Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, blantman napisał:

Ładne zdjęcia aż głupio swoje wrzucać. W każdym razie ceed odebrany sorry za jakość zdjęć ale robione na szybko po odebraniu i po pracy. Tak miałem wziąć wolne na ten piękny dzień ale dyrektor mnie do pracy wezwał i tak ok 12 wyjechałem z pracy aby szybko odebrać samochód i wrócić do pracy bo o 14 miałem spotkanie z firmą xD No nie nacieszyłem się pierwszego dnia a po pracy ponad godzine zajęło mi rozkminienie android auto a drugą czytanie instrukcji i konfiguracja systemów :)

 

Zqk6PPM.jpg

YzcMj1u.jpgSqrBjbt.jpgHNCYsiJ.jpgMcU790p.jpgpdJS7ta.jpgV47uchp.jpgnVYR02N.jpgwv6kycA.jpg

 

 

Tak wiem dywanik już u(pipi)any ale odwilż w Olsztynie po wczorajszej śnieżycy. Jak tylko temperatura się unormuje jade na myjke ręczną.

 

 

Tak czy siak jeździ się znakomicie a jakiego kopa ma:obama:. Miałem samochód z 180 końmi ale wielką krowę teraz to autko 140 km i jak wyjechałem na drogę ekspresową na gdańsk to się przestraszyłem po wciśnięciu gazu na maksa:)

 

Bolą mnie tylko felgi (17 powinny być dla efektu) i większy ekran (7 cali troche słabo wyglada w ogólnym odbiorze IMO). Reszta bez zarzutu. Zacne autko niczym mój 4dzik.

 

W dniu 19.02.2019 o 16:10, milan napisał:

 

Mani vs. Blantman

 

 

@blantman

 

Na zlocie forumka moze coś takiego nagramy? ;) 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, milan napisał:

A ten biały bo taki chcesz czy cieżko dobrac parametry i  kolor?

 

Nie żeby był zły, pasuje idealnie.

 

To używane auto, wiec na kolor nie miałem wpływu :) najbardziej jednak chciałem szary ale ciężko znaleźć egzemplarz 

Odnośnik do komentarza

W mieście nie za bardzo pogazujesz. Chyba ze ze świateł, bo na dynamic z tym automatem ma równo 6s do setki. Dlatego mam mniejsze spalanie w mieście niż na trasie gdzie zakoorwiam i łykam wszystko i wszystkich. Oczywiście przy jeździe 80-100km/h można spokojnie zejść do 7-8l.

 

Automat jest super, mam porównanie z DSG i ZF z nowych alf i jest bardzo porównywalny. Jest szybka, jest dobry kickdown, na dynamic jeszcze szybciej reaguje na gaz. No miodzio.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnie 6 lat jeździłem Chevroletem epica myślałem że fotele są bardzo komfortowe ale kurde dzisiaj przejechałem ponad 300 km w nowym aucie i nawet tego nie poczułem. Fotele w nowym ceedzie mega wygodne. Dodatkowo komfort samej jazdy to niebo a ziemia. Jak najadę na dziurę nic nie czuję a do tego światła w nocy za(pipi)iste. Jadę drogą i widzę wszystko prawie jakby był dzień. 

 

Spalanie dzisiaj 7,5 litra na 100 wg wyświetlacza. Android auto też mega wygodny. Ok Google , Google mapa i Spotify. Mogę jeździć cały dzień:).

Odnośnik do komentarza

To jest też kwestia nowe, a używane. Epica też już miała pewnie trochę wysiedziane fotele, zużyte elementy w zawieszeniu, matowiejące światła.

 

Android auto ta, koniec z przyczepianiem telefonu na desce.

 

Spalanie jeszcze może spaść po kilku tysiącach.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

W tusconie koledze po pół roku wyrobiła się pianka od bocznego trzymania i materiał się pozaginal. Nie uznano reklamacji. Trochę wtopa, korance powinni dać karnego kutasa dla dostawcy foteli, a brak klasy z reklamacją to w ogóle parodia, chociaż pewnie przy pierwszym starciu, decydujacy głos ma lokalne ASO.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Pajda napisał:

W tusconie koledze po pół roku wyrobiła się pianka od bocznego trzymania i materiał się pozaginal. Nie uznano reklamacji. Trochę wtopa, korance powinni dać karnego kutasa dla dostawcy foteli, a brak klasy z reklamacją to w ogóle parodia, chociaż pewnie przy pierwszym starciu, decydujacy głos ma lokalne ASO.

Przyjdzie Ci do salonu taki klient

 

a poźniej że coś nie tak  z siedzeniem :[

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...