Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

To tzw mpv. Dobra praktyczna opcja z tymi 7 siedzeniami. Toyota Corolla Verso jest  też dobrym przykładem takiego praktycznego mini vana. Gabarytwo nie jest na tyle duży żeby kobita bała się czymś takim jeździć po mieście, ale jest przy tym na tyle pojemny żeby przewieźć co większe gabaryty ikeii itp. Dobre i prakyczne wozidło :D

Odnośnik do komentarza

Samochody na wymarciu.

Verso super wygląda, ale już nie robią, mazdy 5  też nie robią, Carens od stycznia koniec.

Jak ktoś gardzi francuzami, to zostaje mu Zafira, Lodgy, albo brat bliźniak Carensa od BMW.

Rodziny "przeniosly się" ponoć do większych Suvów, głównie ze względu na popularniejszy układ 2+1,2+2, ew. 2+2+pies. Ale dużo tu minusów, cena +50 000, wielkość co ma znaczenie, i spalanie.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze Ford Smax w tym segmencie. Mój faworyt jeżeli chodzi o takie rodzinne mpv. Tak samo praktyczny jak reszta, ale za to nie wieje od niego nudą. Sportowe zacięcie nie tylko z wyglądu, ale podobno również zapomina się w nim że prowadzi się rodzinnego mini vana. 

Edytowane przez ajakssx
Odnośnik do komentarza

Mój stary gdy go ostatnim razem widziałem to mi polecał FIATa Linea. On ma i nic do niego dokładac nie musi (za to ja do jego poprzedniego teraz wkładałem praktycznie po 5-6 stów co 2 miesiące), widział na otomoto dobrą sztuke, rok 2011 chyba 180 tys km przejechanych (wiec nie jest źle wg Niego) no i LPG (bo auto musi być ekonomiczne - kij, że mnie to akurat nie przeszkadza, w granicach 10l spalanie jest u mnie akceptowalne).(spuszcze tu zasłonę milczenia czy wstydu czy cokolwiek). Także jak zobaczy Forda to może na serce zejdzie z zazdrości/zawiści. I pewnie będą pytania po co Ci takie auto w czym ono jest lepsze od LINEI (?), będzie traciło na wartości ehhh typowy nosacz Janusz.

 

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2019 o 23:39, Mani napisał:

Mój stary gdy go ostatnim razem widziałem to mi polecał FIATa Linea. On ma i nic do niego dokładac nie musi (za to ja do jego poprzedniego teraz wkładałem praktycznie po 5-6 stów co 2 miesiące), widział na otomoto dobrą sztuke, rok 2011 chyba 180 tys km przejechanych (wiec nie jest źle wg Niego) no i LPG (bo auto musi być ekonomiczne - kij, że mnie to akurat nie przeszkadza, w granicach 10l spalanie jest u mnie akceptowalne).(spuszcze tu zasłonę milczenia czy wstydu czy cokolwiek). Także jak zobaczy Forda to może na serce zejdzie z zazdrości/zawiści. I pewnie będą pytania po co Ci takie auto w czym ono jest lepsze od LINEI (?), będzie traciło na wartości ehhh typowy nosacz Janusz.

 

Ford super, widziałem go raz na drodze i na prawdę im się udał ten nowy Focus. Wersja RS to będzie kosmos. Co do starego to się nie przejmuj, ja ze swoim chociaż praktycznie nie gadam to też ostatnio miałem ciekawą sytuację, miałem lekki problem ze zrobieniem przeglądu samochodu, zaoferował się, że załatwi bez problemu. tak załatwił, że przeglądu nie było i przy okazji dowiedziałem się, że kupiłem złoma z zarżniętym silnikiem, a okazało się, że do roboty jest tylko cewka i jakaś duperela, ale Janusze inżinerii razem z moim starym na czele mieli inne zdanie:facepalm:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepszym hothatchem takim dobrze wywazonym na każdej płaszczyźnie jest peugeot 308 gti. Znakomity sleeper. Mało tego jeździ po drogach nikt niewie co to jest więc jest zdziwienie gdy zostawiasz kozaków na światłach daleko w tyle. I myślę sobie że wraz z nową generacja focusa rs peugeot się wkoncu wku.rwi i wyda tego 308R hybrid. Silnik gotowy od lat tylko chyba na nową bude czeka. Oglądałem na YT jak jeżdżą i to będzie kosmos.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Mani napisał:

Dla mnie najlepszym hothatchem takim dobrze wywazonym na każdej płaszczyźnie jest peugeot 308 gti. Znakomity sleeper. Mało tego jeździ po drogach nikt niewie co to jest więc jest zdziwienie gdy zostawiasz kozaków na światłach daleko w tyle. I myślę sobie że wraz z nową generacja focusa rs peugeot się wkoncu wku.rwi i wyda tego 308R hybrid. Silnik gotowy od lat tylko chyba na nową bude czeka. Oglądałem na YT jak jeżdżą i to będzie kosmos.

Wcześniej chyba wydadzą niedługo w takiej wersji nowego peugota 508, też będzie fajnie :thumbsup:. Patrzyłem teraz na ceny Peugeot'ów 508 GT, ponieważ będę chciał sprzedać swojego i wogole na diesle, co się podziało to jest nie do wiary. Idą na łeb na szyję:ohmy:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...