Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym się zapytać, czy jest sens grania w FIFE09 bez żadnych patchy? (nie mam możliwości podłączenia konsoli do internetu) - konsola XBOX360

 

 

niema sensu grać w ligę polską, bo masz zaciająe się aniacje na stadionie 23 maja, chyba, ze rozdziałke dasz na najniższa, albo grasz na zwykłym tv.

 

GOPA, te patche nic nie zepsuły, mne tam wszystko działa jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Mial tu ktos problem z achievementem Optimus Chung?Mam wlaczony i aktualny live adidas,a mimo to ze wygrywam na tym trybie mecze towarzyskie nie chce wpasc achiev.

 

Spróbuj rozegrać mecz drużynami z ligi którą aktywowałeś. Mi wpadło w meczu towarzyskim.

Odnośnik do komentarza
Witam.

 

Chciałbym się zapytać, czy jest sens grania w FIFE09 bez żadnych patchy? (nie mam możliwości podłączenia konsoli do internetu) - konsola XBOX360

 

 

niema sensu grać w ligę polską, bo masz zaciająe się aniacje na stadionie 23 maja, chyba, ze rozdziałke dasz na najniższa, albo grasz na zwykłym tv.

 

GOPA, te patche nic nie zepsuły, mne tam wszystko działa jak trzeba.

 

przema a jak ci pisze gdy graja kluby ?? bo mi mecz reprezentacji.

co dziwne gralem tryb managerski Ruchem na 23 maja i nic kompletnie nic mi nie cielo :huh: Czyzby kazdy mial jakies inne problemy :P

 

Odnośnik do komentarza
macie moze jakies dobre ustawienia taktyki i same taktyki ktorymi mozecie sie podzielic ? ew jakis link poradnika ?

Ty serio pytasz czy jaja sobie robisz?Facet nawet nie wiemy kim grasz a co dopiero jak grasz a ty chcesz żebyśmy tobie taktykę ustalali?Graj Man Utd z Krysią na środku -wygrasz parę meczy póki jakiś kozak Cie nie rozwali 16-0 ;)

Odnośnik do komentarza
macie moze jakies dobre ustawienia taktyki i same taktyki ktorymi mozecie sie podzielic ? ew jakis link poradnika ?

Ty serio pytasz czy jaja sobie robisz?Facet nawet nie wiemy kim grasz a co dopiero jak grasz a ty chcesz żebyśmy tobie taktykę ustalali?Graj Man Utd z Krysią na środku -wygrasz parę meczy póki jakiś kozak Cie nie rozwali 16-0 ;)

.................

 

Powiedz jaki styl gry preferujesz może da się coś poradzić :P

 

A z tobą Błażej jutro w szkole se pogadam... :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
That's why this game is shit :)

 

Nie chce mi się już siedzieć i wypisywać tych wad, bo jest ich bardzo dużo, a nie mam czasu na siedzenie przy monitorze 60h. Poza tym nie chcę sobie oczu wypalić i zetrzeć opuszków palców przy stukaniu w klawiature. Po prostu powiem - ta gra to pomyłka. Tyle :)

 

Obsługa pada, naucz się a później wypowiadaj, suchar jakich mało. Brak manuala? zagraj w warcaby.

Odnośnik do komentarza

Wiem co mówię, bo w piłeczki nożne na konsole gram od paru dobrych lat, maniakalnie. Po prostu kiedy widzę jak te patałachy długo reagują na moje polecenia, to mnie krew zalewa. Walczę z tym pierdolonym sterowaniem już jakiś czas i nie umiem dojść do porozumienia z moimi piłkarzami. W poprzednich częściach PESa było to idealnie zrobione, a tutaj to parodia.

 

Tak, wiem, że was to bawi, bo dla was to gra idealna, ale mnie bardzo wkurwia i nie będę dalej jej bronił. Już nie wspominam o s(pipi)onym online, gdzie nie mogę ze znajomymi zagrać z niewiadomych przyczyn. Po prostu nie mogę i tyle. Zresztą Kazuma może sam się wypowiedzieć na ten temat. PORAŻKA kurwa.

 

PS: Czemu gry piłkarskie robią Japońce i Kanadyjczycy, a nie Europejczycy? Przecież w ich krajach to nie wiedzą co to piłka nożna. Myślę, że Europejczycy by sobie lepiej poradzili z tym.

 

 

Regulamin pkt 2

korzystanie z niestosownych zwrotów, epitetów, nie jest dobrą metodą dyskusji.

Nie za dużo tych przekleństw ?

Odnośnik do komentarza

Figlarz zgodze sie z Toba w kwesti spoznionych podan, ja naciskam X i dopiero po kilki setnych sekundach zawodnik mi podaje.Wkurzajace to jest szczegolnie dla kogos kto gra z pierwszej pilki.Zanim ten pasek naciagne na maksa to kurde odbiora mi pilke.

Ale mozna sie przyzwyczaic, trzeba tylko treningu.

Co do online to na czym grasz ?? ja na pleju 3 i nie mam zadnych problemow

Odnośnik do komentarza

To jak już jedziemy po fifie to się przyłącze.

 

Online, jako taki w samej grze działa sprawnie, nie ma teleportów ani przeniknięć, lagi sporadyczne. Gra się dobrze.

Gorzej jest z matchmakingiem i całą otoczką. Losowe szukanie przeciwnika nie działa jak należy, często wywala do menu (sesja wygasa itp.) i ogólnie słabo to zrobili. Wkurza również brak jakiejkolwiek kary za ucieczkę, jakaś parominutowa blokada czy utrata punktów była by odpowiednia.

Można by na to przymknąć oko, gdyby nie fakt, że z niektórymi osobami nie mogę w ogóle zagrać (hi Figlarz). Po prostu przy próbie połączenia gra wywala i koniec. I nie są to odosobnione przypadki, mam na friendliście 10 osób, które grają w fife, a pograć mogę z co najwyżej 3.

 

Absurd.

 

Przemilczę sprawę menusów, które ostro zamulają i są niefunkcjonalne. Opóźnienia lub braki reakcji w sterowaniu też nie są fajne. Pod tym względem pes bije dzieło elektroników na głowę.

 

Z dwojga złego wybieram jednak fifę. Pes zatrzymał się w erze ps2 i nic nie wskazuję by się coś zmieniło.

 

Figlarz jeszcze wspominał, o trzeciej alternatywie, ale dla mnie to nierealna myśl. Tworzenie od podstaw dobrej gry piłkarskiej trwało by wieki, a i tak nie wiadomo czy gra by się sprzedała (promowanie nowej marki, rzecz trudna).

 

To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Piszesz o wersji PS3.

 

Dodam, że losowe szukanie przeciwnika na 360tce działa jak należy, nigdy ale to nigdy nie miałem podobnej sytuacji o której piszesz. Podobnie jak granie z kumplem. Zero problemów. To ze strukturą sieciową PS3 jest coś nie tak.

 

Menusy nie zamulają, opóźnienia reakcji w sterowaniu? nie widzę, widzę za to, że postać ma więcej klatek animacji niźli pachołki z PES, tyle. Stąd różnica.

 

i nie, nie bronię Fify, bo już mnie znudziła, jednak widać, że są różnice względem wersji konsolowych.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że zamulają, skoro zrobili tło 3D. Nie wiem po kiego uja. Ale jak widać w menusach liczy się nie funkcjonalność, a wygląd.

 

widzę za to, że postać ma więcej klatek animacji niźli pachołki z PES, tyle. Stąd różnica.

Kierując się Twoim tokiem myślenia byłoby inaczej. Wtedy szybkość reakcji powinna być większa. Bo skoro mamy więcej klatek animacji, to zawodnik zareagowałby szybciej, bo miałby więcej klatek na "namyślenie się" niż ten w PESie. Imo to logiczne ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...