Skocz do zawartości

- W co gracie na NDS'ie? -


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Rune Factory 2: A Fantasy Harvest Moon

 

Harvest Moon + gra RPG = "to już piąta rano?"

 

Naprawdę, gra ma swoje wady, ale jeśli ktoś lubi RPGi, a w dodatku łatwo ulega urokowi wszelakich HM, to jest to gra dla niego. Co prawda dwójka to jedyny RF w jakiego grałem, ale z tego co widziałem to wszystkie są podobne, więc nie polecę konkretnej części. Gra się super, a elementy RPGowe naprawdę nadają nowego wymiaru tradycyjnej uprawie roli. Gdyby nie fakt, że mnie trochę kciuk cierpnie od jakiegoś czasu przy graniu na handheldach, to pewnie bym życia nie miał przez tę grę ;>.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja ostatnio pogoniłem padakę w postaci Ragnaroka - dawno się tak nie nudziłem, a generalnie widzę w grach raczej zalety niż wady. Na szczęście narkotyki na DSie to coś naturalnego i tym razem wciągnąłem kapitalne pożeracze czasu w postaci Ninjatown oraz Puzzle Quest 1. Ta pierwsza produkcja nieco lepsza, odciagał mnie od niej tylko sen (dobrze dla mojej realnej egzystencji, że w końcu ukończyłem :) ).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

METEOS :D

 

 

 

 

polećcie jeszcze gry w takim stylu - szybka, efektona gierka (moga byc logiczne) coby w 5-10 min pograc dla relaksu

tetris DS i party deluxe, Picross 3D. Najlepsza logiczna, relaksująca gierka(i) to seria Proffesor Layton ale to nie na chwilę bo wciąga na kilka godzin. Ekstra angielski klimacik mimo, że gra japońska. Jest oczywiście przetłumaczona.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnie dwie noce miałem raczej nieprzespane, a wszystko przez 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors.

 

W najnowszym PE była recenzja, więc w sumie nie widzę sensu się powtarzać. W razie czego polecam też ten filmik z cyklu YCPT. Od siebie powiem tylko, że zgadzam się z większością przedstawionych argumentów i prawdę mówiąc dziwię się, że gra jest tak słabo rozreklamowana. Faktem jest, że gdyby historia była zwykłą książką, to pewnie umknęłaby gdzieś w otchłani innych jej podobnych, ale w formie interaktywnej visual novel, z kilkoma możliwymi zakończeniami i samodzielnemu wybieraniu dialogów i akcji, całość naprawdę sporo zyskuję. Mówię, siedzę do późna w nocy, bo nie chcę tego przerywać, tylko przekonać się co będzie dalej. Udało mi się "gierkę" (w cudzysłowie, gdyż z ~70-80% to tekst tak naprawdę) dorwać, gdy na Play-Asia była promocja 20% na cały asortyment, ale mimo wszystko sugeruję jej poszukać wśród różnych ofert, gdyż warto.

Odnośnik do komentarza

Nie miałem jeszcze okazji dorwać się do 999, ale jeżeli jest chociaż w części tak dobry jak inny tytuł tego autora - Ever17 -the out of infinity- (który stanowczo przy okazji polecam), to szykuje się znakomity rollercoaster.

 

Aktualnie kończę 4 sprawę w Ace Attorney Investigations i jestem w trakcie masterowania HeartGolda jako przymiarki do nieuchronnie zbliżającej się premiery nowej generacji. 120 h na liczniku and counting.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Huh, ostatnio w akcie desperacji kupilem gre na DS, od City Interactive i tak milo sie rozczarowalem, ze az musze napsiac.

 

Looknijcie to http://www.youtube.com/watch?v=WO6gVEJziBM

 

Osobiscie bardzo lubie gierki typu match 3 (zoo keeper <3, czy tez Azkend na iPhone) i to wg. mnie bardzo dobra gierka.

 

Tym bardziej, ze n DS posucha juz;/ Jak ktos lubi te klimaty to polecam zerknac.

 

Ja jestem na 4 "swiecie" juz :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...