Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Płakać to będę jak Tevez albo Rooney(ten to mission impossible) opuszczą Old Trafford.Ronaldo choć świetny nigdy nie będzie mieć w sercu United ani jakiegokolwiek innego teamu.Na 1 miejscu jest on sam i kasa.Do tego jego frustracje i wymuszanie fauli denerwuje chyba wszystkich ludzi co choćby raz widzieli go w akcji.Ja wielokrotnie powtarzałem- toleruje Ronaldo bo gra i przyczynił się do wielu sukcesów MU w ostatnich latach i to jest niezaprzeczalne.W każdym innym klubie będę mieć go w du.pie.

 

Co do ligi mistrzów-nie mogę się doczekać finału,na prawdę od tak dawna nie czekałem na żaden mecz jak na ten.

Odnośnik do komentarza

Święte słowa, w ManU na Ronaldo tyra cała ekipa: Rooney, Park, Carrick, Anderson. Marzę o jego przejściu do Realu, bo tam nikt nie ułoży taktyki pod niego, tak jak w reprezentacji, gdzie nic nie zdziałał. Plusem dla CR7 będzie to, że w Hiszpanii będą mu wszystko gwizdać, każdy upadek. Nie cierpię tego typa. ale jest genialny, nie można mu tego odmówić. Najlepszym na świcie nigdy chyba dla mnie nie będzie, 0 charyzmy, 0 walki, a możliwości ma na boga piłki. IMO na transferze zyska i ManU i Real, ale to dopiero za rok.

Odnośnik do komentarza
Akurat po CR7 płakał nie będę, bo za nim nie przepadam, więc fail. Jakiś inny przykład ?

 

Tevez?Akurat go nie chcę ,ale to byłaby widoczna strata.Villa,Silva,Ronaldo,Kaka,Ribery,Clichy.Piłkarze,o których każdy marzy żeby zagrali w jego drużynie są najbliżej Realu.Perez na prawdę jest jedynym człowiek zdolnym do sprowadzenia tych piłkarzy.Tylko on potrafił wyciągnąc Figo,Ronaldo,Beckchama,Zidane.I wyciągnie też tych.

Odnośnik do komentarza
Akurat po CR7 płakał nie będę, bo za nim nie przepadam, więc fail. Jakiś inny przykład ?

 

Tevez?Akurat go nie chcę ,ale to byłaby widoczna strata.Villa,Silva,Ronaldo,Kaka,Ribery,Clichy.Piłkarze,o których każdy marzy żeby zagrali w jego drużynie są najbliżej Realu.Perez na prawdę jest jedynym człowiek zdolnym do sprowadzenia tych piłkarzy.Tylko on potrafił wyciągnąc Figo,Ronaldo,Beckchama,Zidane.I wyciągnie też tych.

Nie zapomnij jeszcze o Messim, Xavim, Iniescie, Lampardzie, Gerrardzie, Torresie, Rooneyu i kilku innych. Oni tez sa za(pipi)iscie blisko Realu. Ale nie przejda, jesli ty ich nie chcesz. Dzizas, ta 10 w twoim nicku to wiek chyba.

Odnośnik do komentarza
Akurat po CR7 płakał nie będę, bo za nim nie przepadam, więc fail. Jakiś inny przykład ?

 

Tevez?Akurat go nie chcę ,ale to byłaby widoczna strata.Villa,Silva,Ronaldo,Kaka,Ribery,Clichy.Piłkarze,o których każdy marzy żeby zagrali w jego drużynie są najbliżej Realu.Perez na prawdę jest jedynym człowiek zdolnym do sprowadzenia tych piłkarzy.Tylko on potrafił wyciągnąc Figo,Ronaldo,Beckchama,Zidane.I wyciągnie też tych.

Nie zapomnij jeszcze o Messim, Xavim, Iniescie, Lampardzie, Gerrardzie, Torresie, Rooneyu i kilku innych. Oni tez sa za(pipi)iscie blisko Realu. Ale nie przejda, jesli ty ich nie chcesz. Dzizas, ta 10 w twoim nicku to wiek chyba.

Bliżej Realu niż innych drużyn.O to mi chodziło pisząc poprzedniego posta.Fani Barcelony też się w czoło pukali jak się im mówiło,że Figo(kapitan!)przejdzie do Realu.Z Perezem w fotelu prezesa Real może mieć każdego zawodnika.Calderon nie potrafił ściągnąć żadnego cracka.Perez ściągał takiego co roku.Teraz polityka gwiazd i wychowanków może wypalić bo Perez wie jakich błędów należy nie popełniać.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, czy ta N-ka jest taka zaje.bista ? Przecież na niej można oglądać praktycznie tylko Ligę Mistrzów, reszta to jakieś odpadki. No chyba, że kogoś interesuje liga cypryjska itp. W C+ są przecież najlepsze ligi europejskie + liga polska i NBA, a w N tylko co 2 tygodnie coś ciekawego. Ale to nie temat na gadanie o telewizji, tylko o Lidze Mistrzów ;)

 

Btw. najpierw gadali, że Polsat będzie miał prawo do dwóch meczów w tygodniu, a teraz zmienili zdanie. Ma ktoś wiarygodne źródło, żeby się przekonać jak to w końcu jest ?

 

____________________________

 

 

Jeszcze niecały tydzień i wielki FINAŁ :) Czemu tutaj taka cisza? O meczu Chelsea - Barcelona trąbiliście przez milion stron.

Odnośnik do komentarza

Tak gadacie na tego Ronaldo, jakby był zwykłym przeciętniakiem, po którego odejściu MU nic by nie stracił. Przecież on tam ma udział w połowie bramek, czy to sam podaje, czy strzela. Do tego dobrze gra głową (jak chyba żaden skrzydłowy :)). Fakt, że zachowuje się jak ciota, ale jednak lepiej niech zostaje w MU, bo bez niego będą grać jak z Zenitem. :]

Odnośnik do komentarza

Barcelona ma i tak przerąbane, bo ślepi angielscy kibice, nawet jakby Barca zagrała futbol z kosmosu, to będą wypominać jej te nabijane ręce i przewracanie sie o powietrze przez Chelsea :)

 

Wierzę jednak, że drużyna która przez aktywny sezon grała futbol z kosmosu sięgnie po zasłużone trofeum, i w Europie wygra ładna piłka. Jak wygra MU, to też wygra ładna piłka i nie będę miał żalu, ale jako kibic Blaugrany, będę kibicował mistrzom Hiszpanii. Będzie to kolejny triumf tego kraju i w zasadzie jego piłkarski czas chwały ;)

Odnośnik do komentarza
Polsat ma tylko środowy mecz, chyba że polski klub będzie grał we wtorek. Za to obiecują cały wieczór z LM, a nie tylko skrawki jak było dotąd w TVP. Ja się cieszę, bo w czerwcu kończy mi się złodziejska umowa z C+ i biorę n-ke i jazda :D

 

A ja czekam jeszcze ponad rok aż mi sie skonczy N-ka i C+ wezme, nie powiem fajnie moc ogladac tyle meczy LM ale jednak wolałbym w weekendy oglądać najlepsze ligi, a nawet jeśli wezme C+ to planuje jeszcze ta telewizje na karte za 10zł miesiecznie i tam jest NSport, a na nim zawsze leca najlepsze mecze w 5.1 i HD.

 

Jutro remis , a w dogrywce Barca, jak nie dają rady w dogrywce to ManU w karnych wygra :(

 

Oby Barca wygrała, jak ja ManU nie lubie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...