Skocz do zawartości

- W co gracie na NDS'ie? -


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Soma Bringer w języku angielskim (fanowskie tłumaczenie) - Gra rządzi - Diablo jak się patrzy.. Jeno grafika słodsza.. No i jak na mój gust trochę za dużo gadaniny, której nie można przewinąć. No ale sam gameplay, pakowanie postaci, system, klasy postaci mnogość itemów to wogóle mistrzostwo.

2 część Phoenixa Wrighta. Jak nie mam klimatu na zabijanie :P A jako czasoprzewijacz Metroid Pinball :]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość _Milan_

advance wars dual strike, byla jest i pewnie bedzie to jedna z najlepszych serii w historii. Dla mnie grywalnosc absolutna, popylam sobie na emulatorzei ciesze miche...

 

 

a czasami rzucam (pipi)ami, jestem w misji chyba 23 i po 3 godzinach gry sie okazalo ze (pipi)a nie zdzylem skonczyc misji w 18 dni, defeat i narazie. Nie wiem czy moje nerwy to wytrzymaja.

 

No ale nowe jednostki tryby - tak powinna wygladac kontynuacja, tylko grafe mogli poprawic.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Cudowny Professor Layton and the Curious Village, dla mnie dycha, kapitalna gra.

Dokładnie :) Cudowna gra, nie bez kozery zarówno w PE jak i N+ napisano, że dla tego tytułu warto kupić NDS'a :thumbsup: Wspaniały klimat, kapitalne zagadki, przyjemna grafika i ta muzyka... (akordeon rlz!).

 

PS Pamiętajcie: "Every puzzle has an answer" :potter:

PS2 grę wyrwałem za ~12zł a bawię się lepiej niż przy GoW ]|[ :P

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Might and Magic:Clash of Heroes. Nie wiem specjalnie co ta gra ma wspolnego z Might and Magic ani dlaczego grafika jest w stylu anime, ale gra sama w sobie sie broni. Lubie pomyslowe polaczenia roznych gatunkow jak Puzzle Quest albo Henry Hatsworth i ta gierka tez jest calkiem w pyte.

 

Sonic Collection. Kolekcja gier super. Port niewiarygodnie chu,jowy. W jaki sposob Sonic ktory smigal na Genesis ma prawo zacinac na DSie. Jedyne gry z Soniciem ktore nie zasysaja i zwalili porta. Gram z pewna doza przyjemnosci ale problemy techniczne...ugh.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Might and Magic:Clash of Heroes. Nie wiem specjalnie co ta gra ma wspolnego z Might and Magic ani dlaczego grafika jest w stylu anime, ale gra sama w sobie sie broni. Lubie pomyslowe polaczenia roznych gatunkow jak Puzzle Quest albo Henry Hatsworth i ta gierka tez jest calkiem w pyte.

Tez obecnie gram w M&M CoH i na tę chwilę jest to jedna z najlepszych gier na DS'a w jakie ostatnio grałem - uwielbiam te gry, które włączamy na chwilkę przed snem i nawet się nie obejrzymy a mijają 3 godzinki :D

 

Polecam :thumbsup:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Firmowy wyjazd do Szwecji umila mi najnowsza część 'Taiko No Tatsujin' i zakupione w gamestopie Dementium II. Rozkopywanie grobów idealnie pasowało do wczorajszej ulewy i błyskawic. W walizeczce na gry mam też zestaw składający się z FE: Shadow Dragon, MegaMan Zero Collection i Infinite Space, ale raczej nie skorzystam po wczorajszej sesji z thrillerem Renegade Kid.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.