Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To prawda, zawsze jak odpalam jakiś film czy to od Sky czy od BT to mam "this content is not available in your country".

 

W każdym razie czytam angielskie stronki i samo oświadczenie BT, i wszędzie powtarza się "for free" and "to absolutely everyone". Może będzie się to wiązało z założeniem konta, nie wiem, zobaczymy.

 

Najwyżej zostaje TVP1 ze Szpakowskim, chyba nawet obejrzę, bo to już jego końcówka jeśli chodzi o komentowanie raczej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co do praw transmisji LM

 

 

Według nieoficjalnych doniesień Polsat nabył prawa do pokazywania piłkarskiej Ligi Mistrzów w latach 2018-21. Jak się okazuje, telewizja Zygmunta Solorza-Żaka może nie być jedyną, która będzie transmotować te rozgrywki. Do walki o sublicencję włączyła się TVP, która w zamian oferuje część praw do piłkarskich mistrzostw świata 2018 i 2022 lub Mistrzostw Europy w 2020 roku - informuje "Presserwis".

 

Informacja o zwycięstwie Polsatu w batalii o Ligę Mistrzów jest jeszcze nieoficjalna, więc nikt z TVP nie chce potwierdzać starań o sublicencję. - Jak będziemy wiedzieli, kto wygrał, zaczniemy stosowne rozmowy - mówi w rozmowie z "Pressem" wicedyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski. Informatorzy miesięcznika uważają jednak, że coś jest na rzeczy.

 

Liga Mistrzów to kolejne rozgrywki które - prawdopodobnie - straci platforma NC Plus. Niedawno na antenach Canal Plus oraz nSport przestały być pokazywane mecze lig włoskiej, hiszpańskiej i francuskiej (które przejął Eleven). Jeśli nieoficjalne informacje na temat Champions League potwierdzą się, NC Plus zachowa prawa już tylko do ligi angielskiej i LOTTO Ekstraklasy.

Za: Presserwis

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/media-tvp-walczy-o-lige-mistrzow-atrakcyjna-propozycja/ep3b8w

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No na pewno, finał Ligi Europy doskonale działał, jak było widać. Może pora teraz pytać o bajery z IP zamiast o 20.45. Ale podejrzewam, że ludzie zadowolą się TVP itp.

 

 

 

Nie miałem czasu się wkręcić w mecz specjalnie, pozwolę obu trenerom, obu taktycznym geniuszom mnie zaskoczyć. Ogólnie jak grają wiadomo. Prawdopodobnie Juve wystawi Barzgaliego i Alvesa na prawej flance, by odpowiedzieć na słynną już dla Realu grę na flankach. Może tylko Dybala i Higuain będą grać ofensywnie.

 

Z kolei Madryt może więc postawi na pomoc, a więc Isco zamiast Bale'a w jedenastce. Gareth Bale może stać się jednym z nielicznych piłkarzy, którzy wygrają finał LM w rodzinnym mieście (ostatni był Anelka w Paryżu 2000). Ale jeśli nie wyjdzie na finał LM w pierwszej jedenastce, wiadomo co ludzie będą mówić... Zapewne też Cristiano i Benzema będą grać mocno pomocnikowo.

 

 

Nie wiem, na kogo bym stawiał kasę. Ani ile goli się spodziewać... I kto strzeli 4 golasy, czy Ronaldo czy Dybala... 0-0 mnie nie zdziwi i wygrana Juve po zwalonym karnym przez Ramosa. Jak Juve wygra, Dani Alves zrówna się z Maldinim jako koleś, który zdobył najwięcej EUROPEJSKICH TROFEÓW. No i oczywiście jako motor drużyny w LM powinien dostać Złotą Piłkę.

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Bale ma grać od początku, według doniesień włoskiej prasy.

 

 

 

 

No to szwajcarski ekspress, czyli Liechtenstainer, będzie miał kupę roboty, hehehe.

 

 

Ja pier.dolę, Zizou, nie świruj. Isco od początku, a przy prowadzeniu 2-bramkowym w drugiej połowie niech wejdzie Bale. Jak od początku zagra Bale, to Real wyjdzie na prowadzenie dopiero w drugiej połowie :/

Edytowane przez Blaise
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Nie. Byłoby to haniebne dla piłki nożnej, gdyby trofeum obronił klub, który nabił sobie kiedyś liczbę PM, gdy grały tam cztery drużyny, który dominował w Hiszpanii dzięki sympatii socjalistów Franco. Forza Juve!

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...