Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez zaluje ze turniej jest na PS3. Niestety po 3 latach grania na X'ie tak sie odzwyczailem od pada do PS, ze jest dla mnie po prostu juz nie wygodny.

W Warszawie wygralem nie jeden turniej i nie jedna konsole, ale w turniejach nie na taka skale - tam wsyztsko jest mozliwe, bo przeciwnik nawet slabszy czasami moze zagrac tak niekonwencjonalnie, ze wygra mecz.

Niby 30 minut drogi, ale jednak podziekuje. ;)

 

Polecam turnieje w empiku czasami. Tam jest smiesznie - masa przypadkowych ludzi wiec szybko i latwo mozna wygrac fajne gry. Szkoda tylko, ze sa tak rzadko organizowane. :lol:

Odnośnik do komentarza

Odpalam dziś Fifę. Sprawdzam ranking i jestem 126. (byłem wczoraj 350) Fucking good. Gram mecz, przegrywam bo zapominam, że we wtorki mogą być kłopoty z serwerem. Ofkoz rozłącza mecz i aplikuje mi przegraną. Spadam na 140 miejsce ale jest git. Widać, że EA nie próżnuje i co jakiś czas wywala cziterów i zeruje im statsy.

Odnośnik do komentarza

Co tu dużo mówić ;) Dwa razy baty ... ;) Drugi mecz to już w ogóle kosmos. Masz strasznie dobrze zorganizowany środek. Ciężko przejść pod Twoją bramkę.

 

Ale ciekawe czy tak dobrze byś grał inną drużyną ;>

 

Ale fakt faktem, jesteś naprawdę bardzo dobry. Gdybym miał więcej czasu ( a nie jakieś 10 meczy tyg. ), to bym potrenował ;)

Odnośnik do komentarza

Rzecz w tym, że już innymi drużynami tak nie idzie, kiedyś swego czasu dobrze mi szło w PES i PES2 na czarnuli - Deportivo z Tristanem na czole ;) Jednak zawsze tylko Juve. Przenosiny po tylu latach z PES na FIFA 08/09 nie była aż tak odczuwalna. Dla mnie Juve w 09 jest idealne.

Odnośnik do komentarza

Przecież ta aktualizacja już jest od ponad tygodnia. Za każdym razem jak chcesz zagrać na livie to aktualizuje składy. A żeby zrobisz aktualizacje składów offline trzeba wprowadzić kod na jedna ligę ALS i aktualizacja zrobi się automatem i zapisze na profilu. Podam tylko że kod na darmową ligę w fifa 09 na xbox 360 jest taki sam dla wszystkich gier. :P

 

 

Jakby co tu jest link:

http://www.eafootballworld.com/en_GB/news/TransferUpdate09

Warto przeczytać!!!

 

 

boccellilukasz.png

Edytowane przez Boccelli
Odnośnik do komentarza

Chłopaki ratujcie. Od dwóch dni próbuje się połączyć z xbox live i nic. Wyskakuje mi że nie można znaleść IP. Próbowałem już chyba na wszystkie sposoby. Internet mam z sieci kablowej multimedia 1Mb. Łączę się przez modem terayon TJ 715. Kurcze jeszcze w sobote wszystko było cacy. Jak ktoś się orientuje niech da znać. Sorry za offtopa. Załamka. Nawet nie mam się kogo spytać. Dodam że na kompie z internetem wszystko gra.

 

 

boccellilukasz.png

Edytowane przez Boccelli
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...