Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W koncu auto doczekalo sie mycia. Na wiosne trzeba bedzie jakims woskiem zarzucic + moze jakas minimalna korekcja lakieru. 

Tak wyglada moj zimowy setup kółek

 

ep3.JPG

ku*wa, pikna machina. Honda <3

 

edyta wrzuca fotke moich 4 kolek, jeszcze na zimowym setupie

dbADMJ5.jpg

Edytowane przez Olsen
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

dzięki! Accord rownie piekny co Civic ( ba, Accord 7gen > Civic 7gen)  no i zawieszenie znacznie lepsze niz w 7gen civicach + made in japan ;c Sam mysle o zakupie w/w Accorda, jaki silnik? Mnie juz interesuje tylko wersja w Type-S w 2.4 190km chociaz dobrze podkreconego 2.2cdti tez bym przygarnal :D

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Byłem niedawno w salonie BMW, tak tylko pooglądać :) i widziałem komplet opon zimowych do jakiegoś suva za 9999 zł i to była obniżka z chyba dwunastu tysi. Ech, przychodzi zima i musisz wydać dodatkowo dychacza na same opony, a ja miałem problem wydać tysiąc do mojego Swifciaka:(

 

Jak byłem w niemczech to sobie porshe oglądałem. 

 

Ale powiem ci, ludzie u nas tez mają kase. Cięzko bo cięzko u ans z robotą ale jak coś podłapiesz dobrego, troche znajomości, troche pomysłu, troche obrotnosci i tez klepia kapuche ze bys sie zdziwił. 

 

Na głupich warzywniakach czy na bazarze sie domów dorabiali. Choć fakt że te kilkanascie lat temu było lepiej bo nie było tak zakupów internetowych ale i teraz ludzie mają pieniądze choć nie wyglądają. Ostatnio tez widziałem taką babcie ze wsi z wyglądu która wysiadała z kilkuletniej srebrnej E klasy  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Lucek dobre wyposazenie tam masz? 4x4? tak z ciekawosci pytam bo podoba mi sie bardzo ale jechalem kiedys o ile pamietam 1,7 dieslem i wszystko fajne oprocz tego ze mocy nie ma :)

To jest wersja M z pakietem limitowanym, czyli ma dołożoną nawigację, czujniki z kamerką cofania, przyciemniane szyby, dwustrefową, automatyczną klimę i chyba cośtam jeszcze co nie było standardem na tym poziomie, o ile dobrze pamiętam. Silnik 1.6 135KM, który IMO, co już kiedyś pisałem, jest idealny do miasta i całkiem przyjemny w trasie - choć oczywiście nie jest demonem prędkości. 4x4 nie mam, bo uznałem, że w takim mieszczuchu nie jest mi konieczne, a i przy cenie mojego egzemplarza do 4x4 musiałbym dopłacić jakieś 25 tysięcy złotych, więc średnio się to kalkulowało :D Z samochodu ogólnie jestem niesamowicie zadowolony, co też już zresztą opisywałem gdzieś tutaj dokładnie jak stuknęło 10kkm ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...