Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

no tu już są pompowtryski i względem wersji 110km moment obrotowy jest sporo wyższy. Nie wiem czy to nie pierwszy silnik grupy vag z pompowtryskami?

fajnie też, że udało się trafić szóstkę skrzynie, bo nie wszystkie miały. W tym tyg zrobiłem 800 km i póki co jest dobrze, koła kręcą się tak samo jak w volvo, tylko troszkę wolniej. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, D.B. Cooper napisał:

jako, że życie kur.wą jest musiałem sprzedać wołowinę

  Pokaż ukrytą zawartość

no ku.rwa tylko Niemcy 

1a5bae06eb9f585dmed.jpg

 

18 letnie auto z oryginalnym lakierem na całej powierzchni. Taki rodzynek.

xenon/klima/grzane dupy/zmieniarka cd/6 biegów/FULL 

 

 

@c0ŕ jesteś młodym człowiekiem, ale już wiesz co dobre w motoryzacji i teraz jest pytanie. Trzymać go dla ciebie? chcesz za jakiś czas wejść o dwa szczeble wyżej względem obecnego auta? Wiadomo, że musisz się pozbierać finansowo po kupnie audicy, ale za jakiś czas ta limuzyna może być twoja. Powiedz słowo, a będzie szykowany dla ciebie. Oddam tylko w dobre ręce. 

 

Opowiedz, co tam się wydarzyło ciekawego z Volvo xd

Odnośnik do komentarza

centymetrowe pancerne szyby, została by z niego tylko mokra plama.

 

@krupek 

a co się miało wydarzyć? planowałem autem jeździć 5 lat i wszystko w aucie robiłem solidnie i pod siebie. Niestety życie kur.ewskie i trzeba było zamienić na tańszy. 

brakuje mi tego dźwięku przy wciskaniu gazu... do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja i już nie wyobrażam sobie jazdy bez tempomatu. Dlatego też passerati niedługo zostanie wyposażone w dodatkową opcję :cool:

Odnośnik do komentarza

Mimo, że diesel to trochę ciągnął, ale 2.4 no i półtorej tony, koła 17. Jak do stówki się leciało to 5 litrów, 120 około 6l. To wskazania z komputera, ale z tego co czytałem to mocno przekłamuje. W trasie 1200km na baku 70l bym zrobil  jadąc te 120. W pasku też tyle zrobie tylko zbiornik 62l, koła 15, lżejsza buda. Komfort i wrażenia z jazdy nie porównywalne. Zresztą ku.rwa jakie można mieć wrażenia z jazdy jadąc passatem

  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...