Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No szczerze mówiąc, jako kibic Realu- przeżywałem męczarnie. Strasznie niedokładny i niepoukładany Real, dodatkowo z deficytem kreatywności w środku pola. Bardzo odczuwam brak Modrica, który będzie istotnym wzmocnieniem. Nie miał kto tworzyć przewagi, gdy gra toczyła się w środku pola i żaden z pomocników nie był w stanie zgubić rywali. Nawet Isco, mimo iż był najlepszy z graczy ofensywnych, nie pokazał się z najlepszej strony. Słabo Ronaldo, mimo bramki i asysty, tradycyjnie nic nie pokazał. Bale również słabo zagrał, zdecydowanie z minuty na minutę coraz gorzej. Chyba cierpi przez negatywną prasę, jedna dobra akcja nie dodaje mu pewności, ale jedno złe podanie strasznie go dołuje. Real miał furę szczęścia, że nie skończyło się na 1:1 i nerwach na Bernabeu. Niech wraca Chorwat, to ta gra jakoś będzie wyglądała. 

Na plus gra Lucasa Silvy, ciekawy piłkarz, oby Carlo na niego zaczął stawiać, zamiast na Khedirę.

Odnośnik do komentarza

ROnaldo słabo mimo bramki i asysty. Dzieki niemu real jest praktycznie w cwiercfinale ale słabo. Isco, nie grął kompletnie nic ale najlepszy z graczy ofensywnych. 

 

Nie wiem błażej co ćpiesz. Od isco słabszy był chyba tylko bale. Zero kreatywnosci, same straty. Bale to jakas porazka, miał chociaz jedno celne podanie? Ronaldo najwiecej prób w ataku, benzema oprócz jednego strzału tez zero. gdyby nie dzisiaj przebłyski Ronaldo real by ten mecz udu.pił i takie są fakty. 

Oczywiscie mecz ronaldo nie był świetny, bo ciezko by było o to kiedy cąły real grał słabo ale na całe szczescie shalke grało jeszcze wieksze dno. No nic, z taką grą zatrzymamy sie na nastepnej fazie jesli sie coś nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Dzieki niemu real jest praktycznie w cwiercfinale

Takie "asysty" jaką zanotował Ronaldo przypominają mi jak Bóg strzelił pamiętnego gola z Getafe po rajdzie przez pół boiska, a Xavi żartował później, że wszyscy mówią o strzelającym, ale nikt nie zwrócił uwagi na asystującego. No, ok statystyka jest, ale ten gol to jest praktycznie klasyczne zrobienie coś z niczego w tym przypadku w wykonaniu Marcelo. Takich podań, które same w sobie nie stwarzają zagrożenia pod bramką wykonuje się podczas meczu dziesiątki. Za to przy golu Ronaldo asystujący miał ZDECYDOWANIE większy udział, (to są sytuacje z gatunku: napastnik powinien wykorzystać), no ale tak, to dzięki CR7 Real jest praktycznie w ćwierćfinale, Marcelo czy Carvajal przysłużyli się Realowi znacznie mniej.

Oczywiście nie zgadzam się też, że Ronaldo był słaby czy coś, bo to jest zwykłe przeginanie w drugą stronę. Rozumiem też płacz fanów za Modricem, ale to jest architekt gry Realu i statsy Kryśki tylko skorzystają na jego powrocie, więc Kabi, szanuj zdecydowanie bardziej.

Odnośnik do komentarza

No tak, Ronaldo jest skuteczniejszy niż Benzema, ale tak jak pisałem, to jest typ sytuacji za wykorzystanie której napastnikowi nikt pomnika budować nie będzie, za to gol Marcelo jest z gatunku "cień szansy", zwłaszcza jak na obrońcę.

Odnośnik do komentarza

To jest własnie typowe. Specjalnie przytrolowałem, negowanie Ronaldo. Strzela zle, nie strzela zle, asystuje zle, nie asystuje zle. 

A pajgi juz zaczyna swoje mądrosci i pisanie o rzeczach oczywistych ktorych nie napisąłem to znaczy ze ich nie było (vide carvajal i marcelo)

 

Ronaldo i Marcelo byli najlepszymi zawodnikami realu w tym meczu. A Ronaldo nalezy sie szacunek bo próbowął cos ugrac bez linii pomocy ktorej w tym meczu real nie mial. Dwie bramki dzieki grze obroncow + Ronaldo. No z calym szacunkiem dla modrica ale ciekawe czy pociagnie tę grę bez wsparcia innych pomocnikow. No chyba ze Ancelotti zdejmie patałach bale i spróbuje grac kims kreatywniejszym który potrafii podac piłke a nie przejsc 2 zawdonikow i zatrzymac sie na trzecim. No ale tak, to tylko Ronaldo powinien nie wystawiac Carlo c'nie?


Benzema nadrabia w innych aspektach? W jakich oswiec mnie? Wogóle w przerwie meczu obierałem granata wiec moze przeoczyłem , grął on wogole w drugiej połowie?


Wiadomo ze Ronaldo aby strzelac potrzebuje paliwa wiec jak mozna byc takim idiotą żeby narzekac na niego kiedy nie istnieje linia pomocy? To tak jakby narzekac na napastnika san marino ze jest nieskuteczny.

Odnośnik do komentarza

No cóż, czasami trudno ogarnąć mi rzeczy oczywiste i wolę jak mam wytłuszczone, bo się gubię kiedy czytam np. gdyby nie Ronaldo, to był Real u(pipi)ł lub że Ronaldo praktycznie zapewnił awans Realowi. Zaznaczaj, że jak piszesz takie teksty, to jest trolling.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...