Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo sporej różnicy lat, a pewnie podobnej cenie audi > clio. 

Dobrze wybrałeś młodzieńcze. Pomyśl teraz, że tym żółtym czymś z fotki niżej podjeżdzasz pod dupeczke xD a tak to widać, że człowiek z klasą. Nie zmieniaj swoich poglądów motoryzacyjnych, jesteś na dobrych torach. Jestem ciekaw twojego kolejnego auta. Jeśli mogę coś podpowiedzieć pomyśl o e46.

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Te audi są nie do zarypania :obama: ojciec tym jeździł do pracy za granicę, blisko 2000 km autostradami i górskimi drogami, na trasie szła jak strzała a jak na miejscu coś się zepsuło to tylko części mu dosyłałem z kraju i sam naprawiał na podwórku. Jeszcze blachę w ocynku miała więc zero rdzy, super auto.

 

Do clio mam sentyment bo to moje pierwsze auto ale jaką to miało zje.baną elektrykę to głowa mała. Deska wyglądała jak choinka, z jedną usterką do samego końca nie mogłem sobie poradzić, chyba z dziesięciu elektromechaników ją obracało i żaden nie ogarnął. Żadnych francuzów nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak 10 lat temu kumpel z liceum kupił sobie Audi 80 B3 w benzynie z gazem. Oj, jaki wtedy miał respekt u nas na wsi. Bajeczne to były czasy, lpg za ok 1,7 zł, składka po 20 zł od łebka i cały dzień jeżdżenia. Nie było wtedy dla mnie chyba tańszego i bardziej komfortowego środka transportu. ;)

Odnośnik do komentarza

no mondeo którym uprzednio się woziłem, też już ponad dwudziestoletnie, zaczęło rdzewieć dość mocno w ostatnim czasie. w sumie to był najmniejszy problem bo już wszystko w nim siada więc niedługo złomowanie :nosacz2:

 

a szwagier ojca lakiernik jak usłyszał o kozak audicy to od razu zapowiedział że kozak wypoleruje za czteropak tyskiego :nosacz3:

 

Co do samego użytkowania to na razie muszę przyznać że jeździ się mega przyjemnie. Jakby jeszcze klima była to achhh, no ale trzeba się zadowolić szyberdachem. Korbotronik też świetna sprawa, trzeba dbać o sprawność rąk

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...