Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Da rade grac na padzie?

Nie. Jak podłączysz do pada Headset to co najwyżej sobie pośpiewasz.

 

Ja juz gry kupować w sumie nie musze. S&D jest w demku. Fanem Metallicy nigdy wielkim nie byłem ale dla S&D kupiłbym tą gre a tak demeczko wpełni mi wystarczy raczej. A tak wogóle ... czy tylko ja odnosze wrażenie ze grając Alice in chains nie czuje nutek ?

Odnośnik do komentarza

Na gitarę gra dla mnie zasysa. Zagram 100% każdego kawałka w demie na Expercie... do solówki. Każda oprócz Alice in Chains jest totalnie poje.bana.

 

Ten silnik graficzny w Guitar Hero to jakaś porażka. Domyślam się, że to ten sam engine od drugiej części. Mo-cap jest dobrze zrobiony, ale ten silnik go ewidentnie ogranicza. Głównie przeszkadza mi mimika grajków (a raczej jej brak) i ogólna plastikowość postaci. Przykład: rozpoznajemy gesty Dżejmsa, ale patrzymy na jego twarz i widzimy jakiegoś pac-mana, który albo ma otwartą gębę, albo nie, bo na tych dwóch etapach skupia się odwzorowanie czynności śpiewania w Guitar Hero. Jeszcze denerwuje mnie to, że nie można sobie dłużej pooglądać np. Larsa, bo kamera zmienia ujęcia jak po.(pipi)ana. Jedną postać widzimy max. 3 sekundy i nawet na solówkach nie ma zbliżeń/ dłuższych ujęć jednej postaci.

 

Plusy. W końcu widzimy podczas wykonywania utworu na ile gwiazdek aktualnie mamy. Interfejs jest przejrzysty i chyba najlepszy jak dotąd w serii GH. Kawałki są fajne, chociaż podejrzewam, że może być monotonnie. Bo Metallica to fajne naku.rwianie, ale bardzo schematyczne- guitar intro, trochę se Dżejms pośpiewa, Kirk odwala solówki (zawsze kilka) że mała bania i potem jakieś zgrabne zakończenie. Świetnie wypada Queen- przyznam, że nie znałem wcześniej kawałka zamieszczonego w demie, ale naprawdę daje on radę. Jest energiczny i wymagający. Utwór Alice in Chains też jest ok.

 

Podsumowując, pewnie kupię jak stanieje trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Na gitarę gra dla mnie zasysa. Zagram 100% każdego kawałka w demie na Expercie... do solówki. Każda oprócz Alice in Chains jest totalnie poje.bana.

 

Podsumowując, pewnie kupię jak stanieje trochę ;)

1. No faktycznie, Sad But True i Seek And Destroy(tylko riff przed solówką i sama solówka jest trudna) to strasznie wymagające piosenki, ale jak będziesz grał Dyers Eve, Fight Fire With Fire, Master of Puppets, Battery, Hit the Lights, Whiplash, Disposable Heroes, War Ensemble to zesrasz się na rzadko.

 

2. No tak, lepiej se kup paczkę do RB 2 tej gejówy The Killers.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Wreszcie troszkę pograłem. Pierwsze odczucia (nie grałem w World Toura):

 

1. Pięć poziomów trudności było dla mnie zaskoczeniem - widać ukłon w stronę casuali - albo solówki Metallici będa chore.

2. Brakuje mi wcześniejszego trzymania fret buttonów przed półnutkami - przyzwyczajenie z GH III.

3. Gdzie ten Expert +? Ja tam widzę tylko Expert?

4. Piosenki są bardzo fajne, szczególnie spodobało się Alice in Chains.

5. Solówka w Seek & Destroy dała mi popalić - nie udało mi się skończyć za pierwszą próbą.

6. Gdzie tu jest wskazany multiplier? Czy trzeba pamiętać że 30 nutek to już 4x multiplier?

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

No faktycznie, jest coś takiego na prawo od ścieżki - dzięki za zwrócenie uwagi. Ciekawa opcja pokazywania jaki jest stan "ugwiazdkowania".

Expert + tylko dla perki? Dlaczego? A co z graniem w Bandzie, gdzie inni mają Expert, a perkusista jakimś cudem expert+?

 

Teraz się modlić, żeby gra była Region Free. W końcu pogram z kimś w Bandzie :P

Odnośnik do komentarza

Wreszcie mam. Trochę gorszy interface imo, nutki jakieś dziwne no i lipnie ten mnożnik pokazany. Dobra rzecz to informacja na ile gwiazdek gramy piosenke. Nie grałem w GH:WT więc nie wiem czy to już było.

 

Btw. Wie ktoś co to za wąż pod nutkami, jest np. na samym początku Sad but True w momencie w którym mamy czerwoną i żółtą obok siebie bardzo blisko w ciągu?

 

Większy margines błędu też wstawili.

 

Edit: Opaliłem Beginnera, haha zwała ten skill jest.

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Nie moge cos przywyknac do wygladu nutek w GH. Rb lepiej wyglada. Balem sie o rozlozenie nutek, ale jest fajnie. Nie zauwauazylem czegoc co by mnie w(pipi)ialo mocno. To nie istotne liczy sie soundtrack :] ktory bedzie megamocny.

 

Star powera na perce sie odpala jak? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanko, jak odpalacie na swoich gitarach star power? Chodzi mi o dokładne wytłumaczenie i nie chodzi o podniesienie gitary - bo to mnie wyprowadza z rytmu.

Ja kciukiem strumuje, zaś ostatnim palcem na szybko próbuje trafić w back, ale częściej w pauze trafiam :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...