Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Z resztą czas zależy też od tego jak go liczą. Pamiętam jak przy CoJ krzyczeli że trwa tylko 4 godziny a mi przejście zajęło 12. Pewnie gra będzie trwała standardowe około 10 godzin, jak większość gier ostatnimi czasy...

Ja jesli chce zamowic jakis import z azji to wybieram YesAsia:

http://www.yesasia.com/global/search/bayonetta/0-0-0-bpt.48_q.Bayonetta-en/list.html

Ale cena Bayonetty nie jest zbyt atrakcyjna. Jedynym pocieszeniem jest darmowa wysylka zaczynajaca sie od 39$.

Jest jeszcze sklep PlayAsia ale tam nie wysylaja niektorych gier do Europy, w tym rowniez Bayonette...

Odnośnik do komentarza

no gierka mnie mile zaskoczyła :thumbsup: początkowe info/filmiki jakoś mnie nie ruszały - znowu jakaś tam cycata laleczka i do tego przy walce używa włosów...wtf?!

No ale demo rozwiało moje wątpliwości, gra genialna, mega widowiskowa, przyjemna nuta leci podczas gry, mi się podoba, po dmc miła odskocznia.

 

Kiedy premiera w EU?

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dziele! Myslalem ,ze w DMC mozna trzaskac uber combosy ,ale widze ze bayonettka oferuje jeszcze wieksze mozliwosci!

I znowu po tym filmiku mnie wzielo na demowke :-/

 

Btw. ile jest poziomow trudnosci(i jakie sa)?

 

 

Very Easy, Easy, Normal, Hard, Climax, Infinite Climax

 

 

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

dostalem swoja kopie Bayonetty i mialem pare godzin na przetestowanie, wiec bedzie to raczej moj preview i wstepne odczucia.

na poczatku spodobala mi sie jedna rzecz, mimo ze to gra slasher typu DMC itp to fajnie tu mozna sie wczuc w fabule, gdyz duzo filmikow i dialogow i nawiazan do historii. kolejna sprawa to te wstawki sa naprawde pelne humoru, czesto siedzialem i sie smialem na caly glos, poza humorem duzo podtekstow erotyczno-religijno-seksualnych. np zakonnica rozdzierajaca habit na piersiach i w okolicach ud, robi sukienke mini a do tego trzyma w ustach lizaka i zmyslowo go lize :) wszystko fajne smiesznie przedstawione.

walk duzo, combosow pelno, bayo ma nawet pistolety przy kostkach i strzela nimi stojac na rekach i robi pseudo kolowrotek, fajny design potworkow np wielki smok z dwoma glowami z wielkim brzuchem a brzuch to odwrocona glowa dziecka niemowlaka ktora sie smieje. wszystko wyglada jak w tego typu grach biegniemy cos tam skaczemy i dochodzimy do lokacji ktora sie zamyka i walczymy z potworkami, pokonujemy i mozemy biec dalej, fajnie mozna uzywac roznych elementow srodowiska do walki, czy to rzut samochodem albo lawkami itp duzo fajnych wykonczen przeciwnika a'la fatality z MK, pewnie duzo przede mna do odkrycia.

co do wspomnianych zwolnien i ciec animacji w niektorych serwisach, to ja tego nie uswiadczylem, jedyna rzecz ktora lekko mnie zdziwila to np jesli pierwszy raz wypadnie powiedzmy zlota moneta to wtedy gra sie pauzuje, laduje 2-3 sek i dopiero sie wyswietla co ta zlota moneta daje, ale jak juz pozniej biegniemy i zbieramy monety to juz nie pokazuje nic jest git, czyl tylko pierwsze zetkniecie z itemem. co do loadingow pomiedzy poziomami hmmm czasami moze sa przydlugawe, ale nie jest zle, do tego podczas loadingu mamy pokazane po prawej kombinacje do combosow i mozemy sobie trenowac, wiec nie zauwazamy dlugich loadingow. grafika w grze i przerywnikach bardzo fajna, nie ma szalu ale jest pozadnie.

podsumowujac po kilku godzinach to jest bardzo fajnie, wesolo, efektownie i brutalnie. lubiacym tego typu gry goraco polecam.

jak jakies pytania to piszcie ::)

Odnośnik do komentarza

Gamersyde: recenzja Bayonetty

 

Werdykt: Pomimo tego, że pewne segmenty gry odstają od reszty a strona techniczna nie zawsze trzyma równy poziom, Bayonetta z łatwością zostaje królem współczesnych Beat 'Em Up'ów. Oferując rozgrywkę, która jest głęboka jaki i intuicyjna, niezwykle zróżnicowany arsenał broni oraz licznych przeciwników oraz bossów, Platinum Games wydało grę, która jest nowym wyznacznikiem gatunku. Gra, której żaden prawdziwy grasz nie powinien przegapić.
Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...