jak się obrażają nawzajem ew. podrywają...

 

Grafika... niby ładna, jednak to cel-shading wszystko tutaj ratuje, bo postacie są kanciate a tym bardziej plener. A ta czarna masa to w ogóle na PSX'ie mogłaby wylądować O_o. Muzyka... kurde, jest w grze coś takiego?

 

Dawno na Xboxie nie grałem a teraz jak zagrałem to się okazuje, że co dobre na półce poprzechodziłem a co sobie zostawiłem to szit ;/. Muszę powymieniać/posprzedawać gry i następnym razem uważać na to, co kupuje.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czego oczekujesz więcej od muzyki, jak najbardziej się ona w najnowszym Prince of Persia znajduje i nie jest to wbrew pozorom mało kawałków, polecam You-Tube.

Akurat OST jest więc przynajmniej w moim odczuciu całkiem niezły, dodaje sporo klimatu.

Całościowo natomiast : gra na 7-8. Nie wiem dlaczego niektórym aż tak bardzo doskwiera monotonia rozgrywki, jeżeli o monotonię chodzi to pierwsza część AC była dla mnie w tym aspekcie 3 razy gorsza. ; )

Wydałem ponad 2 stówy w dniu polskiej premiery i nie żałuję.

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

Poprzedni POP to gierka dla casuali - nigdy nie zgina, jak zle wykonaja skok to laska ich podciagnie,itp. Wczesniejsze pozycje POP nie nalezaly do latwych (nie gralem w 2T) ale nazywaly sie gra a nie tytulem jak gierki na DVD - Dragin Lair gdzie jak zle wykonales ruch wracales do poprzedniego czekpointu. Kupilem i sie zawiodlem, podobnie jak z FC2 - wysokie oceny zas sam gameplay w tych 2 tytulach slaby i a sama grafika nie uratuje gry gdy ona nie posiada odrobiny frajdy - juz crapy iz slabo wygladaja, nie posiadaja nowatorskich rozwiazan maja grywalnosc.

Odnośnik do komentarza

Ja dla odmiany pochwale gre. Jest cholernie przyjemna i odstresowujące. Wciągnęła mnie na tyle , że zdobyłem calaka i mimo , że nie jestem fanem "znajdziek" tu znalazłem wszystkie 1001 sam ! Jeżeli ktoś chce trudnej gry niech zainwestuje w Ninja Gaiden 2 , a jeżeli szuka relaksującego tytułu , z piękną oprawą graficzną oraz niczego sobie fabułą POP jest jak znalazł. Tylko ten epilog za MSP ... :confused:

Odnośnik do komentarza

Ja dla odmiany pochwale gre. Jest cholernie przyjemna i odstresowujące. , a jeżeli szuka relaksującego tytułu , z piękną oprawą graficzną oraz niczego sobie fabułą POP jest jak znalazł.

 

 

Trzeba przyznać, że ten PoP odbiega od poprzednich ale jak napisałeś można się odstresować przy tym tytule mi się podobał nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...