Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedź grupy na Weszło:

 

"Trzy ekipy wielkiego formatu i jeden Kopciuszek. A zatem, bez przynudzania - Chelsea z pierwszego, a dalej Juve lub Szachtar. Skoro wszystko już jasne, skorzystamy z okazji i przedstawimy skazanego na pożarcie debiutanta z Danii - Nordsjaelland."

 

 

 

Oraz przypominamy klasyk dotyczący grupy D:

 

"Grupa śmierci, w której – mimo wszystko – daleko przed resztę powinien odjechać Manchester City z Roberto Mancinim za kółkiem. (...) Jeśli na tle "The Citizens " okaże się, że "Królewscy" to nawet nie Ferrari z zatartym silnikiem, a Cinquecento... wolimy nie myśleć, co mistrzowie Anglii zrobią w następnych spotkaniach z Dortmundem i Ajaksem."

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut przed końcem strzela Galatasaray, a parę minut później - Celtic. It is over.

 

 

 

Oczywiście wielki nieomylny ekspert sportów wszelakich ogqozo typował zupełnie inaczej.

 

Niekompetencja nie polega na tym, że ktoś wytypował 1 a wyszło 2, tylko jak bardzo ludzie piszący profesjonalnie o piłce nożnej nie mają pojęcia, jak grają w piłkę tak znane ekipy jak Chelsea czy City. Według nich, były nienaruszalnymi potentatami, ale na jakiej podstawie - zapewne nigdy się nie dowiemy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem w pierwszym zdaniu odpowiedzi na twojego posta, nie chodzi mi o zabawę w celne typowanie. Jeśli nie masz ochoty się przejmować tym co się do ciebie pisze, zawsze lepszą opcją od durnych docinek jest niepisanie niczego.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Manchester przegrał, ale teraz się wkurwią i dojadą City.

 

No na pewno ta porażka odpoczynkowego składu w meczu o pietruchę ich zdruzgotała.

 

Zresztą wiadomo nie od dziś, że United bez Van Persiego to nie jest ekipa na 1/8 finału. Ale po to kupili Van Persiego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mamy pary 1/8.

 

Schalke - Galatasaray

Juventus - Celtic

Bayern - Arsenal

Borussia - Szachtar

Barcelona - Milan

Manchester - Real

PSG - Valencia

Malaga - Porto

 

O Ty chamie, wyprzedziłeś mnie o sekundę.

 

W sumie fajne wyrównane pary, no może tylko Milan nie ma po co wychodzić na murawę.

Ja tego screena widziałem jak się tylko losowanie zaczęło i podpis "testowe losowanko", nie wiem ocb, ale dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...