Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

UbiSoft Polska wydał dzisiaj Prince of Persia PL na Xboxa360. Co ciekawe, wersje na PC i PS3 wyjdą w styczniu :) Polska wersja jest z dubbingiem (Zakościelny). To chyba pierwszy przypadek że Polska wersja wychodzi najpierw na konsole. Cenega powinna brać z nich przykład.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44320

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44320

Cena produkcji została ustalona na poziomie 229,90 złotych.

Dziękuję i mam ich totalnie w du.pie. Cen z lat 2005-2007 nie będę tolerował gdy obecnie nówki są za 169-189zł. Ubisoft PL niech się idzie dymać z takimi akcjami. Cwaniaki się znalazły.

 

PS: Zamiawiajcie ENGa zagranicą lub na Allegro byleby nie dać zarobić tym polskim klockom.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44320

Cena produkcji została ustalona na poziomie 229,90 złotych.

Dziękuję i mam ich totalnie w du.pie. Cen z lat 2005-2007 nie będę tolerował gdy obecnie nówki są za 169-189zł. Ubisoft PL niech się idzie dymać z takimi akcjami. Cwaniaki się znalazły.

 

PS: Zamiawiajcie ENGa zagranicą lub na Allegro byleby nie dać zarobić tym polskim klockom.

 

myślę że za chwile przejrzą na oczy i cena spadnie poniżej magicznego 199 pln. 8)

Odnośnik do komentarza

 

 

Prince of Persia PL

(X360)

 

Wersja językowa: pełna polska

Dostępność: Dostawa w drodze ciekawe jak długa ta droga i czy aby nie za bardzo wyboista będzie :P

 

 

Cena: 229.00 zł Twoja cena: 219.00 zł

oszczędzasz 10.00 zł! przesyłka pokryje tą oszczędność z nadwyżką " :D

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Skończyłem.

Gra daje radę, odpowiada mi w pełni taka konwencja.

W końcowych etapach każdej krainy trzeba mieć flow tak jak w Mirrors Edge, jedna pomyłka i cała sekwencja od początku.

 

Fajny pomysł z brakiem śmierci i brakiem potrzeby huda z tym związanego.

Trochę brakuje jednak czasami cofania czasu.

Lubiłem ten patent.

 

Polecam grę z czystym sumieniem fanom podniebnych akrobacji, może mam jakiś spaczony gust pod tym względem, bo nowy Spidey też mi się podobał.

Tu na szczęście nie ma bolączek i takich bugów jak w tamtej grze. Wszystko jest dopracowane. Animacja postaci, otoczenia i krajobrazy, wszystko robi kapitalne wrażenie.

 

Odnośnik do komentarza

Mi z kolei nie podoba się kompletnie to iż Elika może nas nieskończoną ilość razy uratować. I co z tego że sie pomylimy i trzeba sekwencje od nowa, jak jest to bez żadnych konsekwencji dla nas. Mogłaby choć tracić moc albo coś.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Mi z kolei nie podoba się kompletnie to iż Elika może nas nieskończoną ilość razy uratować. I co z tego że sie pomylimy i trzeba sekwencje od nowa, jak jest to bez żadnych konsekwencji dla nas. Mogłaby choć tracić moc albo coś.

 

Konsekwencją jest konieczność powtarzania sekwencji skoków i lotów.

Na początku sa to krótkie fragmenty, potem jednak trzeba składać różne kombinacje i jedna pomyłka albo fałszywy krok i trzeba powtarzać od nowa.

 

Takie podejście jest sensowne, bo co z tego że byłaby ograniczona ilość asyst?

I co game over i zaczynasz od którego momentu?

To jest coś co spowodować brak konieczności wchodzenia do menu czy psucia przygody.

Nowy trend, coś jak w Dead Space.

Z resztą system nawigacji też jest podobny.

 

W końcówce gra nawiązuje do Shadow of the Collosus.

W ogóle widze dużą inspirację w całej grze tym tytułem.

 

Poza tym jesli jesteś twardzielem i nie potrzebujesz asyst, to atakuj achieva za przejście z mniej niż 100 pomyłkami.

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza

Po 4 godzinach gry mogę stwierdzić tylko jedno: ta gra jest zbyt prosta. Jednym może się to spodobać, ale ja jako maniak POP jestem trochę zawiedziony. Wszystkie akrobacje są teraz zbyt łatwe do wykonania. Pokonywanie poszczególnych przeszkód sprowadza się do naciśnięcia "A" w odpowiednim momencie( no czasami jeszcze "B"). Według mnie jest to chybiony pomysł, ale mainstream'owi się pewnie podoba. Trochę lipny jest też patent ratowania przez Elikę. W poprzednich częściach piaski czasu nie dawały Ci 100% pewności przeżycie bo się po prostu kończyły. Na plus trzeba zaliczyć zmniejszoną ilość walk, które w poprzednich częściach( zwłaszcza Sands of Time) były bardzo irytujące. Sam system walki też jest fajnie przemyślany i dobrze się sprawdza, a quicktime eventy ładnie się w niego wkomponowały. Podsumowując gra nie podoba mi się tak bardzo jak poprzednie części, ale i tak daję rade ;) Po zaliczeniu całości uzupełnię moje przemyślenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...