Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Silniki nie sa problemem.

Peugeot, Renault, Citroen- nie wiem jak nowe, ale poprzednie gen bazowały na belce z tylu. Jaka to była tragedia lol czopy osłonięte guma, po zimie pękała- No takie właściwości to ma i łożyska dostawały wszystko spod kół. U mnie łożyska to była kupka pyłu która mechanik zdmuchnął :) Do tego dochodzi fakt, ze mało kto to czaił- Aso peugeota wymieniało całość na nowe. Mechanicy robili tem sam błąd co Francuzi. Wystarczyło silikon dać.

W 106 chyba o ile pamietam szpilki na głowicy nie były na całej powierzchni i w jednym miejscu pocil sie pod uszczelka- ten typ tak ma.

To tak jak w ciężarówkach- omija sie iveco. Elektronika poniżej pasa, bo dostałem nówkę z salonu i zaliczyłem wszystkie errory i widziałem komplet wskaźników. Jak to mówił mechanik w serwisie iveco- kontrolki musza sie naswiecic lol.

 

Ja śmigam juz pare lat Civic VII, czaje sie na ostatnia IX. Nie zrobiłem nic oprócz tego co musze.

 

 

Edit- szybki research i Mercedes montuje 1,5 co ma Dacia. Raczej słabiutko ze stron M wg netu, bo silnik cienki jak dupa węża.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pod młotek idzie tym razem Audi A4 B6 3.0  V6 `02  z klasycznytm automatem ( a nie CVT). Wszystko w serii, na bieżąco serwisowany opony kupione nowe w 2014 roku. Swietne pod LPG. Idzie jak :banderas: Zaczynamy od 15500, bo auto jest w rekach od 4 lat, sprowadzone na zamówienie, z przetartym prawym bokiem, wszystkie plastiki pod podloga sa w calosci, szyby orginalne. Nie jest to ulep z lawety.

 

11l7onp.jpg

 

54xfzk.jpg

edh81.jpg

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Ajajaj...

ja bym tylko koła zalożył większe, np cos takiego:

 

mVtq9oTGVpvCaLuxu_GJmIQ.jpg

 

 

żeby wygladaly bardziej proporcjonalnie

 

 

ale ogolnie bardzo mi sie podobaja

Nie wiem jak jest tutaj, ale w służbówkach z leasingu czasem firmy nie dają wybrać większych felg, redukując przykładowo koszty ogumienia.

 

Clio na pewno jeden z lepszych samochodów w klasie. Dobrze wspominam jazdę próbną, a ostatnio serio rozważałem ewentualny zakup 1.2 120.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...