Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wygrała najwspanialsza drużyna wszechczasów. Najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej potwierdził soją klase. Leo Messi kocham Cie <3<3<3. Jednak jest jeszcze troszku sprawiedliwości na tym świecie. Dziękuje, dobranoc. Visca el Barca.

 

Miernikiem dla oceniania, ktora druzyna jest najwspanialsza w historii sa zdobyte puchary. Oczywiscie chodzi Milan i Barca nigdy tyle nie osiagnie;]

Odnośnik do komentarza
Tylko czy ktoś bedzie pamiętał za rok ten strzał rozpaczy Barcy i to że Chelsea była lepsza w półfinale. Liczy sie ten mały napis wygrawerowany na pucharze FC Barcelona.

 

Czyli co, wedlug ciebie trza cieszyc miche bo wygrala barcelona dzieki chu.jowym przepisom po dwoch rownych meczach, rozstrzygajac tak wazne spektakle zasada zdobytych na wyjezdzie bramek. Wiesz co znaczy slowo remis? Jak sobie znajdziesz w internecie i przemyslisz post Ryska to mozesz wrocic, grzecznie przeprosic i laskawie nie pier.dolic takich glupot jak w cytacie powyzej.

Hehehe spoko ja nie bede nikogo przepraszać za zasady które ja nie ustalałem. Przepisy (zwiazane z bramka na wyjeździe) są takie same od kilku lat i tego nikt nie kwestionuje. Wszystkie drużyny występujące w pucharach akceptują takie przepisy i z takimi grają.

Może i Chelsea Była lepsza ale Ty Forebode i Ty sir_ryszard i Ja wszyscy zapomnimy że chelsea przegrała niezasłużenie, nie ona pierwsza i na pewno nie ostatnia. Taki po prostu jest sport. Tak jak pisałem wcześniej w poście do historii przejdzie ten

Napis FC Barcelona który jest wygrawerowany na pucharze LM. To za 20 lat będą pamiętać ludzie!

I oczywiście bez napinek ;)

Odnośnik do komentarza
najlepszą drużyną europy została fc barcelona tyle,na pewno każdy z barcy grał najlepiej,ale najlepsi zawodnicy meczu to xavi,messi,iniestanie chelsea nie manu tylko barca jest najlepsza w europie w 2009 roku nic tego niezmieni.nawet szpakowski mówił że chelsea w półfinale grała antyfutbol!

 

Szpakowski to mowil dzis tez, ze to Scholes strzelil na 2:1 w 1999, by 5 minut pozniej powiedziec, ze szkoda ze wtedy nie gral, wiec to nie jest dobry autorytet jezeli chodzi o znajomosc futbolu.

Odnośnik do komentarza

No i dobrze się stało. Milan nadal ma szansę na wywalczenie, a później obronę LM jako pierwszy.

 

Co do meczu... jutro już go nie będę pamiętał. Nie było sędziego, który by gwizdał z du.py, nie było bramek, które wgniatały w fotel, nie było rąk, których nie było, a które były już tam wcześniej. Jedynie może dyspozycję Puziola zapamiętam jakoś do niedzieli. No i jak stusześćdziesięciodziewięciocentymetrowy krasnal strzela głową bramkę obronie, która łącznie mierzy prawie 6 metrów...

 

PS. Szpaku nie mówił Puziol, tylko "puść ją" (ewentualnie "puść ziom") w takim slangu boiskowym - "puźzią".

 

Nuda... wracajmy do dyskusji o dwumeczu z Chelsea ;P To była ta ręką tam, czy dopiero potem się pojawiła?

Odnośnik do komentarza

Polak - szczerze? Za 20 lat ja już nie będę pamiętał kto zdobył w 2009 roku Ligę Mistrzów. Zapytasz dlaczego? Ano dlatego, iż chyba zbyt często się te rozgrywki odbywają. Ja wiem, że to uczta dla kibiców futbolu, ale ja np. odczuwam lekki przesyt, bo co roku widzę te same zespoły i na któryś musi paść. W tym roku na FC Barcelonę. Tak co trzy lata, między Mistrzostwami Świata, a Mistrzostwami Europy jakby się taka Liga Mistrzów odbywała, nie obraziłbym się. ^^

 

Idę spać, bo jutro mam na rano. Od siebie tylko dodam: Visca el przepisy! <ironia mode off> xD

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

No i już wiadomo przez kogo Barca wygrała:

 

Tuż po wygranym 2:0 finale Ligi Mistrzów z Manchesterem United na rzymskim Stadio Olimpico trener Barcelony Josep Guardiola w wywiadzie dla telewizji Rai powiedział: "Dedykuję to zwycięstwo Paolo Maldiniemu - mistrzowi podziwianemu przez całą Europę".

 

Wsio w tej sprawie. Dziękuję. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Może i Chelsea Była lepsza ale Ty Forebode i Ty sir_ryszard i Ja wszyscy zapomnimy że chelsea przegrała niezasłużenie, nie ona pierwsza i na pewno nie ostatnia. Taki po prostu jest sport. Tak jak pisałem wcześniej w poście do historii przejdzie ten

Napis FC Barcelona który jest wygrawerowany na pucharze LM. To za 20 lat będą pamiętać ludzie!

I oczywiście bez napinek ;)

 

Ok, wlasnie przyznales ze Chelsea byla lepsza. To dlaczego lepsza druzyna nie miala szansy przejsc dalej? BO MAMY TAKIE PRZEPISY.

 

Sport jest rozny, w zaleznosci od dyscypliny, ale niezaleznie od niej okreslaja go PRZEPISY, ktore moga byc w pewnych punktach absurdalne. Tak jak w zaistnialej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję...Barcelonie, ze to, że była/jest lepsza. Dziękuję za finał marzeń, za bramki, za sędziego, który nie popełniał błędów, za Sylvinho, który się wspaniale sprawdził, za Puyola, który wiedział gdzie footbolówka poleci i jak ją zablokować. Dziękuję za mecz z Chelsea i za spekulacje "co by było gdyby", dziękuję za wszystko co zobaczyłem w finale...warto było. Dziękuję za zwycięstwo football'u, za kreację Guardioli i za piękne bramki E'Too i Messi'ego...Jestem spełniony...

Odnośnik do komentarza

Ten kto narzeka na przepis dotyczacy bramek na wyjezdzie jest co najmniej dziwny.

Kto w pierwszym meczu kazal CFC murowac bramke?Mogli juz tam pokazac pazur ,ale po co c'nie?Lepiej bylo w 11 na swoim polu karnym siedziec.Los ,sedziowie i dopiszcie sobie kto tam jeszcze, ich pokaral.Takiej druzynie nie nalezal sie final.Przepis jest jaki jest i druzyny z niego korzystaja.

Wesolo sie czyta teraz jeki nawet nie fanow CFC czy MU ale takich sezonowych krzykaczy ktorzy musza po kims pojechac.Ich nawet pilka nie intersuje a oni sami wpisuja sie zgrabnie w schemat ludzi pokroju ktorzy uwazaja M$ to shit a Metallica skonczyla sie na Kille'm All etc.Trole w skrocie.

 

Na koniec co mnie rozbawia:

Gratulacje dla drużyny która nie powinna w ogóle zagrać w finale . Chelsea pokonałaby dziś Manchester i Frank Lampard uniósłby puchar do góry . Może za rok 4 drużyny angielskie w półfinale ?

Dzieki dude.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

FcBarceloooooooooooooooooooooooona ;] Co to się wczoraj za cuda działy normalnie szczena opada -Guardiola jako trenerski szczawki zdoby wszystko co się da w pierwszym sezonie, niewolnik wypuszczony z klatki strzela kolejny raz dla barcy w finale i to już na samym początku meczu ,messi który swojego pierwszego gola angolom strzelił z głowy , puyol który oczarowywał tym że pod swoją bramką odbierał Cr7 piłke praktycznie można powiedzieć że był nie do przejścia!a pod bramką van der saara tez często się pokazywał;)A jak połozył krystyne jej zwodem markowanie+pieta -MISTRZOSTWO!!! Nie będę ukrywał że się wku.rwe ciesze :D A krysta twarda wczoraj była nawet nie płakała!!

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Jeśli chodzi o międzynarodowe trofea to Milan ma ich najwięcej, na drugim jest Boca Juniors.

 

Ale gros tych międzynarodowych trofeów nikogo nie obchodzi poza fanami Milanu. Nikt z odrobiną zdrowego rozsądku nie powiem, że sukces w Pucharze Europy/ LM jest równy z sukcesem w PZP albo ze śmiesznym Superpucharem Europy. Sorry fanboje, ale przegrywacie z Realem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...