Skocz do zawartości

Bayonetta


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nigdy nie wiedziałem co sie wtedy stało. Miałem tak samo, raz udalo mi się przy jednym strzale zakosić wszystkie te aniołki pod pałacem, ale to raczej nie bug. Może ktoś powie o co w tym chodziło?  :wink: (taki malutki OT :whistling: )

 

3 aniołki mają taki jeden atak, że stają jakby w trójkącie i tworzą super-wielką-kulę-ogromnej-mrocznej-energii. Jeżeli walnie się strzałem w tę kulkę jak ją ładują to zabija się ich na miejscu i zgarnia SSS za combo.

Odnośnik do komentarza

Początkowo gra była wręcz odpychająca, lecz po dwóch chapterach rozkręciła się na dobre. Brak bloku uważam za plus, ponieważ nie ma statycznych momentów. Dynamika i efekciarstwo na najwyższym poziomie. Cała masa zagrań żywcem zerżnięta z innych gierek. Ten potężny charge slash kataną to domena Vergila, stinger Dante'go i parę innych.

 

Unikałbym stwierdzeń jakoby któraś z gier miałaby być lepsza lub gorsza. Dobrze, że coś w temacie slasherów się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Po dluzszej przerwie od gier na konsole bayonetta wciagnela mnie na dobre, dawno nie mialem tyle radochy z ubijania szeregowych przeciwnikow (wlasciwie od czasow ngb), a walki z bossami to mistrzostwo :D Wlasnie zabieram sie do gry na hardzie i jesli rzeczywiscie hard jest jeszcze szybszy to szykuje sie jeszcze wiecej zabawy. Chyba nie do konca ogarniam witch time, czasami zamiast niego pojawia sie tylko chwilowe spowolnienie, zalezy to od timingu czy od ilosci "magii"??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem dziś Hard. Non Stop Climax nie jest taki trudny...przynajmniej na początku. Od kiedy włożyłem grę do napędu nie użyłem nawet jednego item'u więc wszelkiego rodzaju lizaków mam krocie. Biorąc pod uwagę fakt, że

na tym poziomie nie ma już Witch Time'a

zainwestowałem w akcesoria pozwalające jakoś przebrnąć przez co trudniejszych bossów. Na początek zapodałem sobie zdolność uruchamiania kontrataku po uniku. Bardzo fajna rzecz, dość mocna, wprowadzająca przeciwników w sekundowego stun'a. Przynajmniej jest czas na kolejny unik. Pie%$#nik uruchamiający Witch Time po przyjęciu damage'u również się przydaje.

 

Gierka jest znakomita :starwars: .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj skończyłem przygody Nettki i jedyne, co mogę powiedzieć to ciche "o ku.rwa". Gra jest tak niesamowicie nierealistyczna i tak pięknie efektowna, że nic, tylko rozdziawić japę i podziwiać jatkę na ekranie. System jest dobry - plastyczny, daje duże możliwości kombinowania i jest cholernie rozbudowany jeżeli chodzi o wachlarz ciosów. Urozmaicenia w stylu

jazdy na motorze czy lotu na rakiecie

dają grze dodatkowego kopa. No i bossowie - cudo. Walki z nimi to najlepsze slasherowe potyczki z wielkimi pokrakami, jakie widziałem. Warto było zainwestować pieniążki w ten tytuł, bo już widzę, że trochę czasu mi się z nim zejdzie, w końcu trzeba wszystko odblokować, przejść wyższe poziomy trudności...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...