Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja wiem czy tak nie ma nad czym rozpaczac? Owszem , NGS2 pewnie wgniecie w fotel ta gierke ,ale GOW ogolnie to inne klimaty i zaden z tego HnS ,predzej przygodowka z jakimis tak elementami Slashera. Dla mnie ogolnie to gierka kosi rozpierducha , ciagla akcja i w ogole swoim klimatem i bardzo bym sobie zyczyl ,aby produkt finalny nie byl zje.bany wzgledem wersji na Xa.

Odnośnik do komentarza

Pogralem sobie rano i niestety porcik kiepski (w porownaniu do filmikow z gameplaya na X360). Framerate miedzy 30 a 40 klatek, wszystko rozmyte, czasem problemy z v-syncem, niezbyt ciekawie to sie prezentuje. Jezeli chodzi o gameplay to jest na co czekac - jak dla mnie kosmos - to jest dokladnie to czego sie spodziewalem :)

Odnośnik do komentarza

Dobry szpil, bardzo dobry ale trzeba sobie powiedziec wprost - jak ktos nie lubil DMC tak zrzygda sie na widok Bayonetty ;).

 

No niestety port to porazka (ale co to za nowosc ?) szczerze zreszra spodziewalem sie czegos gorszego, az tak zle na szczescie nie jest bo spowalnia powaznie tylko na przerywnikach.

 

Generalnie to DMC, tylko ze uczymy sie combosow od nowa (ale przynajmniej 85 % to podstawy ktorych sie juz uczylismy) + kilka nowosci w systemie.

 

O i jak ktos narzekal na kamere w Sigmie 2, to po prostu musi w to zagrac :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dobry szpil, bardzo dobry ale trzeba sobie powiedziec wprost - jak ktos nie lubil DMC tak zrzygda sie na widok Bayonetty ;).

Ja lubie i tym bardziej oczekuje tej pozycji. Choc nowym DMC tez bym nie pogardzil.

 

No niestety port to porazka (ale co to za nowosc ?) szczerze zreszra spodziewalem sie czegos gorszego, az tak zle na szczescie nie jest bo spowalnia powaznie tylko na przerywnikach.

Coz, widocznie nie mozna miec wszystkiego.

Chociaz nadal mam nadzieje, na poprawe chociaz niektorych elementow gry. Juz nie raz bylo, ze poziom dema znacznie odbiegal od wersji ostatecznej jaka laduje na polkach sklepowycj...

Odnośnik do komentarza

Oj nie sadze aby pelna wersja byla lepsza od dema... Hehe nie bez powodu na koncu jest napisane "Converted by SEGA". Poprostu wyraznie ma byc pokazane kto s(pipi)il robote xD

 

Ogolnie gra jest calkiem niezla. Grafika tez jest w miare OK, szczegolnie wykonczenia bossow wygladaja efektownie. Szkoda tylko, ze framerate to 20-30 klatek, podczas gdy powinno byc stale 60... <_< Poza tym kamera ssie pale.

Odnośnik do komentarza

Na poczatku sceptycznie podchodzilem do tej gry, ale kiedy zagralem w demo, to powoli zaczynam zmieniac zdanie. Grafika jest niezla ( chodz przycina), animacja bohaterki rowniez niezla ( sexy kreci bioderkami :D ) i zadyma zapowiada sie na konkretna. Wprawdzie czasami na ekranie jest chaos i nie wiem wogole, gdzie wiedzma sie znajduje, ale ogolnie podoba mi sie ( moze dlatego ze dawno w slashera nie gralem). A wogole to kiedy premiera? Moze jeszcze zdaza poprawic bledy...

Odnośnik do komentarza

Jezeli panowie odpowiedzialni za stworzeniego pierwszego, gienialnego DMC, odpowiedzialni sa za stworzenie Bayonetta, to ja wymiekam. Ich tworcze moce chyba wyparowaly wraz z zakonczeniem prac nad DMC. Poza tym, ze laska ma dwie giwery, nie widze absolutnie tutaj DMC. I gdzie ta kosmiczna GRAFA, ktora zachwycal sie serwis polygamia.pl. Pytam sie gdzie?... Bayonetta to dla mnie dowod, ze gatunek wymarl. Jak dla mnie szumne zapowiedzi zamienily sie w bardzo dobrego przecietniaka na mocne 8. Wracam do Ninja Gaiden 2. Narty

Odnośnik do komentarza

Postawiono na te same karty co przy produkcji DMC, a jak ktos tego nie widzi to chyba sciagnal inna Bayonette z tego japan store (calkiem mozliwe :P).

Ogolnie zgodze sie z tym ze niektore ciosy czarownicy sa przebajerowane i generalnie g.wno widac - dla fatalistow ktorzy lubia sie bawic w uber kombo moze to nie przejsc i w tym jest glowny grzech tej gry ... Jest po prostu duzo duzo duzo bardziej chaotyczna, niby system polega na tym samym, niby wydaje sie bardziej casualowy ale, cos mi mowi ze tym razem targetem nie do konca byli hardkorzy (ci ziemni).

Odnośnik do komentarza

I gdzie ta kosmiczna GRAFA, ktora zachwycal sie serwis polygamia.pl. Pytam sie gdzie?...

 

Na X360 - sprawdzilem oba demka i roznica jest kolosalna - a jak czlowiek odpala Clocktower to wymieka calkowice, to co tam sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie, 60 klatek tez robi swoje.

Odnośnik do komentarza

Ma prawo, tyle ze walek odnosil sie do Polygamii, ktora opisywala wersje na X360.

 

Na X360 jest jeden level wiecej - Clocktower, natomiast walka z bossem w drugim levelu urywa sie zaraz po "machaniu mostem". Na PS3 mozna walczyc do konca. Chyba ktos juz o tym pisal wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Największy lol roku :) Nie dość, że gra wygląda "tylko" bardzo dobrze (gdzie tam do poziomu największych tuz graficznych na PS3), to na dodatek w porównaniu do wersji na X360, wypada bladziutko. Sega się popisała. Ostatnio czytałem, że japońska wersja ma mieć blokadę regionalną, wszystko przez fakt tych wszystkich niedoróbek, które mają być wyeliminowane w anglojęzycznej wersji gry.

 

Mnie ten tytuł w ogóle nie grzeje, ale niesmak mi, jak się traktuje posiadaczy PS3.

 

PS3 vs X360

http://www.gfdata.de/archiv09-2009-gamefront/4534.html

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...