Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:

Gram tryb menagera zaczynalem od coca-cola league 2 czyli tak jakby od 4 ligi angielskiej zaraz awansuje to The chempionschip czy li do 2 ligi i mam pytanie co z moim stadionem? gram od 4 ligi druzyna Luton Town i mam boisko typu 2 male trybuny po bokach i to wszystko:) Jestem ciekawy czy stadion sie puzniej zmieni, dostane nowy czy w premiership tez bede gral na takim "biednym stadionie"? Moge rozbudowaywac sobie stadion na wiecej miejsc aby dostawac wiecej kasy za bilety ale stadion wizualnie sie nie zmienia... za jakis czas zmieni sie na inny bedzie mozliwosc wyboru innego czy cos?

 

i drugie pytanie czy w opcji menager jest mozliwosc edytowania nr. pilkarzy na koszulkach? napastnik biega z nr. 2 i troche mnie to irytuje :/:)

 

 

grałem tak samo jak ty-zacząłem od najniższej ligi jakimś townshot czy jakoś tak. ale niestety stadion początkowy pozostaje taki sam,nawet przy awansie do najwyższej dywizji. rozbudowa stadionu powiększa tylko ilość miejsc i niestety nic w wyglądzie stadionu się nie zmienia.trochę szkoda. nie ma też możliwości wyboru innego stadionu-chyba że zmienisz miejsce pracy czyli wybierzesz inną drużynę:)

odnośnie 2 pytania to z tego co pamiętam to można ale w tym momencie nie przypominam sobie gdzie bo nie mam teraz dostępu do konsoli:)

 

a teraz moje pytanie:

czy w jakiś sposób można wykonać tzw kołyskę jako triumf po golu?

jeszcze nie udało mi się tego w żaden sposób wykryć a wydaje mi się że jest to jeden z najbardziej znanych sposobów celebrowania gola:)

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, pisałem o rady, ale nikt nie odpisał, może napiszę konkretne rzeczy:

1.Jak strzelić gola z rzutu wolnego? Oglądałem parę filmików na YT i lipa, bramkarz cały czas łapie. Robię z LB lub z LB i LT i nic...

2.Jak powstrzymać piłkarza który biegnie po linii autu? Jak mu wybiję/wślizg to aut, nie mam szans go zatrzymać...

3.Za mocne główki, często z rożnych... Piłka wylatuje na 20 m.

Odnośnik do komentarza

Ad1. Tutaj nie widze zadnej reguły. Albo to wyczujesz , albo nie strzelisz.

Ad2. Jest szansa , iż jak masz szybkiego obrońce , (Macoin , Dani) to możesz najpierw dogonic napastnika , poczym odebrać mu pilke w walce bark w bark w górę od linii.

Ad3. Liczy się moc dośrodkowania , podanie musi mieć proporcjonalną siłę do odległości w jakiej stoi piłkarz. Oczywiście piłkarzem trzeba sie też ustawić.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

1.Jak strzelić gola z rzutu wolnego? Oglądałem parę filmików na YT i lipa, bramkarz cały czas łapie. Robię z LB lub z LB i LT i nic...

 

Ja zwykle strzelam tak -> RB (360), kierunek tam gdzie nie ma bramkarza i w zaleznosci od odleglosci sile (25 metrow - okolo polowy trzeba dac mocy). Czasami wpada tez mocny strzal prosto w bramkarza i od rak mu sie odbija wpadajac do bramki. Trzeba to wyczuc i sporo grac jedna druzyna.

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
To gut :)

Jeśli będę chciał kupić z UK, to będę miał kod Live Adidas? I czy będę miał polski komentarz?(gra może być po angielsku, ale Włodzia i Młotka nie przeboleję).

Nie będziesz miał polskiego komentarza,chyba że wydadzą na Marketplace kolejną paczkę,która będzie zawierała polski komentarz :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
A jest jakaś recepta na przewrotkę, czy tylko fuks :E?

 

Heh, pierwsze co zrobiłem w FIFIE jak odpaliłem to przewrotka :) Dostałem 3 acziki naraz: za przewrotkę, za gol z dośrodkowania i z woleja.

Nie ma żadnego przepisu, po prostu dobre dośrodkowanie w pole karne, gdzie 1 zawodnik ma trochę miejsca. Czasem mi wychodzi gdy odbija się od inne piłkarza, ale nie wiem czy zaliczy jako przewrotkę, bo wygląda jak 'nożyce'.

Odnośnik do komentarza

Ostatnia FIFA w którą grałem więcej niż 10h to FIFA 2002, ech... Naprawdę człowieka może szlag trafić, kiedy boski Ronaldo popierdziela przez pół boiska, i tak 8 bramek, i na dodatek gość nie przewija żadnej z powtórek... :[ I na dodatek osłabili Chelsea w Adidas Live Season, grałem na pożyczonej grze i gdy kupiłem grę staty poleciały na dupę.

 

Najbardziej wkurza:

-Boski CR7

-nieprzewijanie powtórek w celu wnerwienia

-rozpykiwanie bramkarza przy bramce(3 podania gdzie bramkarz już nie wie o co biega)

-nuklearne strzały sprzed pola karnego.

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

Jak grasz agresywnie na przedpolu , dobrze ustawioną obroną to i C7 w rekach leszczyka sobie nie pogra.

Ale fakt faktem - koleś jest przesadzony.

Ja sie pytam gdzie Ronaldinho do Cristiego? niby mają overall po 90 ,ale jak dla mnie R10 zasługuje co najwyżej na 80 max overallu.

Dziwna sprawa z tymi statystykami.

Edytowane przez Pavlis
Odnośnik do komentarza
Jak grasz agresywnie na przedpolu , dobrze ustawioną obroną to i C7 w rekach leszczyka sobie nie pogra.

Ale fakt faktem - koleś jest przesadzony.

Ja sie pytam gdzie Ronaldinho do Cristiego? niby mają overall po 90 ,ale jak dla mnie R10 zasługuje co najwyżej na 80 max overallu.

Dziwna sprawa z tymi statystykami.

 

Pamiętaj,że Ronaldinho jest na okładce ;) .Swoją drogą ,kiedy ktoś w FIFE gra długo i dosyć dobrze to Man Utd może się wypchać :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...