Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Andrzej, tu nawet nie chodzi o stwiedzenie kto byl lepszy, tylko o to, ze sedziowanie jest stronnicze. Barca gra pieknie i nie potrzebuje pomocy sedziow. Sami sa w stanie sobie poradzic.

 

Zmieniajac temat na ManU - Schalke.

 

Ktos spodziewa sie niespodzianki? Na razie Manchester panuje spokojnie nad gra. Schalke wzniesie sie na wyzyny i doprowadzi do dogrywki?

 

Edit. Pograne. Valencia i Manchester jest juz na bank w finale.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Niech fani "Derbów Europy" patrzą jak powinien wyglądać półfinał LM.

 

Aha i tam przy akcji Valenci, co przez chwilę stał przed Neuerem, wcześniej faulowany był bodajże Nani, pomijając czy tam powinien być wolny czy nie to jakoś Portugalczyk nie ryczał na ziemi mimo, że poleciał chyba już nawet na pole karne. Jak widać można.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Tu już jest pozamiatane choć nie mogę powiedzieć, że piłkarzom Schalke brakuje chęci. Po prostu nie maja doświadczenia LM i umiejętności, które pozwoliłyby na zagrożenie Czerwonym Diabłom. Dobrze będzie zobaczyć tych ostatnich w finale.

 

Jako, że nie odniosłem się jeszcze do wczorajszego meczu zrobię to pokrótce. Po pierwsze: pierwsza bramkowa akcja Realu to żenada i skandal. UEFA powinna wziąć sprawę pod lupę. Po drugie: wstyd mi za Busquets'a i Pedro. Ten drugi jest tak szybki i utalentowany jak skory do absurdalnych reakcji na mini dotknięcia rywala. Natomiast Busquets nie powinien bezcześcić szaty Barcelony swoim parszywym cielskiem wychudłego gnoma. Tak jak przed dwoma laty podobała mi się jego gra w finale tak teraz nie jestem w stanie odnieść się do jego osoby w jakichkolwiek pozytywach. Zawsze stałem i będę stał za Barceloną, która tak czy owak wygrałaby ten dwumecz (Real nie grał niczego co by miało ten stan rzeczy zmienić), ale niesmak po debilnych decyzjach sędziów i kalaniu futbolu tarzaniem się po murawie zostanie na długo. Pique biegnący do linii autu z grymasem na twarzy by za sekundę wpaść na boisko jak dziki, Busquets łapiący się za swój krzywy ryj będąc faulowanym po nogach, Pedro zwijający się jakby ktoś młotem pneumatycznym pojechał mu po stopach, nieudolny Real znajdujący sposób na grę w chamskim deptaniu leżących (mecz pierwszy). Jedynie Messi, Afellay, Xavi, Iniesta, Puyol i Villa bronili sportowego honoru Blaugrany. Zupełnie nie spodziewałem się symulowania po Mascherano.

 

Cieszę się na finał bo spotkają się dwie drużyny grające finezyjny, kombinacyjny futbol. Mam nadzieję, że obie pogonią sobie solidnego kota.

 

 

...ale cały czas kibicuję Barcelonie :tongue:.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jako, że nie odniosłem się jeszcze do wczorajszego meczu zrobię to pokrótce. Po pierwsze: pierwsza bramkowa akcja Realu to żenada i skandal. UEFA powinna wziąć sprawę pod lupę. Po drugie: wstyd mi za Busquets'a i Pedro. Ten drugi jest tak szybki i utalentowany jak skory do absurdalnych reakcji na mini dotknięcia rywala. Natomiast Busquets nie powinien bezcześcić szaty Barcelony swoim parszywym cielskiem wychudłego gnoma. Tak jak przed dwoma laty podobała mi się jego gra w finale tak teraz nie jestem w stanie odnieść się do jego osoby w jakichkolwiek pozytywach. Zawsze stałem i będę stał za Barceloną, która tak czy owak wygrałaby ten dwumecz (Real nie grał niczego co by miało ten stan rzeczy zmienić), ale niesmak po debilnych decyzjach sędziów i kalaniu futbolu tarzaniem się po murawie zostanie na długo. Pique biegnący do linii autu z grymasem na twarzy by za sekundę wpaść na boisko jak dziki, Busquets łapiący się za swój krzywy ryj będąc faulowanym po nogach, Pedro zwijający się jakby ktoś młotem pneumatycznym pojechał mu po stopach, nieudolny Real znajdujący sposób na grę w chamskim deptaniu leżących (mecz pierwszy). Jedynie Messi, Afellay, Xavi, Iniesta, Puyol i Villa bronili sportowego honoru Blaugrany. Zupełnie nie spodziewałem się symulowania po Mascherano.

w sumie muszę się zgodzić z każdym zdaniem tego posta, niestety :(

Odnośnik do komentarza

Haha, Borek w loży szyderców jak zniszczyl el Kowalczyka

 

K: Nie mówię że Ronaldo faulował

B: Dlaczego więc sędzia nie odgwizdał faulu na Ronaldo, nie uznał bramki dla Realu, a odgwizdał faul dla Barcelony?

K: Widocznie sędzia tak uznał

B: xD

 

Nawet naczelny kibic Barcelony na weszlo i Polsat nie wiedział co powiedzieć.

 

400px-Trollface_HD.jpg

Odnośnik do komentarza
K: Nie mówię że Ronaldo faulował

B: Dlaczego więc sędzia nie odgwizdał faulu na Ronaldo, nie uznał bramki dla Realu, a odgwizdał faul dla Barcelony?

K: Widocznie sędzia tak uznał

B: xD

 

Nie do wiary, Borek nie dostrzegł, że przy starciu Pique z Ronaldo sędzia nie zastosował korzyści (nie dostrzegł przewinienia Hiszpana). To dlatego De Bleeckere nie powrócił do faulu na CR7, a odgwizdał przewinienie na Mascherano.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...