Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chelsea w finale, Atletico będzie bez podstawowego bramkarza. A Bayern powinien spokojnie rozjechać Real.

 

 

Wiadomo było, że ustawione jest Atletico-Chelsea, żeby Curtouis nie mógł grać, bankowo podgrzane piłeczki.

UEFA zadecydowała, że w przypadku zmierzenia się w półfinale lub finale LM Atletico Madryt i Chelsea Londyn, wypożyczony z The Blues bramkarz hiszpańskiego klubu Thibault Courtois będzie mógł zagrać bez względu na umowy pomiędzy klubami.
Courtois jest w Atletico na wypożyczeniu z Chelsea. W umowie pomiędzy klubami jest zapis, że zawodnik nie może grać przeciwko The Blues, chyba że Hiszpanie zapłacą za taki występ 3 miliony euro. O sprawie zrobiło się głośno w czwartek, w piątek UEFA wydała oświadczenie, że piłkarz będzie mógł zagrać bez względu na ustalenia międzyklubowe.
Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Szanuję Bayern. Życzę im drugiego tytułu z rzędu. To dzięki Niemcom cztery lata temu płakałem ze szczęścia po finale (i trochę z żalu, bo mogłem przestać się interesować piłką, skoro widziałem już wszystko).

 

Okazuje się więc, że Bayernowi kibicuję od dziecka. Idę pastować Kaisery.

Odnośnik do komentarza

Co wy o jakieś Czelsi gadacie, będzie powtórka z Superpucharu Europy.

Raczej bym się nie sugerował Superpucharem, gdzie skład Chelsea (a bardziej ustawienie) nawet nie miało podejścia do dzisiejszej jedenastki.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ogląda ktoś te mecze na stronie hejnekena? 2 razy wpisywałem tam kod i za chu.ja nie działało. To znaczy, owszem, kod został zaakceptowany, ale zamiast transmisji ciągle miałem czerwoną planszę "Zaraz mecz się zacznie". Odświeżanie nic nie dawało.

 

Działa to u was normalnie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...