Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DLC Week of January 6th - Roy Orbison Pack!

 

"Happy New Year! It is my distinct pleasure (being a huge fan and all) to announce that next week's DLC will be 6 tracks by the legendary Roy Orbison. What a way to kick off 2009!

 

Claudette

In Dreams

Mean Woman Blues

Oh, Pretty Woman

Ooby Dooby

You Got It

 

All tracks are masters. Tracks will be available each for $1.99 (160 Microsoft Points) or $9.99 (800 Microsoft Points for Xbox 360) for the full pack. The Roy Orbison pack will release on Tuesday, January 6th on Xbox 360 and Thursday, January 15, 2009 for PS3 (due to the holiday break)."

 

http://www.rockband.com/forums/showthread....362#post1750362

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

pytanie do tych ktorzy maja headset. Czy jak gracie online z kims to tez ich nie slyszycie w sluchawce tylko przez glosniki? W innych grach nie zauwazylem tego ( burnout, lbp ) a w rb wlasnie tak jest. I czy headset sam sie wycisza podczas grania juz songa, bo nie wiem czy przypadkiem nie denerwowalem ludzi nawalajac w perke ;p

Odnośnik do komentarza

A ja mam kilka pytań co do acziwów.

 

Band Savior

Be a savior three times during a single song.

20 Punktów - To znaczy, żeby 3 razy uratować podczas piosenki, tak?

 

The San Dimas 4th Annual Award

Compete in a Battle of the Bands event.

15 Punktów - Da się zrobić to we 3?

 

Along for the Ride

Beat an instrument-specific challenge while playing another instrument.

10 Punktów - Zrobiłem Guitar Legend śpiewając. Czy coś innego jest?

 

The Final Countdown

Unlock an Impossible Challenge.

15 Punktów - Kiedy to się odblokowuje? Karierę "ukończyłem" tzn. zrobiłem "Rock Immortal Inductee" i teraz wszystkie piosenki już mam.

 

I to raczej wszystko, bo resztę sam postaram się zrobić, a za endless setlist nawet się nie zabieram.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

1. Yep, o to biega.

2. Można nawet w pojedynkę, zależy od eventu. Ja niestety nie mogę zrobić tego aczika. Pewnie dlatego, że nie mam golda.

3. Grając we dwóch, załóżmy challenga tylko dla gitary, jeden obsługuje właśnie wiosło, a drugi mikrofon. Ten drugi dostaje aczika.

4. Musisz grać challenge, w końcu wpadnie. Postępy w karierze nie mają tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...