Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wersja bez turbo. Za te pieniadze nic wiecej bym nie znalazl (10tys).

Mimo to wrazenia calkiem ok. Nic nie stuka, jest dosyc komfortowo. Klima dmucha ladnie ;)

Osiagi nie porazaja ale poki co starczy. Moze w przyszlym roku pomysle nad drobnym zwiekszeniem mocy.

 

Poki co mam 3 problemy...

Lekko swirujaca tablica rozdzielcza (czasem zapalaja sie na chwile kontrolki bez powodu). Byla robiona.. ale nadla czasem cos jest. Dostalem na wymiane druga, ale angielska i narazie nie bede wymienial.

Drugi problem to ubywajacy gdzies plyn chlodniczy. Nie mam pojecia ktoredy ucieka.

Na koniec drobny problemik, czyli lekko pokrzywione tylne tarcze (lub jedna z nich).

 

Nie wiem ile pali... (jeszcze nie sprawdzalem dokladnie) ale wydaje sie ze cos kolo 10l w miescie przy dosyc dynamicznej jezdzie.

 

Ogolnie polecam :) (po wrazeniach bo jak z awaryjnoscia to sie okaze ;) )

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Audi Quatro można nieźle podkręcić.

Ile kucy?

 

stare dobre Audi Quattro tez jest turbo, a turbo samochody to najlatwiej podkrecac

z nonturbo wersjami bym se dal spokuj, filtry powietsze i tlumiki to tylko pszyjemnosc, zadne dodatki mocy bez ecu programowania, tuningowanie n/a samochodów to tylko koszta

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Chyba innej opcji nie ma, narazie kupiłem nowe zegary i czekam na wypłatę. Jeśli nie uda mi się pogonić Jawy to reszte sezonu przejeżdzę z okrągłą lampą na wyspawanym stelażu. Szkoda mi przerabiać Cebry na stunt-psa, bo wiem, że korzystając z okazji ćwiczyłbym stawianie na koło i inne tricki :)

 

jak mogłeś zepsuć taki fajny motocykl? :D

 

No właśnie nie wiem. Jakoś tak się przyje.bało

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...