Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale Borek go wyśmiewa bo gra w LM, zarabia miliony a nie wstawi sobie zęba.
No coz, uwazam ze kazdy rozsadny czlowiek zrobilby taki zabieg w przerwie, po sezonie. Dla BVB on jednak wciaz trwa. Taka przerwa przydalaby sie rowniez Borkowi - zarowno w internecie jak i piciu. Mial chlop wszystko w TV i rozmienil sie w internecie, ktory go slusznie wyjasnil. Egotop i buc.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Nie ogladam ligi francuskiej, a Mbappe widze tylko w LM. Damn, widac w tych jego zagraniach i kontaktach z pilka ze jest 2 klasy wyzej od kolegow z druzyny. On nie ma w PSG z kim czarowac jak wspomnial jeden z przedmowcow. Przeciez gdy dostanie Bellinghama, Viniego czy Valverde to ludzie beda sie lapac za glowe jak przy grze CR7. Jako fan futbolu tego transferu zycze sobie i wam.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk



Odnośnik do komentarza

W Niemczech nawet jak ktoś się nie interesuje piłką, albo i Fullkruga nie zna z nazwiska, to wie z meczów kadry że koleś nazywany przez wszystkich "Dziura", "Lücke", jest. To chyba najbardziej znana rzecz w całym futbolu w Niemczech hehe. Koledzy z drużyny itp. też tak na niego mówią.

 

Wygląda na to, że Fullkrug się do niej przyzwyczaił i nawet widzi w niej jakieś szczęście. "Przez to się zszedłem z żoną, takiego mnie pokochała", mówi dość tajemniczo zapytany o dziurę. Zasugerował też, że procedura wstawienia zęba niezbyt go pociąga. Powodem jej istnienia jest to, że przeszedł prostowanie aparatem do takiego stanu, z zamierzeniem wstawienia w to miejsce implantu po zakończeniu, ale ostatecznie jak już był dorosły na implant to jakoś się nie zdecydował, przynajmniej na razie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bartg napisał:

Borussia zapewniła Bundeslidze, a być może sobie dodatkowe, 5 miejsce w przyszłym sezonie ligi mistrzów. 

To już pewne, niezależnie od wyniku drugiego spotkania i tym samym całego dwumeczu?

 

Samo dzisiejsze spotkanie mogło potoczyć się w dwie strony: zarówno Borussia mogła wygrać z 2,3:0 i jechać spokojnie na rewanż, jak również PSG mogło wygrać albo przynajmniej zremisować. Obydwa rewanże będą bardzo ciekawe. 

Odnośnik do komentarza

Tak działała zapewnienie, to już pewne, przewaga jest spora, a Anglia ma tylko jedną ekipę w pucharach, Aston Villę. 

 

Fajnie, że mimo rosnącej kasy w Anglii, nadal nie ma nic gwarantowanego dla Anglików w LM. Zawsze mówiłem, że Bayern i BVB nie są tak koszmarne, jak wszyscy się naśmiewają, ale nie stawiałbym też na taki rozwój wydarzeń, że być może zagrają finał LM, bo kandydatów jest sporo. Trzecie miejsce punktowe Anglii, patrząc na budżety, jest diabelnie niskie i nie ma się co przyzwyczajać, a ponadto przewaga tych punktów nad Hiszpanią i Francją też nie jakaś wielka. Ogólnie widać, że liga angielska w tym sezonie nie była łatwa dla nikogo, nikt o 100 punktów tym razem nie zahaczy.

 

 

 

PSG po roku "projektu Luisa Enrique" po prostu nadal zawodzi, niby wyniki nie są takie znowu złe, były okazje na bramkę, ale szału nie ma. Niektórzy zawodnicy nadal nie wiem po co tam są i od momentu transferu do dziś nigdy nie było dnia, żeby wiedział. Oni nawet po odliczeniu Mbappego będą w czołówce światowej pod względem wydatków, może nawet na pierwszym miejscu - to brzmi strasznie.

 

Gwiazdą meczu na pewno Jadon Sancho. Koleś robił Mendesa jak jakiś Messi, non stop. Według Opta miał SIEDEMNAŚCIE udanych dryblingów w meczu, co może być jakimś rekordem wszech czasów, nie wiem czy ktoś to zmierzył. Zawodnik Man United po cichu osiągnął dobrą formę na wypożyczeniu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, lukas_k96 napisał:

jak również PSG mogło wygrać albo przynajmniej zremisować

Przecież sam Fabian miał dwie patelnie, a Dembele przy swojej mógł wskazać bramkarzowi gdzie się rzucić. I właśnie ta drużyna składa się z takich graczy co nie potrafią wykończyć. Na domiar tego ściągnęli chłopa, który miał piłkę na nodze na wagę wygrania Mundialu - Kolo Muani. Nie wiem kto ten transfer zaakceptował.

 

10 godzin temu, ogqozo napisał:

Niektórzy zawodnicy nadal nie wiem po co tam są i od momentu transferu do dziś nigdy nie było dnia, żeby wiedział

Dokładnie, a wspomniany wyżej Kolo Muani jest tylko jeden z przykładów.

 

10 godzin temu, ogqozo napisał:

Gwiazdą meczu na pewno Jadon Sancho. Koleś robił Mendesa jak jakiś Messi, non stop. Według Opta miał SIEDEMNAŚCIE udanych dryblingów w meczu, co może być jakimś rekordem wszech czasów, nie wiem czy ktoś to zmierzył. Zawodnik Man United po cichu osiągnął dobrą formę na wypożyczeniu. 

Właśnie i ciekawe co dalej z nim będzie. Jadon pewnie się modli i czeka na to by EtH odszedł z klubu bo przecież u niego nie ma przyszłości żadnej.

Odnośnik do komentarza
Coś niemrawy ten Paryż, faworyt ekspertów.
Niemrawy? Czy ja wiem. Wszystkie ofensywne akcje to Paryzanie sa w dzisiatke na polowie BVB. Dortmund liczy tylko na kontry - jak ta Adeyemiego gdzie Donnarumma uratowal dupe PSG. Nie wyglada to kolorowo dla Borussi przed druga polowa.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...