Skocz do zawartości

Bayonetta


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem na hard i oprócz tego że jest dużo szybciej to do tego sa inni przeciwnicy. Mam trzy pytania :

1 - w które z akcesoriów zainwestować? Które się przydaje? Można utopić 100 k (nawet jest jedno za 200 k) ale troche mało wiadomo co i jak

2 - czemu przy końcu levelu jak wyświetla się punktacja za poziom nie wszystkie medale są wyświetlone? Zależy od poziomu czy wogóle nie załapałem sie na medal?

3 - Jak grać aby zdobywać platyny? Że czas to wiem, itemów zero też, kombosy długie jak w dmc też wiem ale co jeszcze?

 

Chyba przejde sobie jeszcze raz na normalu zbiore stuff i pojade harda bo niektóre miejsca to czuję że będę cienko pierdział na infinite climax. Swoją drogą niektórych bossów można traić dopiero w witch time a jak go nie ma to jak (pipi)nąć? :P

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pograłem ze 3h, heh nie ma to jak dostawać kamienną figurkę bez bonusu za każdy chapter po kolei :P Dopiero przy drugim przejściu będę mniej więcej wiedział gdzie, co i jak :) Muszę przyznać, że reżyseria niektórych momentów przyprawia o opad szczeny. W pierwszej walce w której walczymy z dwoma gryfami naraz dopiero po 3-4 razach się zorientowałem, ze mogę sobie zrobić żółtego i czerwonego lizaka i zgrywać Rambo :) Bardzo intensywna zabawa, ale screen tearing potrafi czasem w(pipi)ić. Napiszę, bo może nie każdy zwrócił uwagę, ale jak wychodzimy ze sklepiku to resetują się wszystkie zniszczalne itemy dookoła, więc jak ktoś chce sobie tych kryształków natrzepać to wystarczy, że będzie wchodził i wychodził w miejscu gdzie sprzętu do zniszczenia jest sporo.

Odnośnik do komentarza

Checkpoint jest jakoś przed każdą walką czy też istotniejszym momentem w grze, więc nie ma się o co martwić.

 

są też w trakcie walki z bossami np jak walka ma 2 lub 3 stadia to po każdym jest save co baardzo mi odpowiada bo hardkorem nie jestem :)

Odnośnik do komentarza

Zacząłem na hard i oprócz tego że jest dużo szybciej to do tego sa inni przeciwnicy. Mam trzy pytania :

1 - w które z akcesoriów zainwestować? Które się przydaje? Można utopić 100 k (nawet jest jedno za 200 k) ale troche mało wiadomo co i jak

2 - czemu przy końcu levelu jak wyświetla się punktacja za poziom nie wszystkie medale są wyświetlone? Zależy od poziomu czy wogóle nie załapałem sie na medal?

3 - Jak grać aby zdobywać platyny? Że czas to wiem, itemów zero też, kombosy długie jak w dmc też wiem ale co jeszcze?

1 - Moon of Khaala czy jakoś tak ;p

3 - damage

Odnośnik do komentarza

Nie jestem jakimś maniakiem tego typu gier, ale Bayonetta to dla mnie prawdziwa perełka. Początek gry nie wydawał mi się wcale taki dobry, do tego muzyka podczas walki wywoływała ma mym licu dziwny "wykrzyw", hłehłe. Jednak to co w tej grze się potem dzieje, to ciężko opisać słowami. System walki jak dla mnie jest genialny, oprawa graficzna to już mistrzostwo świata. Do tego sama Bayonetta... ehh, coś pięknego :)

 

Ten tytuł daje nadzieję, że japońskie gry w końcu się odrodzą.

Odnośnik do komentarza

Klimat i to jak wygladaja przeciwnicy to mistrzostwo bardzo mi sie podoba, do tego klimatyczna bohaterka :) Przed zagraniem mało oglądałem trailerów mozna by powiedziec ze gre wziolem w ciemo okazała sie super, Po przejściu DMC4 i zobaczeniu pierwszej zapowiedzi Bayonetty uznałem nie no kich baba i magicznymi włosami:P , Faktycznie gra bardzo podobna do DMC pokonujemy przeciwników by isc dalej . Gra jest swietna jesli chodzi o akcje moze jeden minus za duzo filmów za mało katowania aniolów:) POLECAM

Odnośnik do komentarza

1 - w które z akcesoriów zainwestować? Które się przydaje? Można utopić 100 k (nawet jest jedno za 200 k) ale troche mało wiadomo co i jak

 

3 - Jak grać aby zdobywać platyny? Że czas to wiem, itemów zero też, kombosy długie jak w dmc też wiem ale co jeszcze?

durga/kilgore. Bez BoT jest znacznie mniej efektywny (~500k zamiast ~8m) ale nadal wystarczy na wykupienie wszystkich przedmiotów.

W walkach sprawdza się równie dobrze co w farmowaniu i jedyny problem mogą nastręczać te złote bliźnięta z pazurami, bo przy nich bardzo ciężko odpalić WT a do tego naładowanie 5 ciosów prawie zawsze jest przerywane

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wieczorem zasiadłem, miało być na chwilę, a pękły 3h. Sporo już widziałem przeciwników w tej grze i muszę powiedzieć, że to jak zostali zaprojektowani to mistrzostwo świata. Szczękę trzeba z podłogi zbierać. Im dalej w las tym ciekawsze bronie - kto by chciał pistolety skoro może mieć "pazurki" :) To co mnie denerwuje to chyba najgorsze jakie dotąd widziałem "opowiadanie" historii. Jest tak nudne, że teraz na wszystkich cut scenkach biorę "skip" i mam gdzieś fabułę bo średnio to się kupy trzyma. Jedyne co się liczy to system walki, który jest bajeczny.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W nowym odcinku IGN Strategize - Liz' przedstawia jakie kombinacje można zrobić, żeby zarobić cholernie dużo aureolek, na jednym etapie widziałem jak podczas walki z bossem natrzaskali jak dobrze widziałem kilkaset ttysięcy :teehee:

 

http://video.ign.com/dor/articles/863022/ignstrategize/videos/ignstrategize_bayonetta_011310.html

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

kurde, widzę, że tu same zachwyty, ja to widocznie jestem za stary na takie super sexy kick ass gry, gdzie wszystko jest zmyślone (skąd oni wzięli design przeciwników?, fabuła to śmietnik, opiera się to niby na chrześcijaństwie, ale wszystko tu jest totalnym wymysłem). Oczywiście bohaterka jest całkiem fajna i ma za(pipi)isty akcent, system walki też spoko, ogólnie to gra jest dobra, ale zachwycać się nią nie ma jak:/

Odnośnik do komentarza

Wyszperałem w necie fajny patent na brak kasy. Jeśli dobrze zostanie wykonane zgarnia się 1,3 mln halos za 6 minut.

Przejrzejemy 3 rzeczy : durga (zakładamy na łapki i ustawiamy wersję z prądem), gaze of despair oraz Selene's Light. Wybieramy bossa chapter 7 i jedziemy cały czas y. Celem jest utrzymanie wskaźnika combo i raczej nie unikanie trafień (selenes light załącza WT po każdym hicie). Enjoy :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...