Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Gram już w tę grę i muszę powiedzieć, że rozczarowuje mnie poziom trudności na perce na expercie :( Za pierwszym podejściem większość piosenek na 4*, niektóre na 5*. Chociaż takiego Slayera na exp włączyłem, to mi przeorał dupsko po 6 % :o

 

Wyjaśniła się też sprawa poziomu expert +. Jest on po prostu dostępny tylko w wybranych, specjalnie oznaczonych piosenkach. Łatwo się przy tym domyśleć w których (One, War Ensamble, Master of Puppets etc.).

 

Sam wstęp do gry urzeka. Motyw symfoniczny słyszany chociażby na albumie koncertowym Live Shit i gramy "For Whom the Bell Tolls" i "The Unforgiven". Obie banalne. Potem wracamy na ziemię i poznajemy początek kariery naszego zespołu. Wszystko to naprawdę fajnie zrobione.

 

Podsumowując po kilku godzinach gry - na pewno spełnia ona oczekiwania, chociaż poziom trudności jest daleki od tego z GHIII :( Szkoda. Oprawa daje radę, a expert + nadal czeka na wypróbowanie. Boję się :o

Powiedz mi skąd masz GH:M?

 

Na jakiej zasadzie działa Expert+ na perce z RB? Po prostu dwa bassy, rozgałęźnik i już czy jak?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam kolegę korsarza na Morzu Śródziemnomorskim ;)

 

Expert +, jak już powiedziałem, dostępny jest w wybranych piosenkach. Nie każda nadaje się do takiej kwalifikacji, gdyż nie wszystkie dają możliwość zrobienia odpowiednio trudnego charta.

 

Ja mam perkusję z pierwszego RB i jeden pedał. Przy wyborze piosenki wybierasz Expert + i gra się nie pluje o brak drugiego bass pedala ;)

 

Pierwsze podejście do tego poziomu trudności odbyło się przy piosence "Master of Puppets" i skończyło się na 5*. "Creeping Death" zagrałem na 4*, ale jednocześnie jest to o wiele trudniejsza piosenka.

Odnośnik do komentarza

Jakos w przypadku HMX takie rozwiazania sie sprawdzily bo co chwile czytam newsy ile to milionow zarobili. Pozatym imo pod katem komercyjnym kompatybilne DLC zwiekszylo by rowniez dochody Neversoftu bo ktos posiadajacy tylko GH:Metallica moglby kupowac DLC. A co do tego czy sci-fi czy nie to perkusja z GH:WT do dzis nie dziala z RB na PS3.

Odnośnik do komentarza

No potwierdzam, niestety skrzynka pusta, będę dobrej myśli jutro xD.

 

Kurcze, trochę boli mnie to, że jak gramy na perce od RB to mamy (pipi)owe ułożenie i napierdalanie samo, a nie tak jak w tej od GH:WT, że ładnie walniemy, spokojnie, tu talerzyk itp... mimo, że ION ma te talerze czy można też sobie je dokupić do normalnego drum kitu to mimo wszystko nie działa to jako 5, a jako 4 ;/.

Odnośnik do komentarza

No nie powiem, GH: Metallica jest nieeesamowita :)

Troszkę nie przyzwyczajony jestem do systemu HOPO, ale da się przeżyć. Mimika twarzy troszkę kuleje, nic się nie rusza poza ustami, zaś efekty graficzne jak flary itp. są niesamowite - miłego czekania.

 

A, zapomniałem, Pelipe - masz szczęście, nie wyśle Ci invita bo konsola ma bana :s

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, w porównaniu do GH3, All nightmare long jest lekko przeprojektowane. Dziwi mnie "znikanie nutek" podczas szybkiego strummowanie. Wydaje się jakbyśmy strumowali puste pole o_0

Gra się przyjemnie, na start odpaliłem Expert to na 13 piosenek, dwie zagrałem na 4* (reszta na 5*). Dla mnie łączenie długich nutek z innymi równocześnie jest... dziwnym pomysłem, albo się przyzwyczaić nie mogę.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Tracklista wyrywa z butow. Gram od wczoraj i normalnie jestem w siodmym niebie ^^

 

Gram w ta gre i non stop mam ciarki na plecach:D Spoko dodatki, jakies tam filmiki, przy kazdej piosence mozemy zobaczyc lyricsy, z jakiego albumu pochodzi itp.

 

Przez ten motyw jakby połączonych "sznurkiem" nutek (ze nie trzeba strumowac w ogole, nawet pierwszej) niektore solowki sa duzo prostrze. Ale i tak wiekszosc kawalkow na expie jest dla mnie nie do ogarniecia;/

 

Co do designu to juz sie przyzwyczailem ale i tak jezeli chodzi o to, to GH < RB2

 

No i malo ludzi na online jak narazie. Przynajmniej wczoraj ok 17 ledwo 1 osobe na band quickplay znalazlem.

Odnośnik do komentarza

GH:M to geniusz. BEST GH EVER. Ta gra emanuje Metą z każdego kąta i w każdy możliwy sposób.

Fani będą zachwyceni - gesty, bonusy, sceny, filmy, fakty... no i muza. A raczej MUUUZAA !!!

Ale to już przecież wiecie... :)

Dla mnie jako fana (Meta no. 1) wynik jest prosty (nie patrząc na DLC): GH:M > cokolwiek GH/RB.

Odnośnik do komentarza

GRA JEST WIEEEEEEEELKA!

To samo co Butch, GH:M OwNz All.

Od zawsze marzyłem by zagrać piosenki mojej ukochanej kapeli. Grając Fade To Black czy Creeping Death autentycznie popuściłem.

I żaden RB 2 czy GH 3 nie wskoczy na długo do mojego czytnika :).

Ale Expert+ na jednym pedale to jest samobójstwo, a Slayer to rzeeeeeeeeeeeeź. Trochę nastrzępię język i rzucę parę kurew jakie to za trudne, ale warto będzie :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...