Skocz do zawartości

- W co gracie na NDS'ie? -


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

999 mnie wku,rwilo. znaczy, gra dobra, ciekawa fabula i w ogole ALE....

 

za pierwszym razem dostalem najgorsze zakonczenie. ok zaden problem, bylo troche na odpier,dol sie ale spodziewalem sie czegos takiego i w sumie dalo wiecej informacji o tym co sie dokladnie stalo niz sie spodziewalem. zaczalem drugi raz, dokonywalem kompletnie innych wyborow i...dostalem to samo zakonczenie. i tu sie juz troche wku,rwilem. nie wiem czy mi sie chce znowu przejsc gre i szukac jakiejs arbitralnej kombinacji wyborow ktore upodobali sobie developerzy

 

 

od czasu do czasu dokanczam questy w radiant historia. jesli ktos nie gral a lubi rpgi polecam swoj temat by sie dowiedziec czemu gra rzadzi

 

poza tym powoli przechodze strange journey. czasami troche trudne ale ostatecznie satysfakcjonujace. cos jak pokemony dla doroslych (jeden demon wyglada jakby mial fiuta zamiast glowy)

Odnośnik do komentarza

Skończone:

 

SMT: Devil Survivor - mocno dopakowane jRPG, które pod względem skomplikowania systemu rozgrywki zmiata pod dywan połowę przedstawicieli tego gatunku z dużych konsol. Wciągające taktyczne walki, w miarę ciekawa i nieliniowa historia (można doprowadzić do śmierci niektórych bohaterów, a także zdecydować o zakończeniu), przyjemnie wysoki poziom trudności oraz spora żywotność. Może nieco razić oprawa (strasznie oszczędna animacja, powtarzalne lokacje), ale poza tym ciężko doczepić się czegokolwiek. Po prostu klasa Atlusa. 8+/10

 

Phoenix Wright: Ace Attorney - przedstawiać chyba nie trzeba, kto choć trochę interesuje się NDS'em, tytuł ten musi znać. Bardzo przyjemna przygodówka, w której naprawdę trzeba ruszać głową, do tego nieźle udźwiękowiona, ze zdrowym czasem gry i nawet wciągającą fabułą (oraz zdrowo kopniętymi postaciami), chociaż jednocześnie niesamowicie liniowa. Dawno już nie czułem takiej satysfakcji po ujrzeniu napisów końcowych. 8+/10

 

 

Obecnie męczę drugiego Phoenixa i powoli zabieram się za Strange Journey.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Civilization: Revolution. Dla mnie (konsolowca z krwi i kości) wersje na pcty i duże konsole (Civilization 2 -psx) były zbyt skomplikowane i połapać się w tym nie mogłem, a zawsze chciałem spróbować w to pyknąć. Usłyszałem pogłoski, że Revolution jest trochę bardziej przystępne dla konsolowych "gupków" i spróbowałem od tej części - jak zacząłem grać o 19, to skończyłem o 4 rano - wciąga jak diabli.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zacząłem Radiant Historia i gra mnie wciagneła. Mam dopiero niecałe 6h i ciągle jestem ciekawe jak się potoczy każda a historii. Ktoś skończył? Są 2 zakończenia czy pod koniec jest więcej wyborów i więcej zakończeń?

 

Zakończenie jest jedno, ale możesz mieć mniej lub bardziej rozbudowane w zależności jak i czy zakończyłeś wątki poboczne. Sama gra jest fajna, chociaż mogła by być trudniejsza.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja jakiś czas temu dorwałem Last Window i Zelde: PH i szczerze jak wiedziałem że Last Window mnie nie zawiedzie tak gram sobie po trochu w PH co wieczór/poranek i szczerze im dalej w las tym bardziej tak jakoś...nijako, jedynie ten komediowy klimat trzyma poziom i jest zabawny ale reszta jakoś nie jest w stanie mnie wciągnąć. Cóż nie grałem jeszcze dużo więc nie będe jej oceniał po tak krótkim gameplayu.

Odnośnik do komentarza

I nie licz na nic więcej, bo to najgorsza Zelda ever. Jest tak nijaka, że aż nędzna.

Pozwolę się nie zgodzić - Phantom Hourglass była jedną z pierwszych gier w jakie grałem na NDSie (biały paskudny Lite... to były czasy), i w przeciwieństwie do pozostałych tytułów, doskonale wykorzystywała wszystkie dobrodziejstwa konsolki. Fakt, penetrowanie świątyni nie należy do przyjemnych czynności, ale gameplay w późniejszych etapach gry jest niezwykle rajcujący (bumerang daje radę). Dla mnie jest to porządna kieszonkowa Zelda.

 

Wracając do tematu:

 

dq6ds_logo.png

:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...