Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3175838

 

While the 360 version on display looked crisp and smooth, the PS3 version was very blurry and the framerate was all over the place. During one portion of the demo, a crazy scene where you are jumping off of falling parts of a giant clock tower, it was often hard to keep track of the action because of the graphical issues on PS3.

 

Nie powiem, że się tego nie spodziewałem... <_<

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Coz.. zapowiada sie na to, ze wersja na PS3 bedzie niezla kaszana...

 

W swietle powyzszego (demo na PS3 chrupalo i wygladalo gorzej) ponizsza wiadomosc wyglada jak dyskretne skladanie winy przez developera na Sege.

With Bayonetta, we created the Xbox 360 version of the game first, and then handed off all the data and other assets to SEGA so they could begin the process of porting Bayonetta to the PS3

http://platinumgames.com/2009/09/18/fall-harvest/

Odnośnik do komentarza

No, to raczej nieprofesjonalne podejście ze strony tych firm (zwłaszcza Segi).

Osobiście mnie to nie obchodzi, wystarczy mi by gra była GRYWALNA na tym PS3.

Pisze to osoba której PC zjada moc PS3 na lunch, więc owa konsola w takich wybrykach jak ząbki czy fps'y mnie nie zmiażdży.

Odnośnik do komentarza

Pal licho grafikę do póki gra będzie w miarę płynna i grywalna. Co prawda czuję, że to właśnie płynność najbardziej ucierpi i grywalność będzie już nie ta, bo jak wierzę w zdolność ekipy Hidekiego to w umiejętność samej Segi wątpię.

No cóż, trzeba czekać może im się jednak uda dostarczyć dwa jednakowe produkty, jak nie to będziemy grać w to co dostaniemy ;)

Odnośnik do komentarza

Pal licho grafikę do póki gra będzie w miarę płynna i grywalna. Co prawda czuję, że to właśnie płynność najbardziej ucierpi i grywalność będzie już nie ta, bo jak wierzę w zdolność ekipy Hidekiego to w umiejętność samej Segi wątpię.

No cóż, trzeba czekać może im się jednak uda dostarczyć dwa jednakowe produkty, jak nie to będziemy grać w to co dostaniemy ;)

No cala nadzieja w tym, ze bedzie plynna i przez to grywalna. Wszystko sie okaze wraz z japonska premiera gry...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wygląda to źle na tym filmiku (chociaż ze względu na jakoś wideo trudno ocenić grafikę) i przywraca nadzieję, że może jednak się uda i zagramy w Bayo taką jaka miała być :)

 

BTW za każdym razem jak oglądam gameplay z tej gry to aż mnie skręca żeby w to już zagrać (fanem slasherów nie jest ;))

Odnośnik do komentarza

Demo Bayonetty nadejdzie 8 października.

 

Co ciekawe, demo wersji na PS3 ma wyciętą sekcję z upadająca wierzą. Dlaczego? Bo tnie jak cholera i screen tearingu jest od groma. Party like it's 2007 :/

 

 

Kaimiya gra. Ktoś mu powinien dać do ręki wersje na PS3. Może by wtedy wziął się w garść i zaczął nad nią pracować.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza
Co ciekawe, demo wersji na PS3 ma wyciętą sekcję z upadająca wierzą. Dlaczego? Bo tnie jak cholera i screen tearingu jest od groma.

Najwiekszy "LOL" tego roku! NIe wiem jak to mozna posiadaczy PS3 tak w ch.ja robic :/ Najwiekszy must have dla mnie tego roku przerodzil sie w maksymalne popłuczyny. Do premiery pewnie juz nic nie poprawia.

Szkoda ,wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Co ciekawe, demo wersji na PS3 ma wyciętą sekcję z upadająca wierzą. Dlaczego? Bo tnie jak cholera i screen tearingu jest od groma.

Najwiekszy "LOL" tego roku! NIe wiem jak to mozna posiadaczy PS3 tak w ch.ja robic :/ Najwiekszy must have dla mnie tego roku przerodzil sie w maksymalne popłuczyny. Do premiery pewnie juz nic nie poprawia.

Szkoda ,wielka szkoda.

 

Tutaj akurat jest światełko nadzieji. Użytkownik NeoGAF, który podobno utrzymuje kontakty z SEGĄ twierdzi, że wersja japońska zostanie zamknięta regionalnie by ludzie nie importowali jej bo SEGA będzie pracować nad wersją PS3 aż do premiery światowej w styczniu przyszłego roku. Wersja japońska ma później dostać patcha z tymi samymi poprawkami. Radzę brać to z przymrużeniem oka ale może rzeczywiście coś w tym jest.

 

Ja tam przeżyje gorszą grafikę ale stale 60 fps'ów musi być albo Kamiya i SEGA mogą mnie w pompkę pocałować.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...