Skocz do zawartości

Jaki arcade stick warto kupic?


Gizi

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie moge zakupic dobrego sticka?

http://www.allegro.pl/item784310544_ps3_pc_madcatz_arcade_stick_tournament_edition.html - Prosze Cie bardzo.

 

Mam pytanko odnosnie tego pada:

http://www.allegro.pl/item755823189_street_fighter_iv_fight_pad_ps3_ryu_wyprzedaz.html

 

Nie wiecie, czy wspolpracuje on rowniez z X360?

 

Wiem, ze jest rowniez wersja przeznaczona dla Xboxa, ale niestety rozni sie tym, ze ma kabel, co nie bardzo mi odpowiada.

Przykro mi ale nie.

Odnośnik do komentarza

[quote name=K'^^' date='21 October 2009 - 14:35 PM' timestamp='1256128558' post='1979889]

Mam zmodowanego Mayflasha jednak chciałbym zmienić PCB na coś z przyciskiem home (PS3 button). Co byłoby najkorzystniejsze (cena/montaż) płytka od Sixaxisa or smth ? Opcja z jakimś przeprogramowaniem, aby przycisk auto lubclear nabrały funkcji PS3 buttona chyba jest niemożliwa czy się mylę ?

 

 

Płytkę od Sixaxisa ponoć dość ciężko się lutuje, polecałbym poszukać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli przejściówka z tym stickiem nie będzie generowała lagów to chyba top jest najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki za informacje. Szukam jedynie jeszcze gdzie mogę ładnie przyciąć pleksę, aby był już w miarę kompletny na razie jest to estetyczna prowizorka:

 

Mayflash + LS-32+Sanwa OSBN 30 ( części od Marioit )

dscn0400.th.jpg

 

Grafikę przykryłem dosyć sztywną folią coś na kształt tego co dają do skoroszytów i niestety od góry trochę odchodzi bo jest zbyt elastyczne, ale na prowizorkę dobre i to :D

Edytowane przez K'^^
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

gdzies w(pipi)ało temat o customach

Namco Keiiego zmodowany sanwa, drazk,actuator i sprezyna od hori z shaft coverem od JLF nawet sprezyne upaliłem zapałkami tak ze ma dokładnie 160g na tym nizszym drazku tak jak JLF na oryginalnym bo tak to miał parwie 200g. mamy precyzje i jakosc sanwy a rzut znany ze starego Namco.

keii.th.jpg

keii2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...