Skocz do zawartości

Jaki arcade stick warto kupic?


Gizi

Rekomendowane odpowiedzi

Zamowilem 20 na X360 i 20 na PS3

 

oraz po 10x Arkade Stickow

 

Macie tam napisane w Emailu ,ze ilosc nie jest potwierdzona i nie zbierajcie wplat ani nie potwierdzajcie wysylki

 

 

Wiec informuje

 

Istnieje Duze prawdopodobienstow ze bede to mial , ale to nie jest 100%

 

Ludzie ktorzy zglaszaja sie na PW dostana to w 1 kolejnosci. Natomiast wszystko co zostanie trafi na allegro z odpowiednio wyzsza Cena.

 

Ale powtarzam, Nie jest to pewne na 100% , Udalo mi sie wyrwac 10 x SF4 TE Arcade Stick( 25 tys Na Swiat ), natomiast z 2-go rzutu SF4 TE (10 tys sztuk na Caly Swiat) nie wiadomo do tej pory czy bede mial. Dlatego od nikogo nie biore kasy puki fizycznie nie bede mial tego w Domu. Tak samo bylo z SF4 TE

 

 

Na ten Email ktory dostalem odpisalem w minute i mam nadzieje ze potraktuja moje zamowienie jako Pierwsze

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Kurcze...

Przegladam od paru dni 3 stronki, mianowicie to forum, strone kowala i drugie forum na ktorym kowal sie udziela...

 

Z tego co widze ludzie niechetnie podchodza do modowania stickow pod xboxa 360. Z tego co zrozumialem jest tu problem z okablowaniem (?).

 

Mam pytanko:

Gdybym kupil Mayflasha, to czy daloby sie go przerobic zeby dzialal na x360? Jesli tak, to co jest potrzebne? Sa jakies dobre "bez"-lagowe przejsciowki badz w miare proste przerobki?

 

Jesli nie, to co polecacie pod xboxa? Jestem zdesperowany, w ostatecznosci moze nawet sprzedam x'a i kupie PS3 tylko po to zeby na cholernym sixaxis'e pograc, bo jest o niebo lepszy od xboxowego pada ;/

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko:

Gdybym kupil Mayflasha, to czy daloby sie go przerobic zeby dzialal na x360? Jesli tak, to co jest potrzebne? Sa jakies dobre "bez"-lagowe przejsciowki badz w miare proste przerobki?

 

Przede wszystkim żeby naprawdę działał trzeba wymienić w nim przynajmniej przyciski, gałka może poczekać aż ją rozjedziesz, ale przyciski są na gumkach i nie da się na nich grać.

Dałoby się zmodować żeby chodził pod x360, jak każdego stick'a. Potrzebujesz pcb od kontrolera do x360 (najlepiej ze wspólnym uziemieniem, czyli pady madcatza), trochę kabla, cynę, lutownicę no i sporo czasu.

Musisz się jeszcze zastanowić czy chcesz żeby chodził tylko na x360 czy na wszystkich konsolach (psx/ps2/ps3/x360).

Odnośnik do komentarza

Dzieki za informacje.

 

Czyli tak, mam 2opcje, zrobic AS x360 exlusive, albo na pare konsol (co bym latwiej sprzedal w przyszlosci jesli wogole ;) )

Warto wtedy kupic tego mayflasha czy nie byloby lepiej zlozyc sobie od nowa? Sam tego robic nie bede, znam ludzi ktorzy sie na tym znaja, tak ze mialbym drewniana obudowe i wnetrze polutowane przez mistrza :] Potrzebne mi sa tylko schematy jak co zrobic (nie moglem znalezc u Kowala jak zrobic do 360-tki :( )

 

A jak to sie rozklada na koszty? Zakladam ze musze kupic albo pada od 360tki, albo pada od Madcatza tak? Troche bym musial wtedy wydac... Nie da sie czegos innego tam wepchnac?

 

 

NINJA EDIT: Znalazlem za(pipi)isty tutorial jak zrobic sticka pod 360tke.... ale jest po hiszpansku (?) !!!!

 

http://torneosonline.com/img/2tutorial/tutorial.htm

 

NINJA EDIT NUMBER ZWEI:

 

http://slagcoin.com/joystick/introduction.html

 

Ciekawa stronka z wytlumaczeniem od podstaw "o co chosi jakby".

Edytowane przez SimonK
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co do sticków z MvC2:

Is there any news regarding FightSticks or FightPads for the upcoming release of Marvel vs. Capcom 2?

 

Seth: Ironically, although the rumors about the game were in fact true, the stick postings were 100% fake. It was either a mockup composed by the site themselves to generate traffic (it worked), or they were fooled too and pulled the image from someplace else. It didn't come from Mad Catz, and it certainly didn't come from Capcom.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Street Fighter Tournament Edition Arcade Stick BEDZIE U MNIE W DOMU 29MAJA

 

10sztuk na PS3

10sztuk na x360

 

Beda tez Pady, Wszystkich chetnych prosze o kontakt na PW,

Ekspresem bo jest ich tylko tyle i wiecej juz moze nie byc.

 

Cena AS 750zl, (Koszt wysylki wliczony, poza allegro)

Tylko zdecydowanych prosze o kontakt, reszta na PW

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

nie masz home buttona

to custom na bazie mayflasha PCB

u nas mayflsha dorwiesz za 120-140zł czesci koło 300zł. to masz 450zł max za to samo

wyjdzie ci ten stik grubo i tak koło 650zł z wysyłka

wysyłka nieubezpieczona na dodatek z Francji nie wiem czy wiesz ale francja ma najgorsza poczte w europie i najwiecej zgubionych przesyłek. na ebayu wielu sprzedawcow ma zaznaczone ze nie wysyła nic do Francji z kosmosu sie to nie wzieło. np Ultimarc jak miał promocje i free wsyłke airmailem to nie obejmowała ona francji.

 

Odnośnik do komentarza

No tak ale ja mogę kupić tego mayflasha ale co dalej?Ja nie umiem sam zmodyfikować nigdy tego nie robiłem a chce jakiegoś dobrego Arcade Sticka na częściach Sanwy albo Seimitsu więc chce go kupić.Chyba że jest w Polsce ktoś kto by zrobił mi podobnego Sticka ale z tego co wiem to tylko Ty się na tym znasz a napisałeś mi że nie robisz pod PS3 więc już sam nie wiem jeszcze piszesz że ta przesyłka taka ryzykowna...

Edytowane przez Buła1988
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Nie twierdze, że za granicą jest taniej. Napisałem tylko, że to dla mnie kosmiczna cena. Kupować kontroler droższy np od Xboxa360 tylko dla jednaj gry, w którą potencjalny nabywca i tak będzie cienki i się szybko zniechęci to przesada.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...