Skocz do zawartości

Bayonetta


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Gra dosyć fajna. Fabuła jakaś dziwna. Na początku bezsensowna rzeźnia, ale potem gra zaczyna nabierać smaku ;)Pomysłowe combosy. Powiem wam szczerze, że ta Bayonetta to niezła laska ;):D Teraz walcze z jakimś ogromnym bossem, który ma w centrum wielki łeb(jeżeli tak to można nazwać), a do niego doczepione 4 głowy smoka. Nie wiem za bardzo jak go pokonać. Jeżeli ktoś już ma tego bossa za sobą to może by mi napisał jak go zniszczyć? :thumbsup: Pozdro!

Już wiem, ale łatwizna ^_^

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Za slasherami nie przepadam, DMC wręcz nie trawię, ale na Bayonettę czekam. W demo grało mi się bardzo fajnie, designowo gierka bardzo mi odpowiada. Co prawda preorder wykluczam, raczej poczekam na cenę poniżej 100 zł, ale sprawdzę na pewno

Odnośnik do komentarza

Mam takie jedno pytanie odnośnie tej wspaniałej gry - na ''jutubie'' oglądałem filmiki z Bayonettą i na tych filmikach miała ona długi pasek życia, miecz i doczepiony ogon. A u mnie ''Bayo'' ma pasek krótki pasek życia i żadnego miecza ani ogona nie ma, chociaż zapewne te dwie ostatnie rzeczy można kupić w tym sklepiku, ale co mam zrobić, aby mieć więcej życia??? Z góry dzięki za odzew i Pozdro!

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Kawałki serc są poukrywane w "skrzynkach", a także jako nagroda w ukrytych starciach do których portale musisz znaleźć, a także chyba czasami do kupienia w sklepiku. Aby wydłużyć pasek musisz zebrać 4 kawałki.

Bronie dostajesz po zebraniu całej płyty lub wszystkich jej kawałków i późniejszym odwiedzeniu sklepu. Miecz jest bodajże za pierwszą, którą dostajesz po bossie.

Edytowane przez szymen
Odnośnik do komentarza

Tak. Witch Heart podnosi poziom życia, a Moon Pearl poziom magii. Podczas przechodzenia leveli są też poukrywane wersje Broken tych itemów, gdzie 4 Broken Witch Heart = Witch Heart, a 2 Broken Moon Pearl = Moon Pearl.

 

Żółty lizak daje ci nieśmiertelność, czerwony zwiększa siłę ataku, fioletowy odnawia magię, zielony życie. Im większe lizaki tym lepszy efekt. Wszystko jest opisane w grze, no chyba że się angielskiego nie zna.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...