Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie najbardziej jednak irytuje nazywanie Barcy kosmiczną, drużyną wszechczasów etc epitety, ja się pytam dlaczego nic takiego nie mogłem usłyszeć po tym jak Real zniszczył Valencię niedawno? Albo jak MU wkręcił w glebę Schalke? W tych obu przykładach zarówno Real jak i MU grali fantastycznie.

 

Dlaczego? Bo dla niektórych jest różnica między wygraniem meczu z Schalke, a wygraniem Ligi Mistrzów. Cóż, musić zrozumieć tych dziwnych ludzi.

 

3 zwycięstwa w LM w przeciągu 6 lat - czegoś takiego dokonało tylko kilka drużyn w latach 70. (Ajax, Bayern, Liverpool), potem Milan w 90. i Real na przełomie wieków.

 

 

Powiem tak, reprezentacja Hiszpanii ma praktycznie taki sam środek jak Barca, a jakoś podczaś MŚ 2010 wszyscy grali z nimi jak równy z równym, w grupie wtopili nawet ze Szwajcarią, a całą fazę pucharową przejechali na 1:0. Dlaczego nie można tak zagrać z Barcą? No ja tego nie rozumiem...

 

Jak ty w meczach typu "cały mecz w okolicy pola karnego rywali, Hiszpania 20 strzałów, rywal jeden" widzisz granie "jak równy z równym", no to też ci powiem, że niektórzy mają inny ogląd sytuacji. Zagrać z Barcą tak można, no i się przegra, tyle że jednak Messi robi różnicę, więc nie jednym golem, a dwoma.

Odnośnik do komentarza

Kibicowi Realu pozostaje właśnie takie zachowanie i szukanie zaczepek,bo z czego innego ma się cieszyć?

Serio przykre to.

 

Z pucharu hiszpanii to tak odpowiadając na pytanie.

Faktycznie trofeum na miarę galacticos :potter:

Jak na pierwszy sezon Mourinho nie jest źle zrównać się poziomem z Barcą co? :]

Odnośnik do komentarza
Jak na pierwszy sezon Mourinho nie jest źle zrównać się poziomem z Barcą co? :]

 

Rozumiem ze to jakies podchwytliwe prowo?

No ^^

Jeśli to jest osiągnięcie Mourinho i Realu,to przypomnij sobie co zdobył Guardiola w pierwszym swoim sezonie w FCB.

Ale on nie musiał walczyć z najlepszym zespołem Realu w historii ;)

 

Cóz poczekamy zobaczymy co będzie w sezonie 11/12

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Pierwszą przeszkodą Wisły na drodze do Ligi Mistrzów będzie łotewskie Skonto Ryga. Losowanie par II rundy eliminacji Ligi Mistrzów odbyło się w szwajcarskim Nyonie. Pierwszy mecz krakowianie zagrają na wyjeździe.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65041,9815081,Liga_Mistrzow__Skonto_Ryga_rywalem_Wisly_w_II_rundzie.html

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...