Skocz do zawartości

Bayonetta


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Cholera, pograłem w demko ze 20 minut, ta gra jest zaje(pipi)abista. Jestem w szoku ile slasher może dać radochy O_o Zbieram szczenę z podłogi, 8 stycznia lecę do sklepu po grę :teehee:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Tak, to jest ta kula zmieniająca kształt. Jest to jeden z trudniejszych bossów, przynajmniej ja tak sądze. Gdy on zmieni sie w gniażdzące łapy albo łeb wystający z ziemi to trza go trzasnąć w tą czerwoną kule, ale on szybko spowrotem się zmienia. Ale chodzi mi o, że to jest ostatni boss, ale taki boss ten z większych.

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka ,ze po Bayonecie wylaczysz DMC4 po piewszej misji :/ Po tej grze juz zaden Slasher nie smakuje tak wspaniale jak ten. Geniusz!

True true - to juz polecalbym Ninja Blade !

Bayonetta zas to przekozaczny tytul - mega plynny i mega efekciarski ! Najlepszy slasher tego roku !

Odnośnik do komentarza

Bayonetta jest najlepszą grą w historii. BTW. przyszedłem do was bo w temacie Bayo na PS3 ciągle gadają o grafice i frameratcie co mnie denerwuje, bo sam mam wersję na PS3 a gra się wyśmienicie i spadków animacji jest mało. A u was w temacie zaraz wpadniemy w wir o strategiach na potworki i bossów :D

 

Estel rozkręć temat :P

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ninja Blade to syf.

 

Bayonetta jest najlepszym slasherem tego roku bez dwóch zdań. :)

 

Właśnie przeszedłem demo NB - ta gra jest po prostu głupia :P Odbijamy mieczem kilkudziesięciotonową kulę i ciskamy nią w bossa, mogli się nie cackać i nazwać grę Superman Gaiden :potter:

 

Mam nadzieję, że Bayo przyjdzie do mnie jutro, nie wiem czemu wczoraj najpierw wydali paczkę kurierowi w moim mieście, a 20 minut później oddali z powrotem :rolleyes:

 

W demie jak dobrze pamiętam w jednym momencie jak Bayo wziąłem jakąś lancę to zrobiła jakiś kombos gdzie wbiła ją w ziemię i wygięła się przy niej jak w tańcu przy rurze, he he.

Odnośnik do komentarza

Cudowna gierka, ciężko się oderwać! System walki prosty i przyjemny (uwielbiam tortury), pomysłowe bossy i masa humoru, rozwalił mnie zwłaszcza charakterystyczny tekst

rodem z RE4 - "What are you buying?".

Gierka jest przystępna, na zwykłych poziomach trudności nie ma irytacji.

 

Ciężko coś konkretnego napisać o Bayo, w to po prostu trzeba zagrać. Z początku raziła mnie muzyczka, ale główny motyw wpadł mi w ucho i teraz mi nawet pasuje do całości. Gierka śmiga płynnie, grafa w porządku, raz mi tylko wyskoczył mocny screen tearing (gram w 720p). Po X chapterach daję 9/10. Ninja Gaiden 2 stawiam jednak ciut wyżej, tam było bardziej na poważnie i więcej przeciwników do rozwalenia.

 

Aha, napiszcie coś o bonusowych strojach, na jakimś filmiku widziałem Bayonetkę w skąpym srebrnym wdzianku.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...