Skocz do zawartości

Jaki arcade stick warto kupic?


Gizi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn

Te sticki to najlepsze(i najdroższe) co można dostać w Polsce, (nie mowie o customach, które czasami się trafiają) jak ktoś ma kasę to niech wciąga bo zostały tylko 3, potem będzie płacz jak wyjdzie KOF XII i BlazBlue, że nie da się grac na padzie itp itd ^_^

Odnośnik do komentarza
w tym artykule piszą, że wyceniono Sticka na 150$

Słabo znają angielski albo polski (nie napisali tego, co chcieli napisać). Cytat:

the TEKKEN 6 Limited Edition Wireless Fight Stick Bundle is available for preorder now at select retailers for the price of $149.99

A tutaj dowód: http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDet...roduct_id=75136

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

wszystkie stiki HORI dedykowane jakiemu tytułowi były w mniejszym badz wiekszym stopniu skreciarstwem. wide T5 stick z obudowa od HRAP i czesciami od FightingStick, celowo to zrobili aby w bład wprowadzac wygladem. w innych było poodbnie, ewentualnie gała była JLF ale na nieuniwersalnym stelarzu a przyciski zFighting Sticka (nawet nie zHRAPa) zalutowane w PCB (tak samo jak w T5 stick) jak jest w SFIV i AracanaH.

nie mam zaufania do tej firmy bo parwie nigdy nie podaje specyfikacji pełnej przed premiera, tutaj juz w ogole kuriozum zbieraja preordery ale specyfikacji dalej brak za takie praktyki powini normalnie kary walic kupujesz kota w worku. to oni wywindowali sztucznie ceny na sprzet wide HRAP SE a SEGAi VSHG. roznica 70$ w cenie za to samo.

ogolnie nie lubie HORI i nie mam do nich zaufania. jedyne co wypatrzyłem to ze trzon ma shaft cover a szystkie JLF przychodzace w HRAP go maja. imitacje nie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam mozliwosc zorganizowania jeszcze jednej dostawy wersji tanszej SF4 Arcade Stick oraz wersji Drozszej Tournament Edition

 

Jako ze rynek polskich wymiataczy trochesie juz nasycil , podajcie cene za jaka jestescie w stanie kupic te sticki (odpowiednie wersje )

 

A ja zobacze czy jestem je w stanie po takiej cenie sprowadzic

 

jesli bedzie odpowiednio cenowo i ilosciowo to zamowie towar,

 

TANSZY

mad-catz-street-fighter-iv-fightstick.jpg

 

 

Drozszy

 

ces-2009-mad-catz-street-fighter-iv-fightstick-impressions-20090109063544681-000.jpg

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

http://img194.imageshack.us/i/ukyo02.jpg/

 

Mistrz nad mistrze od naszego polskiego Mistrza

Gralem na tym smiesznym Tournament Sticku ( Beznadzieja z dobrym pudlem co jak pozniej zweryfikowal mi Kowal nie jest do konca prawda i pudlo tez jest do dupy ) Po prostu Sanwa to jakies strasznie nieporozumienie w grach 2D :D

 

Moj Stick lata na Seimitsu ( LS-40 ) i Buttonach tej samej firmy pudlo jest solidne slicznie wykonczone jest tez banalne w konserwacji a srodek zrobiony tak ze nawet taka oferma jak ja jezeli bedzie potrzeba sama sobie to wszystko wymieni/zmodyfikuje

 

Kowal jest Bogiem AS-ow w polsce o czym swiadczy sam tekst ktory zapodal wchodzac na ReVo i patrzac na Sticki ... " Moje wszystkie (pipi)a MOJE " xDDDD Beka :D

Odnośnik do komentarza
Gralem na tym smiesznym Tournament Sticku ( Beznadzieja z dobrym pudlem co jak pozniej zweryfikowal mi Kowal nie jest do konca prawda i pudlo tez jest do dupy ) Po prostu Sanwa to jakies strasznie nieporozumienie w grach 2D :D

Aaa pier.dolisz ;] Ja mam wszystko na sanwie i na egzekucje w ogóle nie narzekam. Ale co do tego TE sticka to zgadzam sie, mi też beznadziejnie sie na tym grało. Ale jak dla mnie główną przyczyną tego jest to dziwne rozmieszczenie gałki i przycisków, strasznie blisko siebie się znajdują. Wtedy przed walką z tobą jak na chwile "popsuł" mi sie stick pożyczyłem od Matta tego TE, kłade dłoń na przyciski, drugą tam gdzie powinna być gała, a tam pusto, bo znajdowała sie kilka cm w prawo ;f Matt mi mówił że sam sie musiał do tego przez dwa tygodnie przyzwyczajać.

 

Jeśli chodzi o tego twojego sticka, to rzeczywiście zaje.bisty ;] Drugiej nocy jak wszyscy już spali i tylko pare osób grało jeszcze w gg, wziałem go sobie i posiedziałem troche na praktisie w sf4. Świetnie mi sie na nim grało, wszystko wchodziło bez problemu. Zawsze myślałem że panel ustawiony pod kątem jest niewygodny, no ale sie pomyliłem ;p

 

Odnośnik do komentarza

tak swoja droga to LS40 miał tez Manieq w modowanym TE:P

 

 

przyszedł mi MAK na bazie SEGA Blast City

makmbbc01.th.jpgmakmbbc03.th.jpg

złacze jest od Taito do tego przejsciowka na zykłe JAMMA i komplet kickharrness od CPS1 i CPS2

makmbbc.th.jpgmakmbbcwz.th.jpg

 

tak sranwa tam jest niestety a liczyłem ze dostne stary zapas z FLASH1 no nic zostawie go tak jak jest

Shinden obczaj co tam mam zapiete w kasecie xDD

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Też się pochwale - mój pierwszy Custom Stick(stworzony przez kowala):

zdjcie058.th.jpg

 

Otwierałem paczkę u koleżanki w sklepie i gdy zobaczyła art zaczęła się śmiać i mnie jechać, że zamiast mangowej laseczki wybrałem jakieś roboty z Lego.

Odnośnik do komentarza

Ten stick jest do Xboxa, PS2 i GC, na filmie jest zmodyfikowana wersja bezprzewodowa dla X360.

 

Pamiętam jak kilka miesięcy temu, gdy był wysyp takich sticków na Allegro, kowal powiedział, że za więcej niż ~150 zł (nie jestem pewien, czy było to dokładnie 150 zł) nie opłaca się go kupować.

 

 

---

Nemo, opróżnij skrzynkę!

Odnośnik do komentarza

Jest do Xboxa i PS2 :) z tego co wyczytalem o tym modelu to jest jednym z najtwardszych i najlepszych stickow jakie sie ukazaly...rozmieszczenie galkii klawiszy, wielkosc i wytrzymalosc to podstawa tego sticka.

 

To ze uzyto do niego patcha z podlaczniem go do kompa umozliwiajace bezprzewodowe polaczenie go z Xboxem to widac :)

 

 

Ogolnie interesuja mnie opinie ludzi ktorzy mieli z tym stickiem do czynienia

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza

nie wiem skad masz te opnie ale wszystko jest z chin gałka jest z baoLian nie jest najgorsza bo to to samo co w X-arcade ale nie jest to tez oryginał i do lini HAPP, iL czy Wico nie ma startu. a przyciski parszywe max.

dobre opinie czytac mogłes co najwyzej o limitowanej wersji z czesciami HAPP ale to ta akurat limitka nie jest sytuacja analogiczna do SFIV TE i SE

jak juz wpsomniał Di 150zł jest limitem za tego stika, obudowa pod amerykanskie gały jets jak najbardziej Ok jak ktos lubi układ liniowy arta łty do zmiany i PCB jest gotowe do podłaczenia czegos lepszego. nie dział na PC z przejsciowkami wiec i na PS3 moze miec klocki.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Mam ten stick SF 15th Anniversary. Gra się spoko na pewno lepiej niż na tych wszystkich fabrycznych hori( do tekkena,SC DoA,itp do X360 i PS3.)

Tylko mój to jakaś nowsza seria i cholera wie czemu nie działa z żadnymi przejściówkami ani z PC( po podłączeniu wariuje) ani z innymi. Na szczęście ma dwa wejścia do Ps2 i Xboxa. Wsumie na nim nigdy dłużej nie grałem, fajnie wygląda w pudełku.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
no ja akurat o limitce pisze :) o tej wersji sticka wydanej w limitowanej ilosci sztuk na 15 lecie street fightera

to z youtuba to nie jest limitka i te co trafiły do pl nimi tez nie były

nie widziałem limitki HAPP nawet na Ebay niewiele tego wyszło bardzo rare

 

kazdy stik ma jakis limitXD ja tu mowie o limitce w samej serii tego modelu a nie tym ze na 15 lecie czy 20 czy inne srebrne czy brazowe gody

Odnośnik do komentarza

Jak narazie opinia GaScAna jest jak najbardzie wiarygodna i obiektywna. Sticka posiada i wyrazil swoja opinia na temat fizycznego obcowania z nim. Wybaczcie ale mowienie o czyms z czym fizycznie nie mialo sie do czynienia nie ma sensu i takie opinie wogole mnie nie interesuja. A to robi niestety teraz Kowal, opisujac to co widzi na filmiku, a ja wizualnych odczuc bez kontaktu fizycznego wogole nie biore pod uwage, mimo iz zna sie na tym...to nie moze opisywac czegosnie majac z tym do czynienia :)

 

To cos jak seks przez szybe :) oceniasz dziewczyne po wygladzie a nie wiesz jaka naprawde jest w lozku...

 

GaScAn dzieki :) mam nadzieje ze ktos procz ciebie gral na tym Sticku i wypowie sie, gdyz zabawka ta wlasnie do mnie jedzie i chcialbym uzyskac opinie ludzi grajacych na niej, aby uswiadomic sie w fakcie jak ma sie ona w praniu i czy dobrze wybralem :)

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza

facet zejdz na ziemie

zreszta sam zejdziesz jak juz do ciebie przyjdzie a ze swiat mały to cos mi sie zdaje ze jedzie z tej aukcji z allegro 3 dni temu co była to gratuluje frajerstwa kupic za wiecej uzywke niz kosztowała nowka.

no ale zycze ci aby ci wersja z HAPP przyjechała bo wieze w cuda

 

nie musze miec sprzetu aby wiedziec jak łazi bo wiem jakie czesci tam sa

myslisz ze silnik od malucha w karoseri nawet od porshe bedzie chodził inaczej niz w maluchu?

to chinszczyzna a takie plungery na centymetr w buttonach to ostatnio dawalo Wico do puckmana i Nintendo do Donkey Konga no ale to moze dla retroklimatow dobre

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
GaScAn dzieki :) mam nadzieje ze ktos procz ciebie gral na tym Sticku i wypowie sie, gdyz zabawka ta wlasnie do mnie jedzie i chcialbym uzyskac opinie ludzi grajacych na niej, aby uswiadomic sie w fakcie jak ma sie ona w praniu i czy dobrze wybralem :)

Wiem, że Krilluch go ma i z pudła nie wyjmuje.

Odnośnik do komentarza

No z tej wlasnie aukcji.GaScAn wzial i nie narzeka, ja tam zadnym wymiataczem nie jestem wiec moze tez mi posluzy.

 

Ale i tak uwazam ze ocenianie na podstawie samych czesci i ukladow ma sie nijak do oceniania po obcowaniu. Rozne bywa, i kazdy inaczej odbiera rozne rzeczy co widac po wypowiedziach :)

 

 

Przyjdzie, sprawdze i sie okaze...ja wychowalem sie na salonach gdzie galki byly totalnie archaiczne, automaty rozp**** na maxa i sie gralo. Cudow techniki nie wymagam, a za taka cene za jaka wzialem tego sticka ktory praktycznie nie jest juz dostepny (wiec mowienie z drozej niz nowka kiedys mija sie z celem, bo kiedys Suikoden 2 kosztowal 199zl a teraz kosztuje 800) nie bylo mysle frajerstwem...mylimy pojecia

 

No i przykulo mnie do tego sticka to, ze wyglada on wrecz identycznie jak panel automatu na ktorym gralem w jednym z salonow gier w TTT. Wiec poniekad dla sentymentu, dla wygladu, dla wytrzymalosci (taki mi sie on wydaje) no i rozmieszczenia guzikow (nie nawidze galki blisko klawiszy...wkur*** mnie to niemilosiernie).

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...