Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kasandra
No jak dla mnie to ta gra jest idealna dla casuali. Jak poprzednie były proste i tak, to nowy PoP jest po prostu banalny jeśli chodzi o skakanie po platformach etc.

 

Nazwijcie mnie casualem, ale mi takie podejście do akrobacji się podoba.

Poza tym powtarzam, że w końcowych etapach run'y są bardzo długie i nie są wcale łatwe, a jeden błąd wymusza na nas zczynanie całego biegu od początku.

Odnośnik do komentarza
O jakiego boskiego Michała Ci chodzi?

O przepraszam, moze faktycznie to Maciek, moj blad, tak czy inaczej nadal nie wiem czy w wersji pl mozna ustawic j. ang. Bardzo mi na tym zalezy gra bedzie dla dziewczyny, ktora angielskiego nie czai nic, no i dla mnie, dla ktorego ang. jest jedynym slusznym jezykiem w grze.

 

Właśnie wczoraj dotarła do mnie gierka w wersji polskiej (za 165 PLN ;) ) z Maćkiem i nie mam jej jak na razie nic do zarzucenie, teksty księcia do Eliki są czasem powalające :D. Graficznie i klimatem gra jest bajeczna i stanowi doskonałą odskocznie od GOW2 które katuje od 7/11/2008 ;). Jest dużo skakania i kombinowania, mało walki IMO BDB. Stary dobry POP z 486DX w 3D. :spox: Święta zapowiadają się pełne emocji :jupi: :thanks: UBI

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem PoP i mam mieszane uczucia. Z jednej strony architektura niektórych poziomów( finałowy z Alchemikiem), ostatni level i samo trochę zaskakujące zakończenie wywarły na mnie pozytywne wrażenia. Z drugiej ogólna łatwość gry, nadmierny backtracking i nijaka w porównaniu do poprzednich części ścieżka dźwiękowa, trochę to wrażenie rozwiała. Nowy Prince jest z całą pewnością grą w którą warto zagrać, jednak według mnie nie jest tak dobry jak poprzednie części cyklu. Tak, więc PoP jako sequel zasługuje tylko na 8- , a jako oddzielna gra spokojnie na 9.

Ps. Ale to tylko moje subiektywne zdanie z którym nikt nie musi się zgadzać :P

Ps2. Jak odblokować wszystkie dodatkowe stroje? Po przejściu dostałem tylko strój Jade z Beyond: Good & Evil, dla Eliki.

Odnośnik do komentarza

Szaden, pieniądze to mały problem - w takich przygodówka gdzie lubie sobie patrzeć na widoki, nie mogę jednocześnie tłumaczyć sobie w głowie o co chodziło autorom. Tak samo miałem a Assassin's Creed, nie zrozumiałem za pierwszym razem, więc jeszcze raz przechodziłem ;) 30 zł nie zrobi mi wielkiej różnicy, a przecież to pójdzie kiedyś na sprzedaż za większą cene, tak jak różnica w cenie jest między AC PL, a AC ENG.

Pozdrawiam

 

Btw. Bestia - krótko, zwięźle i na temat :P

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Fisiu- ja mam już takie zboczenie, że wolę wszystko w oryginale:P Nawet filmów z dubbingiem nie lubię oglądać. A co do zrozumiałości to fabuła nowego PoP'a jest porównywalna do fabuły typowego serialu, więc ze zczajenie o co chodziło autorom raczej problemu nie ma:P Ale Twoja kasa, Twój wybór, ja tylko przedstawiłem swoje zdanie.

 

pozdrawiam

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...