Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z wyposażenia to pełna elektryka, pełny komputer pokładowy, lusterka w elektryce i klimatronik. Akurat te auta trzymają cenę ze względu na silnik, a i zadbane E36 stają się już powoli youngtimerami więc ich ceny będą rosły. Fajnie, że nie ma ani M-pakietu, oznaczenia na klapie ani nic co by wskazywało, że ma niecałe 200KM  :) Jeszcze te LEDy do jazdy w dzień świetnie maskują te auto jako stary dupowóz dla rodziny. Już nie raz podjechał do mnie jakiś małolat swoim Civiciem albo Accordem 2.0 na światłach i mi pokazuje, że jedziemy a potem nawet mnie nie goni bo i po co :P

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nigdy nie zrozumiem polaczkowego zakrywania tablic na zdjęciach samochodów.

 

a co w tym polaczkowego? w sensie bez podpjerdolki pytam, zawsze myślałem że to takie dbanie o prywatność bo nie pokazujesz wszystkim skąd auto a po blachach to do wielu rzeczy można dojść.

 

tak pytam serio c'nie

Odnośnik do komentarza

bardzo ładne auto. robiłem podejście do niego teraz jak szukałem Vana dla rodziny, ale zabiła mnie cena 134 tysiące za taką sobie wersję i trochę mi nie leży to:

 

1999804909_2.jpg

 

za dużo takiej martwej powierzchni, lubię przyciski na środku. 

 

od razu Ci mówię, że moja opinia będzie jedyną pozytywną, pozostałe będą że to tatusiowóz, że nie ma 200 koni, że nie BMW, że karton, że to i że tamto. a to i tak delikatnie bo Yacek zakończył karierę na forumku

Odnośnik do komentarza

He he spoko. Też się zastanawiałem, czy Renault będzie dobrą opcją. Jakbym miał na nowego, czy też na chociażby takiego po lifcie 2007 rok w wersji Dynamique, a najlepiej Initiale Paris, to nie potrzebowałbym niczego więcej. Generalnie plan był na S-Maxa lub Galaxy, ale nie chciało mi się czekać z odkładaniem jeszcze roku i wyszedł dosyć spontanicznie Espace przed liftem w wersji Expression (chociaż brałem ten pojazd pod uwagę). Miałem okazję jeździć Fordami, ten wcale gorzej nie wypada, może nie jest tak ładny jak S-Max, ale ponad 10 tysięcy zaoszczędzone bez piłowania. Ogólnie jestem mega zadowolony z prowadzenia, właściwości jezdnych, wygody, przestrzeni, a 170km na moje potrzeby w zupełności mi wystarcza. Znajomy kupił lekko wcześniej też Espace'a, z tymże na dieslu 2.2 dCi 4-stopniowy automat. Chwali sobie, ale musi uważać na panewki, a ja generalnie złapałem bakcyla na duże samochody, po A-klasie wszystko odżywa na nowo. :) Pozdro!

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

 

Nigdy nie zrozumiem polaczkowego zakrywania tablic na zdjęciach samochodów.

 

a co w tym polaczkowego? w sensie bez podpjerdolki pytam, zawsze myślałem że to takie dbanie o prywatność bo nie pokazujesz wszystkim skąd auto a po blachach to do wielu rzeczy można dojść.

 

tak pytam serio c'nie

 

Polaczkowe, bo myślisz, że każdy czyha na twoją furę i jedyne co mu tą napaść uniemożliwia to twój numer rejestracyjny.

Zresztą każdy ma w profilu swoje miasto wpisane, ale zakryć musi, bo będzie wiadomo skąd jest. Ok.

 

Na zachodzie, np. w Irlandii wpisujesz sobie nr. rejestracyjny i możesz zweryfikować to co pisze sprzedający, a to co jest prawdą; wpisujesz na stronie ubezpieczyciela i nie musisz wypełniać żadnej rubryki o samochodzie, bo samo się to zrobi; itd. itp. Nikt się z tym nie kryje, bo to nie jest tajemnica żadna, codziennie setki ludzi mają do niej dostęp.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Pasuje mi design Renault z tamtych lat, najbardziej chyba Megane II, ale Espace z zewnątrz wygląda moim zdaniem całkiem fajnie, nawet ponad dekadę od premiery.

Z tym 2.0t musi jeździć dynamicznie, chociaż swoje zapewne pali.

Szkoda, że samochód dobija bardzo zła opinia o awaryjności. Jeśli jako nowy nadal jest sprzedawany po niezliczonych liftingach za grubo ponad 100k zł, to wersje z początku produkcji można znaleźć za bezcen, szczególnie ze wspomnianym dieslem 2.2 o wyjątkowo złej reputacji.

Odnośnik do komentarza

 

 

A IMO to Renault jest po prostu brzydkie, zarówno z zewnątrz, jak i w środku, ale co tam kto lubi  ;) Zresztą, ja się do vanów chyba nigdy nie przekonam  :P

 

Lucek i nikt Cię namawia. Wydaje mi się, że auta duże, do podróżowania, auta typu van to jest jednak coś jak auto sportowe - pewien styl życia i sposób na podróż a zarazem spędzanie wolnego czasu. Np moim marzeniem jest jak już będę obrzydliwie bogaty mieć duże wygodne auto do podróży i jechać z żoną tour de europa. chętnie nocowałbym znów gdzieś na plaży na półwyspie Gargano (Włochy) albo nocować w aucie na gdzie w malowniczej zatoczce na Lazurowym Wybrzeżu na którym nigdy nie byłem. Z takimi przyjemnościami kojarzy mi się duże, wygodne auto do jazdy. 

 

 

 

VolksWagen-Transporter-DoubleBack-Luxury

 

VolksWagen-Transporter-DoubleBack-Luxury

 

VolksWagen-Transporter-DoubleBack-Luxury

 

VolksWagen-Transporter-DoubleBack-Luxury

 

 

 

 

 

 

 

Polaczkowe, bo myślisz, że każdy czyha na twoją furę i jedyne co mu tą napaść uniemożliwia to twój numer rejestracyjny.

 

 

Nigdy nie zrozumiem polaczkowego zakrywania tablic na zdjęciach samochodów.

a co w tym polaczkowego? w sensie bez podpjerdolki pytam, zawsze myślałem że to takie dbanie o prywatność bo nie pokazujesz wszystkim skąd auto a po blachach to do wielu rzeczy można dojść.

 

tak pytam serio c'nie

 

Zresztą każdy ma w profilu swoje miasto wpisane, ale zakryć musi, bo będzie wiadomo skąd jest. Ok.

 

 

 

a to ja bardziej patrzyłem na to tak, że znając moje pełne blachy nie będziesz wiedzieć skąd jest tylko poznasz też moje nazwisko, gdzie pracuję (na firmę auto), czym się zajmuję, etc. To taka obawa, że to co raz wpada do internetu już zawsze tam zostaje, czyli tutaj na tym portalu to tylko fotka a cholera wie kiedy i gdzie wypłynie przy innych okolicznościach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...